Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

Afendy

Zábava, která není určená pro slabé povahy. Ve filmu je vše od sraček a blitků až po ničení drahých věcí, které si jistě mohou slavné osobnosti, které zde vystupují dovolit. Já mám tento humor rád, a hodně jsem se nad filmem nasmál, navíc jsem velkým fanouškem Jackass, takže pro mě jasná volba 5*. ()

sanovicka

Tak toto je fakt psychiatria. Niekedy to hraničí až s debilitou ale cez to všetko je to zaujímevé a dá sa na tom aj pobavit. Skrátene.Je to pre uletenych psychačov ()

Idoviren

Já už vím, co se mi na Jackass líbí. Já na nich zbožňuji to jejich nadšení. Jak jsou zapálení pro každou bláznivinu a do každé ztřeštěnosti jdou s takovým elánem, jako pes, kterému jste hodili tři tenisáky. Johnny Knoxville ví, že to bude bolet, ale stejně si stoupne do bůvolího výběhu na kolečkových bruslích, a ještě zatancuje pod dohledem diskokoule. Jedno zkouškové mi tahle banda šílenců zachránila zdravý rozum. A mým nejoblíbenějším kouskem je jednoznačně Hon na kachny, něco tak ujetě bláznivého a pitomého mě nemůže nechat chladnou. Plus barevné kostýmy a skvěle vybraná hudba. ()

Dacsus odpad!

Tak kultúra už ide vážne do srákov s novými generáciami, ako tak sledujem. Predpokladám že ďalšia generácia sa bude baviť pri tom, ako vnúčatá strieľajú vzduchovkami prarodičom do hláv s bonusmi za vystrelené oko, podavaním smaženého hovna maskovaného sťa rezeň ničnetušiacej návšteve, poprípade sa staneme svedkami kanibalizmu po odchytení "čerstvého mäsa" niekde spred materskej, alebo základnej školy - asi by ma to už ani moc neprekvapilo po náklade stupidít v tejto sračke... ()

Jamall

První zkušenost s Jackass a smířím se s tím, že žádná další nebude. Občas vtipné, občas nechutné, ale vlastně to není ani film, jen sestřih scének, na vypnutí mozku proč ne. ()

Saxos

I při třetím pokračování se určitě nedoporučuje pojídání např. hrachové kaše. Je možné, že by jste se mohli připojit k hlavním postavám. ()

Indian0

Boli chvíle kedy bola moja bránica zaťažená od smiechu a naopak kedy sa mi otáčal žalúdok. Stále ma prekvapuje ako borci z Jackass dokážu šlapať po mravných kódexoch a to všetko v prospech humoru. Tieto príznaky evokovali už prvé dve časti. No s touto treťou som si nejako nesadol. Prišlo mi to viac nudné a nezaujímavé ako chytľavé. Minimum scéniek ktoré by ma pobavili. Túto časť hodnotím pod 50%. ()

edward009

uplne great to je ...woooow..kvalita jackass....oplati sa pozret...je sa na co pozerat az do konca :) a kvalitne sa da nasmiat...skvele...NESKLAMAL FILM :) ()

weca

Snad u ničeho jsem se nenasmál tak, jako u tohodle. Jackass prostě válej a vytvořili naprosto novej druh zábavy. Úchylný zábavy. Ale mě neskutečně baví! ()

Guthix

Kdo sa rád smeje nech si pozrie Jackass.Film vsadil iba na masochistický humor a vďaka tomu u veľa ľudí vyhráva.Ale veď ako by sa niekdo nesmial keď do niekoho vyprdnú šipku :-) Celkový dojem : 85% ()

Davvee

To je zatiaľ pre mňa najlepší jackass, sú tam už fakt šialene nápady bez žiadnych zábran obmedzení. Oplatí sa pozrieť kto ma silný žalúdok. ()

SpeedyL

No, do žánru "akční" bych to moc neviděl, ale jistý druh originálního humoru to bezesporu má. Místy extrémně vtipné, místy nepochopitelné a místy nekoukatelný hnus. Každopádně není to koukatelné pro každého, ale za originalitu 70%. ()

schindler

Jednoznačně tady platí, že kdo tohle nemusí ať se radši nekouká a kdo to může bude královsky bavit. Patřím sice do druhé skupiny, přesto doporučuji několik hodin před zhlédnutím nekonzumovat žádné potraviny!!! ()