Typická komédia kde nechýba ten pravý polotrápny americký humor. Claire a Phila už nebaví ten nudní manželský sterootypný život a tak si vyrazia na večeru aby tomu dodali šťavu. No skutočnú šťava príde až keď sa na scéne objaví Common. Zo začiatku trochu nuda, ale potom ako začne ísť do tuhého dokáže nočné rande upútať a pobaviť a tých 97 minút filmu dodáva slušné tempo. 70% - 3*(16.2.2013)

Tina Fey je vtipná a sexy! Smrtíci kombinace, "jedu po ní jako blázen" :-) Steve jaksi za posledních pár let na sobě nevymyslel nic nového a stále předvádí svého Carelovského ňoumu, který je většinu filmu těžce otravný. Tady byl svojí hereckou manželkou totálně zastíněn, ještě že tak. Nic nového, nic moc vtipného ani zábavného.(17.9.2010)

• lopata555

OMG bože uder ! Ono si Američania nedajú pokoj s tým svojim trápnym humorom, hlavná dvojka je neskutočne nudná a jediný dôvod prečo som to dopozeral bol že som myslel že Leighton Meester dostane viacej priestoru a ona tam bola len v pár záberoch. Pár dôvodov prečo film nepozerať, tak za prvé síce píšu že je to komédia, to sa mýlia nič tam nebolo vtipné,ani jedna scénka a už už som si myslel že tentokrát sa to zaobíde bez grciek ale mýlil som sa, za druhé vraj romantika, to iste, pár sladkých rečičiek nerobí s filmu romantiku a za tretie akčný thriller :D :D tak to hej, strieľať s plynovej / či aká to bola pištol / je akčné ako guma na traky :D ... tvorcom tejto hlúposti poradím, pozrite si napríklad Marečku podajte mi pero ... komédia ako remeň a bez grciek !(14.9.2013)

• rikitiki

Přiznávám: od druhé půlky už jsem přeskakovala. Ale on se film vážně nedal snést, jak ukřičený, přehnaný a bez sebemenšího aspoň trochu vtipného vtipu. Já myslím, že si natáčení Steve a Tina moc užili, na jejich výkonech je to vidět, ale byla to jen jejich soukromá jízda. Divákům nabídli jen vypreparovanou divnou věc. SHRNUTÍ: Proč v restauraci nekrást rezervace na jiné jméno.(3.9.2018)

pritiahnuté za vlasy, veľmi schematické a predvídateľné, klišé-ovité a v podstate aj prázdne, ale poteší bohaté herecké obsadenie s množstvom cameí a epizódnych postáv obsadených zaujímavo a vtipne a pár (asi 3) dobrých scénok, kde sa človek aj zasmeje (naháňačka, tanček); poteší mila kunis s francom, skvelý wahlberg, liotta a v úvode môj obľôbený ruffalo; tri hviezdičky sú zaokrúhlené nahor s prihliadnutím práve na tieto klady; levy je komediálny rutinér, ktorý vie postaviť vtip, tuto mal však príliš obyčajný scenár, ktorý akoby bol vytiahnutý z osemdesiatych rokov, ale pozbavený o "ueletenosť" tej dekády;(17.9.2012)

• Steve Carell

• - Napriek tomu, že Mark Wahlberg je počas celého svojho účinkovania minimálne oblečený, v titulkoch sa objavuje meno človeka, ktorý sa staral o jeho šatník. (erapo)

• - Jméno klubu Peppermint Hippo je odkazem na epizodu 706 seriálu South Park, kde hlavní postavy hrají mladé detektivy. (HellFire)

• - Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)