Phil a Clare Fosterovi si vyrazí na rande, jak to dělají každý týden – udržují tak své manželství zajímavé. Rozhodnou se jet do nové restaurace ve městě, ta je ale obsazená. Recepční jim nabídne, že by si mohli sednout na bar a počkat, než se nějaký stůl uvolní. Po chvíli si všimnou hostesky, která hledá Triplehornovy, kteří mají rezervovaný stůl. Ti se ale neozývají, a tak se Phil přihlásí. Dobře se baví, když vtom je osloví dva drsně vypadající muži a požádají je, aby s nimi odešli. Pak je odvedou do vedlejší uličky a začnou je prohledávat – Triplehornovi totiž vydírali jejich šéfa Joea Miletta. Phil se jim snaží vysvětlit, že nejsou Triplehornovi, že si jen přivlastnili cizí rezervaci. Nikdo jim to ale nevěří. Pod nátlakem pak Phil přizná, že má flashdisk, který chtějí, a tvrdí, že ho schoval v Central Parku. V Central Parku dojdou k nějakému domku, Clare odláká pozornost a Phil oba muže praští pádlem do hlavy. Pak utečou a nasednou do loďky na jezírku. Muži je pronásledují, ale Philovi s Clare se podaří jim utéct. Pak jdou na policii a všechno nahlásí. Najednou však na stanici dorazí oni muži, kteří je unesli, a mají odznaky. Phil a Clare znova utíkají. Muži si jich všimnou a dál je pronásledují... Phil se rozhodne, že najdou Triplehornovy, vezmou jim flashdisk a vrátí ho Milletovi. Vrátí se do restaurace, a když Phil odvede pozornost hostesky, Clare si opíše telefonní číslo, ze kterého Triplehornovi volali. Pak jedou do Clařiny práce – pracuje jako realitní agentka a jednou prodávala dům Holbrooku Grantovi, který by jim mohl pomoct s hledáním Triplehornových. V záznamech si zjistí adresu a jedou za ním – měl totiž detektivní kancelář. Číslo je registrované na jméno Thomas Felton a lokalizací mobilního signálu Holbrooke zjistí, kde Felton je... Detektiv Arroyová mezitím po Fosterových pátrá. Dva muži z restaurace, Armstrong a Collins, se ochomýtají kolem, a když zjistí, že Fosterovi jeli za Holbrookem, vydají se tam. Dorazí ve chvíli, když jsou Clare a Phil na odchodu. Holbrook je pošle pryč přes garáž a Phil si půjčí jedno z Holbrookových aut.... Felton není doma, a tak se Clare a Phil rozhodnou vyšplhat po požárním žebříku do jeho bytu a porozhlédnout se po flashdisku. Jenže Felton doma je i se svou přítelkyní Whippit – prý si v restauraci všimli policie, a tak utekli. Phil chce, aby se Felton s Whippit šli přiznat, ale když se dozvědí, že Armstrong a Collins je pronásledují, začnou se balit a chtějí utéct. Felton při tom dá Philovi flashdisk, aby ho předal sám.  Když Phil s Clare odcházejí od Feltona, objeví se Armstrong s Collinsem a začnou po nich střílet... (TV Prima)

Trailer

B!shop

Ze zacatku docela opruz. Respektive nejen zacatek, ale asi tak hodina deje. Stokrat omletej pribeh o zamene, minimum forku i akce, cely takovy neslany nemastny, Carell nema poradnou prilezitost neco predvest a kde proboha vyhrabali Tinu Fey. Navic je prekonavaj prakticky vsechny vedlejsi postavy, Fichtner jako nadrzenej skorumpovanej uz nevim co, Wahlberg bez trika a obzvlast naprosto ultimatni dvojka Franco a Kunis. Jenze nekdy v momente, kdy nabouraj s dvema autama dohromady, tak dej chytne tempo, jaky mel mit uz od zacatku a vtipne a zaroven akcne to slape az do zaverecnejch titulku. Takze prvni pulka opruz, druha zabavna. ()

Cervenak

"Vieš, aké to musí byť strašné, dostať svoju prvú menštruáciu uprostred púšte v krajine ovládanej Talibanom?!" Asi 5x počas filmu som sa schuti zasmial, chémia medzi ústrednou dvojicou funguje solídne, niektoré vedľajšie postavy sú šťavnaté (Franco-Kunis), ale aj tak je to celkovo hnoj, ktorý v priebehu niekoľkých hodín nenávratne vsiakne do hliny. 5/10 ()

Matty

Na základě předchozího virtuálního oťukávání čekáte příjemný večer s milým, vtipným a inteligentním člověkem… jenže hned od prvních minut to mezi vámi začne drhnout. Nu což, nepřeskočila příslovečná jiskra, noc je ještě mladá, nic není ztracené. S blížícím se rozloučením ovšem sílí vaše tušení, že daná osoba není tou vyvolenou. Její humor je přízemní, povědomí o populární kultuře omezené a nikdy přesně nevíte, na čem u ní jste. Myslí tuhle poznámku vážně? Ne? Tak proč se tváří jako kdyby šlo o život? A pokud vám chce naopak sdělit něco závažného o životních rolích, do nichž se dobrovolně uvězňujeme, třeba těch vtipů na téma vyměšování? Jen v duchu odpočítáváte vteřiny a nakonec rádi zamručíte vlažné „ahoj“ a nastoupíte do svého metra. Shawne Levy, zkazils mi večer, nemám tě rád. 40% ()

Fr

....Jsme jen nudný párek z N.Jersey. Slíbil jsem ženě večeři ..... O tom, jak se manželům v nejlepších letech vydařila večeře, při které měli zapomenout na problémy všedního dne. V rámci oživení vztahu si zahrají na detektivy, lupiče, striptéry a prožijí dobrodružství, které jejich manželství minimálně utuží. Tak to prostě je. Film plný manželských problémů nemusí pobavit ty mladší, ani ty, kteří se ve všem chtějí pitvat či zbytečně přemýšlet nad kombinacemi. A nejvíc zklamaní budou ti, kteří se nechtějí smát vtipům o znuděných manželích. Film pro ty starší, kteří uvítají nepřítomnost fekálního humoru a nadchne je krása dříve narozených žen. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Hledám pro sebe a manželku námět na erotické dobrodružství. 2.) Mám ve zvyku zabírat rezervace jiných lidí. 3.) Často navštěvuji klub ,,Mentolový hroch“. 4.) Dusím se doma v oprátce jednotvárnosti. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Renton

Scénář: Josh Klausner .. Tomuhle se musí jít hodně vstřícně a s přimhouřeným okem naproti. Určitě si to své (hodně nenáročné!) publikum, které vznese uznání, najde.. Jelikož ty podlinky jsou zapleteny do příběhového copu, který hodně tahá. A především ve mě tento styl nevyvolává téměř žádný smích, takže jako komedie je snímek v podstatě nefunkční a spousta přehnaných akčních vložek či pestrá, ale nevýrazně využitá řádka cameo roliček už hodnotný zážitek stěží vystaví. Tím nejzajímavějším je tak Tina Fey se kterou jsem se zatím potkal jen velmi okrajově a poměrně slušně zastiňuje i svého slavnějšího hereckého partnera. ()

• Keďže Mark Wahlberg je vo všetkých scénach od pol pása nahý, museli byť natočené veľmi starostlivo, aby nebolo vidno jeho tetovanie Boba Marleyho na ľavom ramene. (erapo)
  • Natanya je ve skutečnosti jméno jednoho izraelského jména, nejedná se o běžné izraelské jméno pro ženu. (HellFire)
  • Jméno klubu Peppermint Hippo je odkazem na epizodu 706 seriálu South Park, kde hlavní postavy hrají mladé detektivy. (HellFire)