Příběhy Toma a Jerryho (TV seriál)

Tom and Jerry Tales

Príbehy Toma a Jerryho

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 26x22 min

Sam Vincent

Ken Solomon

Komentáře uživatelů k TV seriálu (10)

Už po první sekundě mi bylo jasné, že to bude pokračování nejblíže k původním dílům. Oproti prvním dvoum řadám Tom a Jerry Kids je pro mě jenom taková chvilková zábava. Ale tady mě trochu děsilo pár scén, jak těm kocourům při zmačkání málem vylítly oči z důlku, ale naštěstí JEN málem, oproti Spongebobovi. Já spíš to podání dílů (mírnější) měl raději spíš od režiséra TJ House než od Brandta & Cervonyho, jenomže ti tu mají nejvíce dílů na kontě. Animace některých dílů je téměř stejná jak ty z 50. let, dokonce jeden díl měl design úplně nejstaršího dílu.(11.1.2018)

Barevná skoro vylepšená dokonalost.(25.9.2018)

Je to hezký pokus, řekla bych, že docela vydařený.. Ale vadí mi, že Tom a Jerry mluví, jinak to je příjemný návrat do dětských let :) Jedna z mála nových pohádek, které stojí za to :))(17.3.2012)

Jeden z nejlepších seriálových animáků :))(26.4.2013)

Tento animák je jednak mou srdeční záležitostí, neb jsem jej sledoval v mém útlém věku a jednak se o tom dá říct jednoduchá věc: Je to tak blbé, až je to dobré. Celkově s tou nostalgií to je jasných 5 hvězdiček.(8.9.2013)

Vcelku povedená záležitost, ve které je ale na mě moc důraz na nějaké bouchnutí, šťouchnutí či "úraz", což v předchozích starých dílech až tak okaté nebylo.(6.6.2012)

Snaží sa to moderným spôsobom priblížiť k pôvodným častiam, no aj tak to nie je ono. Starý "Tom a Jerry" je proste kultovka.(23.5.2013)

Táto séria má snahu zotrvať v trende epizód z roku 1960 a hoci sa jej to darí - tak len na 60%. Slovenský dabing v tomto prípade nie je najlepší, hlasy sa príliš opakujú. V slovenskom znení: PETER RÚFUS, OĽGA BELEŠOVÁ a iní(11.1.2010)

Některé gagy geniální, jiné příliš předvídatelné, ale i u těch tomu nelze upřít špetku nápaditosti. Každopádně moje SILNÉ tři hvězdy berte s rezervou, za a) už jsem prostě moc zlmsaný svým milovaným Garfieldem a za b) už jsem na tyhle hravé dětské skopičiny moc starý. :-D Nostalgie....(29.8.2015)

Co dodat. *****(29.8.2015)