poster

Noční rande

 • USA

  Date Night

 • Slovensko

  Nočné rande

 • Velká Británie

  Date Night

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ***

  pritiahnuté za vlasy, veľmi schematické a predvídateľné, klišé-ovité a v podstate aj prázdne, ale poteší bohaté herecké obsadenie s množstvom cameí a epizódnych postáv obsadených zaujímavo a vtipne a pár (asi 3) dobrých scénok, kde sa človek aj zasmeje (naháňačka, tanček); poteší mila kunis s francom, skvelý wahlberg, liotta a v úvode môj obľôbený ruffalo; tri hviezdičky sú zaokrúhlené nahor s prihliadnutím práve na tieto klady; levy je komediálny rutinér, ktorý vie postaviť vtip, tuto mal však príliš obyčajný scenár, ktorý akoby bol vytiahnutý z osemdesiatych rokov, ale pozbavený o "ueletenosť" tej dekády;(17.9.2012)

 • Shit
  ****

  Když to vezmu kolem a kolem, tak je to docela zábavný, ale celkově to je takový nedotažený - je to trošku vtipný, je to trošku akční, ale ve výsledku nic z toho pořádně, nicméně jako taková pohodovka na odreagování idealní. Navíc Carrell umí být vtipnej a Tina Fey ho slušně doplňuje. A Wahlberg by si to tričko fakt měl vzít, kdo na to má furt čumět a závidět(11.6.2010)

 • teutates
  **

  Chápem (snažím sa chápať no), že sa to páči "senilnejšiemu" (že Elizabeth:) publiku, ale ja som sa teda nezasmial skoro vôbec... neprišlo mi to nejak funny a Steve Carell má za sebou oveľa lepšie role, kde nepôsobil taak... neviem Date Night mi vôbec nesadlo. Osobne? sklamanie, avšak dalo sa to čakať, keď v pozadí stojí sám S.Levy... 5/10 "Špionážni manželia v akcii", dúfam, že nebude pokračovanie...(9.6.2010)

 • Popluh
  ***

  Chemie mezi hlavní dvojicí funguje, Carell osvědčeného ňoumu čtyřicátníká zvládá s přehledem a Tina Fey je překvapivě sexy, cameo Wahlberga podařené a automobilová honička bez chyby. Film i díky krátké délce rychle utíká, i tak se ale nemůžu ubránit dojmu, že vyloženě vtipných gagů na hlasité zasmání zase tolik nenabízí. Pokud ale hledáte klasickou oddechovku na pozvednutí koutků která navíc uteče příjemným tempem, nemůžete s Date Night minout cíl.(19.7.2010)

 • Crawler-D
  **

  V celovečerním filmu se vám sejdou dvě velké osobnosti seriálové komiky, okolo vám raší spousta luxusního křoví a vy se zmůžete jen na moralitku o tom, že manželství může být kvalitní i po letech, záleží přitom na lidech samotných? Co se divím, Levy prokázal svoji neschopnost už tolikrát, že si mezi filmovými znalci dokázal udělat jméno. Producentům stačí, že vydělává, a to se počítá.(26.8.2010)

 • - Ve scéně, kdy se Tina Fey chystá do postele, má nasobě tričko Univerzity Viginia, kde gradovala v roce 1992. (HellFire)

 • - Keďže Mark Wahlberg je vo všetkých scénach od pol pása nahý, museli byť natočené veľmi starostlivo, aby nebolo vidno jeho tetovanie Boba Marleyho na ľavom ramene. (erapo)

 • - Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace