Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

MaxForValue

Moje prvé stretnutie s Knoxvillom, Dunnom a spol. Jackass je pre mňa (naďalej) symbolom pokleslej zábavy, ale cez to všetko fakt dobrej zábavy. Kto normálny by si inak vyskúšal bungee jumping s hovnami? :) Efektne natočená hovadina. Robiť kameramana by som im však nechcel. ()

Avarga

Tohle přesně ten typ filmu/humoru, který člověku musí sedět. Naprosto chápu odpady a naprosto chápu 5 *. Já osobně se tímto humorem bavím, protože nechat si podříznout strom pod nohama je bláznovství, na které bych osobně neměl. Jsou to sice šílenci, ale odpad si určitě nezaslouží, přestože je to záchodový humor. Nicméně tenhle kousek je od jedničky a dvojky asi nejslabší, takže dávám 3 * ()

myfe

Niektoré scény boli skvelé, väčšina však súvisela z utrpením človeka. Na tom sa neviem úprimne zabávať... ()

Cashville

Najšialenejšia zábava akú si dokážete predstaviť na obrazovkách. A zároveň asi aj najlepšia. Jackass je jasnou voľbou, ktorá spraví aj z toho najhoršieho a najnudnejšieho večera ,,podívanú“ pri ktorej sa budete smiať, ale aj krútiť hlavou :) ()

Berty00

Stále skvelé no myslím že už niesú najmladší na robenie takýchto blbostí...Bam Margera/Rocky pobavil no čo predstieral Steve-o..Neviem či to pobavilo alebo znechutilo....Alebo aj vtipný Ryan Dunn na minimotorke...Každopádne sú starší no o to viac šialenejší... ()

Brano

Nie je to proste typ komédie, pri ktorej by som sa dokázal baviť. Niektoré kúsky ujdú, iné sú dosť trápne a prehnané. /35%/ ()

adamix

Niežeby už chalanom nedochádzali nápady, ale už nie sú tak smiešni. Škoda, že aj toho nechutne perverzného humoru pre idiotov veľa škodí. Skeč s bitkou trpaslíkov alebo sračkový bungee jumping shake sú proste topky, nehovoriac o záverečnej deštrukcie za pochodu Tchaikovského 1812-stky :). ()

george82

No jo no. Když se banda kámošů, kteří milujou adrenalin, sejdou a dělaj magořiny...ale to už tu párkrát bylo a je to čím dál tím méně funny. ()

toomm

Co na tom že Knoxvillovi pomalu dochází dech a celá parta stárne. Navíc Jackass sice vsází na 3D a spoustu zpomalených scén, které jsem si v ČR v třetím rozměru nemohli užít, ale i tak je to pořád paráda. A ten barevný úvod se mi vlastně i líbil. Soundtrack to táhne o třídu víš. 80% P.S. Už opravdu nechápu ty blbce co pořád čekají inteligentní zábavu. (To je jako sledovat porno a chtít složitou dějovou linii se spoustou nečekaných zvratů) ()

Blazis34

Jackass jsou znovu na fimovém plátně a se vší parádou. Velká porce nechutností, bláznivých a nebezpečných scén je opět k dispozici pro fanoušky tohoto divného humoru. Občas jsem si až říkal, jak je může takovýto nápad napadnout. I když nějaké nápady jako stát za stíhačkou ve větru se mi docela líbily. Nějaké zas byly až moc nechutné a bláznivé. Ale o tom je Jackass. Každý kdo má rád tuto partičku, by si neměl nechat ujít ani tento díl s titulem 3D. Těžko se to hodnotí jako film, ale za jejich přípravy a nápady na zrealizování určité scénky dávám 75% - tři hvězdy. ()

lubos.cermak

Co si budeme nalhávat. Ve většině z nás, kteří nejsou natolik snobští a dokáží si přiznat, že hluboko uvnitř skoro každého je místo, kde se jackassu zasmějeme, příjde tahle partička amíků k popukání. Neříkám, že vše zkousnu a s děvčetem bych se na to asi nedíval, ale co více říct? Možná jenom: „Hi, i´m Johnny Knoxville and this is Jackass!" ()

klichem

Presne to čo od Jackass čakáte, dostanete aj v tomto filme. Poriadnu dávku bizarných kúskov bláznivej party na čele s odžitým Johnny Knoxvillom. Niektoré scénky dokonca (u mňa) vyvolávajú strach, či sa tým bláznom niečo nestalo, ostatné su však kvalitne vtipné. Hovno-jumping, kokteil spoteného muža, neviditelný muž, či ako sa krotia divé zvieratá hudbou, to je len pár nápadov s ktorými sa stretnete. Ak vám podobné humusárne nerobia dobre určite sa vám tento film nebude páčiť. Niekto však tento Jackass-acky humor doslova miluje. Pre mna skvelá zábava! ()

rogger

Klasika v 3D. Kto má rád adrenalín a má v sebe ešte zbytky zvýšeného testosterónu z puberty tak si užije kopec srandy. Kto je naopak usadený puritán a vyžaduje od každého a všetkého úplnú vážnosť tak sa rozhodne baviť nebude. Každí kto kritizuje a hodnotí negatívne nech potom nepozerá Jackass 4D asi sa mu to páčiť nebude! ()

Aywes

Je to prostě jackass a jak samy říkají mělo to všechno. Nebezpečí, sračky a blití. Naštěstí to oni umějí dobře podat.Na tento druh humoru jsou buď zastánci a nebo naprostí odpůrci.Některé jejich vtípky jsou, ale opravdu vtipné. ()

Mr.Keli

Nikdy jsem nesledoval JACKASS na HBO, ale za to jsem viděl všechny filmové díly. Tento se v ničem neliší od ostatních, je zde hodně fekálního humoru, pár slušných scén k opravdovému zasmání a malinko těch nudnějších. Určitou zajímavostí je i fakt, že i v tomto "regulérním" třetím dílu se Jackass partička nevykrádá a srší novými nápady. Ideální zábava pro sdílené pobavení mezi přáteli. Viděno 2D. 60% ()