Noční rande

Nočné rande

Date Night

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

Rychlé rande o devadesáti minutách. Někomu bude stačit jednou a dost, s pocitem že už i tak hlavní dvojici věnovali dostatek času ze svého zaneprázdněného života. Ale já se s Fosterovími mile rád uvidím znovu. Takhle jsem se už vážně dlouho nezasmál. Tina Fey je rozkošná snad úplně všude a Mark „Holbrooke“ Wahlberg je konečně zase v herecké poloze, která mu jde nejlíp. Příjemná oddychovka se sympatickým obsazením.(17.6.2010)

V herce S.Carell nemám důvěru z předchozích ne zrovna úspěšných filmů. Zde si u mě mírně napravil reputaci, avšak jedinou postavou za zmínku stojí Tina Fey. Tato sympatická herečka filmu prospěla. Wahlberg samozřejmě také, ale ten si zahrál jen minimálně. Komediální příběh poměrně ujde, občas se dostane do fáze "kýčovitosti", ale místy se jedná o dobrou zábavu.(8.6.2010)

Nevím, co k tomu říct, dnes je to můj 3. film v řadě, a určitě stál za to. Herci mi sedli (obzvlášť má oblíbenkyně Tina Fey; v menší roličce Mila Kunis taky nebyla k přehlédnutí) a byli tahounem filmu, byť i děj byl schůdný, hlavně myšlenka (aspoň zpočátku) neotřelá, a vůbec to do sebe dobře zapadalo. Aneb co se s jistotou nemůže stát lehce stereotypnímu manželskému páru, ale dá se z toho udělat film, který vypadá dobře. 75%(6.7.2010)

• F.man

Tina Fey a Steve Carell v jednom filmu? Holly shit to bude pecka, ne? Bohužel... Což o to, ti dva si sedí parádně a jejich gagy a situace jsou mnohdy hodně dobré ( a nevěřím že je psal Klausner, ale spíše na místě vymíšleli oni - viz. titulkové nepovedené scény ), ale to je tak všechno co u Date Night stojí za řeč. Všechny vtipné momenty jsou totiž postavené na hodně vyčpělé zápletce, které navíc trvá pěknou řádku minut, než se pořádně rozjede. Až později začne i ona trochu fungovat, ale za moc to vážně nestojí. Přesto, jak už bylo zmíněno, Fey a Carell šlapou, takže zajména díky nic tři hvězdy. Ale čekal jsem teda a hodně větší pecku a Night Date je tak solidní zklamání. Oh my God! The bald and crazy gay couple date. Shit my pants, we forgot our gay couple dinner.(26.12.2010)

Naprosto absurdní scénář, naprosto absurdní film...Ale stálo to za to! Film se sice nevyhne pár slabších momentů, ale celkově jich není moc. Honička Audi vs. Taxi jedním slovem ÚCHVATNÁ podívaná (tak dobře jsem se prostě už dlouho nezasmál) a následná scénka v klubu není o moc méně vtipná. GRATULUJI hlavním aktérům, jelikož to zahráli skvěle, a jak jsem zmiňoval - tak dlouho jako u výše zmiňovaných dvou scén jsem se ještě nezasmál!(16.8.2010)

• - Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)

• - Ve scéně, kdy se Tina Fey chystá do postele, má nasobě tričko Univerzity Viginia, kde gradovala v roce 1992. (HellFire)

• - Napriek tomu, že Mark Wahlberg je počas celého svojho účinkovania minimálne oblečený, v titulkoch sa objavuje meno človeka, ktorý sa staral o jeho šatník. (erapo)