Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

Oyer

Zase tak blbý to není :-) Občas když nemáte co dělat, což se taky může stát, tak co byste se na ně nepodívali... Nakonec zjistíte, že se s nimi i zžijete. ()

matmanX odpad!

"Zavřeme partu lidí na 2 měsíce do baráku a budeme je sledovat" aneb největší český laboratorní pokus a nejhorší česká reality show. ()

ProgLaney

Jedna hvězda jen proto, aby šlo odlišit ještě horšího Big Brother...jinak teda sra*ka non plus ultra, zbytečnost, zoufalství a zmar. Vrcholem byl pocit účastníků, že byli po odchodu z vily celebrity s patentem na všechno...naštěstí upadli v zapomění a tím skončilo společenstvo nulařů... ()

gurmanik

Kdo na to v roce 2005 nekoukal, kecá. Čuměli na to všichni a totálně to převálcovalo konkurenčního Big brothera, kterej dokonce, myslím, ani nebyl dovysílán. ()

mira007

za první sérii bych dal i čtyři hvězdy, ale jako celek je to bída. První série se stala legendární a z daných postav se staly svým způsobem celebrity - Vladko, Zvěřina, Regina. " Já nepřijel do Prahy na babetě!" ( Vyvolení jsou dle mne lepší formát než Big brother a jsem rád, že první Vyvolení rozdrtili novácký Big Brother s Marešem). Hodně unikátní bylo, že když Primě v přímém přenosu ukradli a vystěhovali vilu, tak se soutěžící nastěhovali do slovenských Vyvolených a udělali z toho o jeden level lepší zábavu. ()

zdenur

Vyvolení, každý je proklíná a přitom k nim každý večer usedá. Na první řadu se dívat dalo, s dalšími už to šlo z kopce. Je celkem fajn nakouknout do soukromí cizích lidí. ()

Emzet

Hmm...Jako zvukové pozadí pro učení se či usínání VyVolení obstojí (tak jsem je "používal" já). Jinak ale ne. ()

pan.Bebi

První řada byla dupná. Dvojka už byla homosexuální přehlídka vymaštěných hlav. 4tou hvězdu přidávám za to, že mi Hovorka jednou půjčil lyžaky. ()

Luukec

Ze začátku to nebylo špatný..první dvě série sem tak nějak nepravidelně sledoval, ale pak už to bylo pořád to samé a pořád stejně nudné.. ()

TheGunner

První série neměla chybu, rapl Vladko a pohodář Jindra. Sledoval jsem každej díl, přiznávám. Ty další série jsou jasnej odpad, ale kvůli té první nemůžu ohodnotit Vyvoleny jako celkovej odpad. ()

Pitrsss

Za první sérii. Byla to celkem nehezká parta zakomplexovaných retardů, ale ty citové výbuchy mentálně postiženého homosexuála Vlada mě fakt bavily. A vůbec to mělo docela šťávu.60% ()

Skarface

Reality show která mě neustále držela doma a neuvěřitelně mě bavila , ale abych to upřesnil bavilo mě jen pár soutěžících ()