Maxi zábava, maxi laboratoř a maxi pokusy, o kterých nikdo neví, jak dopadnou. Maxi porci chytré zábavy servíruje "šílený" vědec Milan Šteindler.

Vědecko-populární zábavný pořad se soutěžními prvky za účasti celebrit se skládá ze dvou částí - první je soutěžní s účastí celebrit a odehrává se ve studiu, kde hosté debatují o fyzikálních i jiných zákonech a principech, na nichž fungují věci kolem nás, druhá je zábavně experimentální, kdy „vědec" v podání MILANA ŠTEINDLERA demonstruje pokusy, související se základními fyzikálními, chemickými i jinými zákony.

Celebrity se pak sázejí, jak který pokus dopadne. Každý díl obsahuje přibližně pět pokusů, z nichž některé „vědec" provádí ve své „laboratoři" ve studiu, jiné, třeba ty životu nebezpečné, v exteriéru.

Součástí pořadu je soutěž pro diváky u televizních obrazovek, kteří tipují, jak jeden z předvedených pokusů skončí.

Sledovat Clever je tak chytré! (oficiální text distributora)

WolfR

Pár zajímavých dílů i pokusů by se našlo, ale jinak průměr. Milan Šteindler je velmi průměrný moderátor, 3 hvězdy. ()

drexik odpad!

Milana Šteindlera mám rád, ale tady mě doslova sral a nejvíce zvukem který vyluzoval když si strčil prst do pusy (respektive ho vytahl). Odpad!!! ()

wosho

Tento zábavní pořad jaksi nechápu-asi je hodně těžké vymyslet něco nového Jediným kladem je postava Milana Šteindlera. ()

Paity odpad!

Milan Šteindler dostal od TV Nova nabídku se znemožnit v prime timu a nabídku využil. Za pár let už si na to ale nikdo nevzpomene. ()

Emzet

Nápad jistě dobrý, ale zpracování trochu pokulhává. Odstranit celebrity, Kostkovou a místy krotit šílence Šteindlera a bylo by to na 4 hvězdy. ()

BeranSon

Ach jo, tahle pořady o o ukazování pestrosti vědy jsou podle mě nadmíru kýčovaté a nejhorší věcí na tom všem je fakt, že se do nich tvůrci snaží za každou cenu neustále napalovat nějaké vtipné momenty, které jsou spíše trapné, než zábavné. - 3/10 - ()

007.

Pořad byl celkem šílenej, ale celkově to bylo zajímavé. Dodneška si pamatuju, jak otevřít víno bez vývrtky bez rozbití lahve.75% ()

m0lL!sS

"Šílená česká věda", aneb Brainiac s menšími obměnami - o něco komornější, střídmější, ale také levnější pořad. Očekával jsem, že pořad bude mít podstatně vyšší úroveň, neboť Milan Šteindler a jeho střeštěná povaha hovoří za vše. Bohužel, přišlo zklamání a každodílový stereotyp plný podobných hlášek a rádoby "vtípků". Tohle se příliš nepovedlo - dvě hvězdičky. ()

ktzc

Šteindler je nemalej blázen a pořad by byl docela dobrej kdyby tam nebyla Kostková, kterou upřímně nenávidim. Občas to bylo vtipný občas trapný... ()

yaqwsx

Nebyl to špatný pořad. Z té "vědecké" stránky lehce občas pokulhával, ale to zase dorovnával Šteindler. Takže takový průměr... ()