poster

Setkání v Praze, s vraždou (TV film)

Krimi

Česko, 2008, 92 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (68)

 • !Malak-11!
  ***

  Tento film se mi celkem páčil. Obsazení bylo velmi luxusní, i když na takové obsazení bych čekal lepší celkový dojem, ale co se dá dělat, nepostrádal tento snímek humor, logiku. Jistě na kvalitu amerických (...) filmů to nemá, ale má to své kouzlo a dá se na to podívat i vícekrát.! Celkové hodnocení 55%(10.5.2009)

 • Naby
  **

  Celkem zajímavý a malinko kontroverzní námět. Bohužel ukolíbaný příliž dlouhým a špatně seřazeným dějem. Scény ohledně koncertů byli celkem dost nevkusné a trapné. Celkem 1,8*(16.10.2011)

 • Ozzy2

  Po prvních záběrech v letadle a následné scéně se saxofony jsem to vypnul.Jak vidím, dobře jsem udělal.(15.10.2018)

 • jungewolf
  ***

  No, nic moc, ty moc časté hudební vstupy s ženskou saxofonovou kapelou - režisérka J.Němcová jich tam nacpala zbytečně moc. Tady opravdu platí, že všeho moc škodí. Takže : 3 - 3,5 * a 51 % , víc určitě ne ...... .(18.10.2018)

 • st.lupen
  odpad!

  Velké zklamání a zabitý čas(4.1.2009)

 • de-souza
  *

  Tenhle kousek nezachránily ani herecké osobnosti..bohužel...(4.1.2009)

 • majorW
  **

  Na Kavcich horach uz neni jediny normalni dramaturg?(5.1.2009)

 • rodl
  **

  Tak tohle se nepovedlo. Bohužel. Tohle si pan Škvorecký nezasloužil. Sice jsem konkrétně toto jeho dílo nečetl, ale nevěřím, že bylo tak předem průhledné, bez jediného otazníku. U detektivních příběhů, kde je vrah znám v podstatě od počátku je úkol tvůrců dostat do příběhu napětí složitější. A zde si tedy totálně vylámali všechny zuby vč. falešných. Nejpříšernější byly předěly v podobě odkvétajících dam oděnných do SM oblečků předvádějících cosi, co snad mělo být odkazem na celoživotní lásku mistra Škvoreckého. Jenže jazz v této podobě? Fuj. Navíc to příšerně brzdilo již tak velmi vláčný děj. Jediný důvod snad byl dodržet požadovanou stopáž. A špatné byly i střihy z těchto "přestávek" zpět k filmu. Bohužel se neosvědčili ani herci. Ivě Janžurové role vůbec nesedla, byla málo spontánní a málo uvěřitelná tam, kde měla působit jako srozumitelná morální autorita smiřující a vysvětlující odlišné pohledy na tutéž událost. Konečné vyznění filmu přitom bez hlubšího a lidštějšího rozboru dopadlo ve stylu: Byl to hajzl, dobře mu tak, a to tedy dost smrdí soudcem Lynchem. Jediný pochybující Pavel Liška měl světlé chvíle, jeho kapitulace se však zdála být nejen kapitulací činem viditelným, ale i kapitulací vůči předchozímu přesvědčení, což by tedy o jeho morálních imperativech nevypovídalo nic dobrého. Inu, jak sám řekl: "Jenom blbej policajt." A proč o nich točit filmy? A proč se takto vyrovnávat s minulostí? Je nám líp (a bylo líp všem těm muklům ve filmu?), když jeden hajzl takto zmizel ze světa? "Ten pocit, když jsem dal tu facku, byl k nezaplacení." To mi přijde fakt hodně primitivní.(6.1.2009)

1 2 3 4 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace