Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

Pavelos

Celkem solidní průůůůda.. "Kravičku" (Rashida Jones) obklopenou hromadou totálních vymaštěných pipn, požádá o ruku "trouba"(Paul Rudd), který pro změnu nemá kolem sebe ani jediného kámoše.. A tak začíná zběsilý hon o nějakého rádoby kamaráda, který "trouboj" půjde za svědka.. Samozřejmě, že po spoustě předchozích nezdarů naráží na "týpka" (Jason Segel), který mu fuck sedí.. Celou dobu "troubu" v hledání podporuje ta jeho "kravička", až do té chvíle kdy se ten její "trouba" začne chovat stejně jako ona.. Mezi kamrádama se říkají věci o kterých ten druhý ve vztahu vědět nemusí, že je ví i někdo jiný.. No a to najednou "kravička" přestává chápat a najednou dojde skoro k rozchodu.. Jenomže "trouba" je přece jen posedlí láskou a pustí k vodě svého nejlepšího kámoše, jenom aby "kravička" byla spokojená.. To jak to nakonec dopadne se radši podívejte sami... Přeci tady nenapíšu úplně všechno:-)) Toto téma mě bohužel absolutně nesedlo.. A předem se omlouvám za hanlivé pojmenování dvou hlavních protagonistů, není v tom nic negativního vůči nim, ale je to vyjádřen můj pocit z nich, při sledování tohoto snímku:-)) ()

halogan

Smál jsem se fakt nahlas, ale někdy v 1/3 to začalo trochu upadat a už to nebylo tak awesome. Ale i tak celkově moc příjemná podívaná. ()

Kratoc

Film není tak úplně můj šálek kávy a hlavní hrdinové na mne působili vyloženě nesympaticky (což je zvláštní, protože v jiných filmech je můžu), ale celkově se jedná o docela nadprůměrnou produkci z továrny jménem Hollywood. Škoda jenom toho přeslazeného, ale asi povinného, závěru. Kdyby to zůstalo na té ironické vlně, na které se to vezlo zhruba od poloviny filmu, tak by to možná bylo lepší. ()

Bukk

Občas to bylo tak blbé, až to bylo vlastně k smíchu. A na konci jsem skončila s úsměvem od ucha k uchu, protože to bylo prostě hezké. Začínám mít v oblibě vybírání filmů podle úplné náhodilosti a nečíst obsah se vlastně někdy vyplatí. Navíc Jasonovi Segelovi tyhle role na pohodu svědčí, je to komediant sám o sobě a nejspíš si ho do budoucna nenechám zase ujít, pokud bude ta možnost. ()

Rocket

Hlavnú postavu stvárnenú Paul Rudd-om si už v inom ako tzv "buddy" filme neviem ani predstaviť. Aj keď osobne sa mi o trošku viac hodil k Seann W. Scottovi v Role Models. No výber tej správnej dvojky býva určite veľmi náročný proces a nie vždy majú tvorcovia práve šťastnú ruku. ()

Razer

Vcelku příjemná komedie, kterou ale velmi kazí množství stupidního humory s psíma hovínkama, zvracením atd... Jinak jsem se ale dobře bavil a docela mi sedlo i herecké obsazení. ()

rgrohol

Vynikající komedie, která rouhodně nikoho neurazí. Vynikající herecké výkony Jasona Segela a Paula Rudda dávají filmu šmrnc a příjemná byla i Rashida Jones jako Zooey. Skvělý film na letní večer. ()

TaanStari

Takhle jsem se už hodně dlouho nezasmál, pro mě bezkonkurenčně komedie roku. Jason Segel se stává jedním z mých nejoblíbenějších herců. ()

Kvítek

Milý film o tom, jak může být fajn nechat se někým ovlivnit a vyzkoušet nezkoušené. Jako "komedie" však tuctové, trošku zachraňuje originální zápletka a známé, sympatické seriálové tváře. Komedie k pohledání to ovšem nebyla. ()

Monisek

Film jako takovej je příjemná oddechovka na nudné odpoledne. Co se děje týče, oceňuji nápad, ale chtělo ho to spíše rozpracovat jinak. Takle vypadá Peter víc homo než jeho brácha ;-) Přesto film působí nenuceně, pobaví a i když je předvídatelný v každém okamžiku, je určen i pro Vás. 65% ()

Rehooo

Film mě moc tedy nenadchl. Spoustu prázdných scén a celé mi to přišlo poněkud podivné. Za mě tedy opět klasická americká romantická komedie, která za nic nestála. ()

Rado-KE

tomuto filmu som nedaval velke sance na uspech,avsak po jeho zhliadnuti mam z neho velmi dobry pocit, originalny humor a velmi komicke situacie robia z tohoto filmu fajnovu komediu na vyplnenie volnej chvile po obede :) ()

Wargoo

Tak na tento film som sa bohvie ako nezameral, nemal som v pláne si ho pozrieť, pretože som mal rebríček filmov, ktoré chcem vidieť, celkom iný. Ale ! Nejak som sa k nemu dostal, a tak som tu, a píšem o pocitoch z neho. Milé prekvapenie. Scénár, príbeh a obsadenie boli niekedy až silno komické, mnoho vsuviek mi spôsobovalo nekontrolovateľné výbuchy smiechu ( pokerové pitie pivka a následne veď-viete-čo, výbuch hnevu po vykadení sa čokla, atď ), no skrátka príjemná komédia. Po HANGOVER ďalšia vec, ktorá ma úprimne pobavila. Už sa teším, ako si pozriem Forgetting Sarah Marshall. 4**** a 75,228% ()

dj.kouba

Jasona Segela mam rád, ale považoval jsem ho za herce jedne role (HIMYM, Kopačky), ale tady dokázal, že dokáže, a to dokonce velmi dobře, s přehledem zahrát i suveréního frajera. Samozřejmě už od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale to by až tak nevadilo. Bylo to vtipný, dokonce moc vtipný, takže pěkný 4*. ()

nikolafojtu

Miestami sa to snažilo byť až moc vtipné tými slangovými skomoleninami, čo sa nedajú ani preložiť do slovenčiny/češtiny, viac-menej, opäť jedna príjemná americká komédia, jedna z viacerých v poslednej dobe.. Aj keď to bolo celé tak trošku dosť pritiahnuté za vlasy, nie je tomu moc čo vytknúť. ()

Rázlik

Musím říct, že jsem se překvapivě bavil. Těšil jsem se na Jasona Segela aneb Marshalla z himym, který mě nezklamal. Být oblíbený jenom mezi ženami a nemít přítele není vždycky výhra, i když bych to docela rád zažil :D. ()