Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

Torgal

Čudný film, ale možno je to len tým, že ústrendá (mužská) dvojica na mňa vôbec nepôsobila ako párik spriaznených duší, ale ako by ich niekto nasilu zlepil dohromady - a to je vina zlého castingu. Preto nutne nemôže fungovať ani väčšina humoru prameniaceho z ich interakcie a úprimne povedané, toho humoru veľa nie je. 5-/10 ()

mirecek

Bez Segela by to byl asi jen sranec. Ze zacatku uz sem se bál, že tam hraje jen nakou vedlejsi roli, ale nastesti se oběvil a dodal filmu titul dobra komedie. Bohužel ani on uz nestihl zachranit scenu takže zustanu u 3* ()

AbelXavier

Jason Segal a Paul Rudd byli skveli ve Forgetting Sarah Marshall. I love you, man, kde si hlavni role prohodili, melo zarucovat mnozstvi zabavy. Na to, ze jde o komedii, ale neni uletovych hlasek a situaci dostatek. Nejvtipnejsi tak jsou vedlejsi postavy. Predevsim maxizmrd Jon Favreau, ktery snad musi zrat fitness preparaty po kyblech, cool-gay Andy Samberg, nebo spidermanovsky J.K. Simmons, ktery opet strili ostrymi v malych, ale smrticich davkach. Kamos k pohledani proste zapadne a za mesic po nem nestekne ani pes s ksichtem byvaleho prezidenta Egypta... ()

mdouglas

Docela příjemný snímek o Peterovi Klavenovi, který má před svatbou, má dobrou práci ale nemá žádné opravdové přátelé. Když si konečně po mnohých peripetiích a přešlapech jednoho najde, začne mu připadat, že naopak ztrácí svojí nastávající. Film plný vtipných hlášek a dobrých herců i hereckých výkonů. 75% ()

Bart16

Po delší době opět jedna z těch komedií u kterých se nejen divák zasměje,ale u kterých si zároveň nemusí ťukat na čelo a říkat si,jaká to je ptákovina.Segel a Rudd se sešli před kamerou už víckrát(např. Zbouchnutá) a pokaždé jim to spolu skvěle klapalo a ani tentokrát nezklamou. ()

E lan

Velmi příjemná komedie s nečekaně civilním pojetím hlavních postav. Tohle mohlo nepěkně sklouznout do obyčejné bláznivé americké komedie kdyby trojice hlavních představitelů Segel, Rudd a Favreau přehrávala a snažila se na sebe strhnout větší pozornost. Už dlouho jsem něco tak nečekaně příjemného neviděl... ()

bakeero

Já dávám 5*. A dávám je poroto, protože je to po hrozně dlouhý době komedie, která nezklouzne do klišé žánru (nebo alespoň ne tak okatě) a postavy se až na vyjímky chovají uvěřitelně. Krom toho je tam spousta hlášek a celé to má takovou příjemnou atmosféru... ()

Luckyman

Neskutočne som sa pri tejto komédií nasmial! Zháňať si kamoša na poslednú chvíľu, to je nápad. A keď k tomu pripočítame, že kamaráta na pohľadanie má byť Jason Segel alis Marshal z How I met your mother, tak o zábavu je postarané. Vtipná nenásilná komédia, so štýlovou hudbou a s primeranou dĺžkou. ()

Respex

V rámci žánru, se pro mě jednalo o velké velké překvapení. Velice chytře natočeno, vyhýbá se trapným a okoukaným klišé a herci jsou natolik rozumní, že hrají jak se sluší a patří na oddechovou komedii. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že se dá z tak banálního tématu vydolovat tak pěkný film. Za mě 4* v rámci žánru a doporučení. ()

Petulka88

Ženich těsně před svatbou zjistí, že vlastně nemá žádného nejlepšího kámoše, a tak vyrazí na ,,lov" opravdového přítele a potencionálního svědka na své svatbě. Po několika marných pokusech se zdá, že našel toho ,,pravého"... A právě na dvojici kámoš-kámoš tvůrci naroubovali většinu klišé hollywoodských romantických komedií, kde je ale většinou ústřední dvojice ve složení on-ona. Díky tomuto neotřelému přístupu je ve filmu několik opravdu vtipných momentů a jen jemu může Kámoš k pohledání děkovat za relativně slušné hodnocení. Jinak to totiž žádný zázrak není. Je tu pár hluchých míst, kdy děj přešlapuje na místě a humor si asi zrovna vzal dovolenou. Vidět to podruhé nemusím, ale jeden večer mi tenhle kámoš docela zpříjemnil. ()

Adiemus

Po zhlédnutí francouzského filmu Můj nejlepší přítel jsem šla s hodnocením dolů. Mám silný dojem, že se jím scénárista až příliš inspiroval. ()

10Domik10

Jason Segel rozprúdil hladinu tejto komédie na nadpriemernú úroveň, to však neznamená, že Paul Rudd neprispieva vtipným dojmom ba naopak, drží sa v tesnom závese. ()

Oonika

Tenhle film mi přišel dost o ničem... Nebýt Jasona Segel, tak je to propadák, ale on tam měl svých pár dobrých chvilek. A ty billboardy mě taky docela pobavily :-) ()

vincchuppo

Pohodová komedie o kamarádství a o tom jak je osamělé být dokonalým. Je to sice plné klišé, je to jasná sentimentální žánrovka s trochou té přiteplenosti, ale vcelku překousnutelná. V pohodě. ()

Psycho.R

Z filmů, co jsem viděl s Paulem Ruddem je tenhle určitě lepší. Navíc se v roli jeho kamaráda vidím já, protože přesně takový jsem :-D ()