Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

Prochy84

Kdyby parta kolem Johnnyho konečně vynechala situace s různými tělními tekutinami a trhání zubů, jeden by skoro řekl, že je to dokonalé. Já se ve své slaboduchosti bavil výtečně, a o to by nejen u filmu mělo jít přednostně. ()

lobo87

Je vidieť, že tu si dali Jackass záležáť na výbere "akcií" a aj na vizuálnej stránke. Pre mňa najlepší diel... 70% ()

BlackAngels

Náhodou mi přítel toto dílko pustil. Jelikož jsem o tom v životě ani neslyšela tak sem se u toho chvilkama lámala v pase. Jasný, jsou tam i scénky u kterých se mi zastavilo srdce nebo obracel kufr, ale jinak jsem se tlemila jak už dlouho ne :-D Rozhodně bych s nimi v životě nechtěla kamarádit, protože by člověk nikdy nevěděl co vám kdy provedou. A už vůbec bych nechtěla žádnýho z nich za přítele, protože bych se pokaždé bála, že se mu jeden z vtípků stane osudným. Ale jako parta prdloušů na který jsem se mrkla v televizi je to paráda. ()

lisma

Nová porce zvrhlého primitivního humoru plného bolesti, hoven poletujících vzduchem, potoků řídkých zvratků, rozzuřených včel a paintballových pistolí. Takže směle s ne-chutí do díla. Nehodnotitelné. ()

morwen

Pravda je že Jackass 3D má jisté věci které jsme už mohli vidět ale jsou zdokonaleny.Pravda občas mi tam chybí to AAaaa!!!!!! vytáhně te mě ven rychle a všicni se jen smějou a nic nedělají.Tady to ovšem je AAaa!!! vytáhněte mě ven a všichni se hned starají. Ale věci jako Hovnodráha, Helicockter a Oblek spoceného muže prostě musíte vidět.Skvěle udělaná práce akorát doufám že do příštího dílu zde bude víc šílených věcí. ()

popo666

Prvi a posledni originalni pojasenci. Sledujem ich uz skoro 10 rokov a narozdiel od posledneho celovecerniaku z ich produkcie, toto je skok dopredu. Sledovane v 2D, no perfektny zazitok! ()

jaqubko

Jednoznačne najlepší film série, kde už to nie sú len odpornsti ale aj veľmi vtipné prídavky ako Rocky alebo stánie za matorom prúdového lietadla. Veľké plus aj za zaradenie vysokorýchlostnej kamery, ktorá to posunula o level vpred! ()

freEDelL

No, při mnoha scénách mě ty jejich blbůstky bolely za ně, ale když to vezmu, neustále jsem se smál, tudíž pro mne není problém, tento filmek ohodnotit za 5*, i když by někteří jistě namítali. A když to vezmu po stránkách kamera, střih a režie? No některé záběry prostě neskutečné. Takovéto záběry by jim mohli závidět i kdejaké hollywoodské blockbustery :-) ()

enter.

Fekální zoo porno. Možná pro blázny nebo pro opravdové fanoušky :-). Viděl jsem JACKASS poprvé, tak možná proto nízké hodnocení. Nepřišlo mi vtipný dostat míčkem do rozkroku a jejich smích se mi nezdál pokaždé skutečný. Asi tři scénky se mi líbily, ale lepší hodnocení tomu dát nemohu. ()

ZeeZee

Jediná vec, z ktorej mi je naozaj zle od žalúdku sú Jackass filmy. Títo blázni nikdy neunudia, skvelá zábava pre ľudí so silnejšími žalúdkami:) ()

MFZB

Poslední diel a stále som nútený rovnako hodnotiť už len preto, že každý diel je o tom istom prakticky, akože Jackass sa mi vidia, sú v pohode, ale niektoré scénky sú úplná pičovina v každom diely...aj tak si myslím, že 3* je celkom v poho hodnotenie... ()

Hanz_knife

Kdo chce nenáročnou zábavu, ať šáhne po Jackass 3. Kdo má slabší žaludek, nechť se raději nedívá, protože to je mnohdy fakt humus, který bych podruhé nechtěl vidět. Některé scény vtipné jsou, u jiných kroutíte hlavou co jsou až schopni provést. ()

Retimo

85% veškeré filmové produkce jsou hovna,ve kterých lidi melou sračky a chovají se jak idioti.......jenže na rozdíl od Jackass,ty ostatní filmy chtějí být kvalitní,duchapřítomné,zábavné,nebo nedejbože něco závažného sdělující-ale ve většině případů je výsledek stejný,jako když Steve-O zvrací na kameramana. ()

Holusacek

At tak či onak nevidím žádnou velkou zábavu v scénkách kde si dělá každý z druhého legraci,přiznávám bavil jsem se určitém množství někdy i více,celou tu dobu však film Jackass 3 působil jako amaterský slepenec vlastní a skryté kamery proveden režisérem,kterému do něj stačilo nacpat párek herců a měl film,to tedy se mi nelíbilo.+občasná zábava,překvapuje v některých ohledech,dá se při filmu zabavit -ujeté,většina scének nevtipná,neoriginálnost,neskutečně o vůbec ničem ++-=50% bud to je zmíněnýma mínuskama nebo to,že fanda Jackass nejsem a předchůdce jsem neviděl.Marná sláva... ()