Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

Handle

Sice je to typická teen komedie jako X dalších a tohle už jsme opravdu všichni mnohokrát viděli, ale nač kvůli tomu šetřit hodnocením, když je to zábavné a vtipné ? Né vždy jsou teen komedie zdařilé, samozřejmně, že pár trapností ve filmu padlo, ale já se vážně bavil, pokud chcete oddychovku u které vypnete, tohle je celkem dobrá volba, alespoň pro mě.. ()

Tommassi3

"Víš kolik zajebanců používá internet ?? Půlka světa !!" ;) S Miss Březen je to stejné jako s Playboyem, málokdo přizná, že ačkoliv by se měl stylizovat do pózy člověka, který podobné věci odsuzuje a rád se tváří, že ho to vůbec nebaví a nezajímá, se mu to vlastně líbí !! Tenhle bizarní hybrid, napůl crazy komedie pro teenagery a napůl road movie, jistě tradičně obsahuje spoustu nechutného nejen fekálního humoru, jen ten dobrák Eugene se nám tu několikrát chlapácky posere, neštítí se vůbec ničeho, přičemž především spousta těch sexuálně mířených fórků je hodně daleko za hranicí (mého) vkusu, nicméně Miss March prostě nedokážu upřít originalitu a velikou snahu.. Některé hlášky patří do kategorie geniálních, víc než polovina z nich naopak tahá za uši, jak je trapná, ale díky té spoustě neokoukaných nápadů smíchaných s těmi naprosto vyšumělými, celkové svižnosti, slušnému sountracku Jeffa Cardoniho, spoustě nahatých koček, cameu Hugha Hefnera a obstojnému hereckému obsazení, z něhož vyčnívá šíleně skvělý Trevor Moore coby neskutečné hovado Tucker, který připomíná mladého Jima Carreyho, si tenhle nenáročný kousek prostě užijete od začátku až do konce.. A o zábavu tu jde přeci především !! ;) ()

Terva

Tak vám nevím, já se moc nesmál. Řada scén byla spíš nechutná nebo smutná, ale ne veselá. Je to hodně o sprostých slovech a sexu. TUCKER ( Trevor Moore ) se nechová přirozeně a budí dojem spíše paka, než teenagera. CANDACE ( Holly Stanton ) je sice kočka, ale to filmu moc nepomůže. Jo, a být hasičem, tak se pořádně naseru, než že se budu smát. Ta prvotní scéna z hasičema je skoro trapná. Řekl bych, že ten film je taková nepřirozená slátanina na kterou hned zapomenu. Ve filmu ještě hrají CINDY - Roquel Alessi a EUGENE - Zach Gregger....a další jsem už zapomněl. ()

moviesfan

Nic nového pod sluncem. Opět se setkáme s typickým příběhem a dobrým koncem. K plusu přičítám několik opravdu dobrých a především vtipných momentů, viz dívka v autobusu a další. Komedie mě nijak nevytrhla, ale ani nenudila. ()

Marsik

Úplně bych tuhle komedii nehanil, protože natočit teenagrovskou komedii, která nebude kopírovat x stovek předešlých, je fakt těžký. Tohle mi přišlo celkem vkusně natočený a srandičky dvou hlavních hrdinů (zároveň režisérů) mě po pravdě bavily a rád jsem se zasmál. No a tolik holek tam bylo :)) Spravedlivý ocenění je 60%. ()

ConanVJ

Pár vtipných situací zde je, ale to je asi tak vše. Road komedie, kterých je spousty. Jediné kladné plus je spousta pěkných slečen. 50% :) ()

Paxxx.cz

Komedie s dost jednoduchým a fekálním hůmorem, který většinou nemusím, ale zde mi docela sednul, takže jsem se skutečně dobře pobavil- 55%. ()

mysiak

Takže máme tu...koncept Road Trip...humor z tuctovej komédie, a kočky z Playboya...ďalej jeden tupý, nesympatický hrdina..jeden ťuťmo...a je tu Miss March...šablona je daná, drží sa jej dobre..kočky sú fajn..a cameo Huga Hefnera je veľmi potešujúce...a konečný joke v titulkoch stojí za to.. ()

MATADOR

Potřeboval jsem komedii a tahle mi vyskočila mezi prvníma. Neotálel jsem a dal se do sledování. Začátek Vás hezky dostane do nenáročného děje, kdy jeden z hlavních představitelů se probudí po čtyřech letech z kómatu a vydá se hledat svou lásku, kterou ztratil. Tak začíná road movie za ženskejma a přitom ukáže spoustu vtípků, od těch dobrých, až po ty opravdu fekální a hnusné. Dost dobře chápu, že tenhle humor není pro každého, ale mě ta hodinka a půl docela příjemně utekla a nenudil jsem se tak. ()

Skip

Chlapci v hlavních rolích si natočili komedii, u které se sem tam usmějete, ale jinak je to vyložená zhovadilost. ()

Gereth

Houšť a větší kapky. Tato komedie se rozhodla vzít nejprofláklejší aspekty teenagerovské výplachovky a dotlačit je do krajností. Hlavní hrdina je naivnější a přiblblejší, jeho kámoš ještě větší svině než obvykle, nebezpečné scény jsou brutálnější, absurdní scény neuvěřitelnější, holky mají větší kozy a pokud jde o míru nechutností...sedl jsem si k tomu s pizzou a málem jsem ji nedojedl. // 30% ()

Huntelaar odpad!

Co maj furt Amíci s těma fekáliema, to je fakt hnus + nejotravnější (nejhorší) wingman jakýho jsem kdy v americký romantický komedii viděl. Děs a běs. ()

zipexx

Dvě stááár za všechny ty spoře oděné slečny + jeden extra joke (Tucker a jeho "sex nesex" v buse:-)). Jinak to je dost průměrná komedie. ()

maverick10

Otrepane klise se zde stava opet hlavnim hrdinou. Pribeh, postavy a bohuzel se to neobejde bez fekalniho humoru :-( Ovsem pribeh je trochu vygradovany k absurdite a silenosti coz je v tomto snimku jedine ku prospechu a dava to filmu trosku vyhybku od ostatnich filmu tohoto zanru, ale opravdu jen malou. Byt vetsi a zbavit se hollywoodskeho pubertackeho klise, bylo by to epesnejsi. ()

tufr

co mě na tom absolutně vytáčelo tak ten debil s dlouhejma vlasama(trevor moore). Jinak mě potěšil Hugh :) jen tak sedí v pyžámku s fajfkou a to mi stačí!!! Jinak bída a zármutek pánům producentům!!! ()

M.i.k.e

pro mě osobně ztráta času.Zoufale nevtipné s naprosto tragickou a dokonale nesympatickou ústřední dvojicí.Čas od času se v podobně laděné komedii najde nesympatický kretén,ale aby tvůrci měli 100% úspěšnost v hlavních rolích,to se jen tak nevidí...20% ()

Pugo

Keďže som videl trailer a teda všetky dobré vtipy, ktoré sú vo filme, viac ako dve hviezdičky dať nemôžem. Plus doktor v nemocnici a jeho škodoradosť pri fekálnom zážitku hlavnej postavy je brilantná. Mr. Poopy Pants. ()