Claire a Phil Fosterovi (Tina Fey a Steve Carell) jsou manželský pár žijící na předměstí, pachtící se realitou každodenního života. Aby jejich vztah neztratil šťávu, mají jednou týdně večer rande. Jenže i to se časem mění v pouhou rutinu. Jejich snaha znovu podnítit manželské jiskření je jednou zavede do módního bistra na Manhattanu, kde si neuváženě přivlastní cizí rezervaci. Bohužel se ukáže, že ona rezervace byla pro dvojici zlodějů. Díky náhodné záměně identit se tenhle obyčejný pár náhle ocitne uprostřed divoké honičky a prožije dobrodružství, které jen tak neskončí. Najednou si vzpomenou, proč se do sebe zamilovali a znovu zjistí, jak se báječně doplňují, což jim pomůže vypořádat se s bezskrupulózními gangstery, zkorumpovanými policajty i bláznivým taxikářem. Na tohle rande rozhodně nezapomenou a pokud dokážou bláznivou noc přežít, možná znovu objeví i vášeň vytrácející se z jejich manželství. (Bontonfilm)

Trailer

Cervenak

"Vieš, aké to musí byť strašné, dostať svoju prvú menštruáciu uprostred púšte v krajine ovládanej Talibanom?!" Asi 5x počas filmu som sa schuti zasmial, chémia medzi ústrednou dvojicou funguje solídne, niektoré vedľajšie postavy sú šťavnaté (Franco-Kunis), ale aj tak je to celkovo hnoj, ktorý v priebehu niekoľkých hodín nenávratne vsiakne do hliny. 5/10 ()

Renton

Scénář: Josh Klausner .. Tomuhle se musí jít hodně vstřícně a s přimhouřeným okem naproti. Určitě si to své (hodně nenáročné!) publikum, které vznese uznání, najde.. Jelikož ty podlinky jsou zapleteny do příběhového copu, který hodně tahá. A především ve mě tento styl nevyvolává téměř žádný smích, takže jako komedie je snímek v podstatě nefunkční a spousta přehnaných akčních vložek či pestrá, ale nevýrazně využitá řádka cameo roliček už hodnotný zážitek stěží vystaví. Tím nejzajímavějším je tak Tina Fey se kterou jsem se zatím potkal jen velmi okrajově a poměrně slušně zastiňuje i svého slavnějšího hereckého partnera. ()

Fr

....Jsme jen nudný párek z N.Jersey. Slíbil jsem ženě večeři ..... O tom, jak se manželům v nejlepších letech vydařila večeře, při které měli zapomenout na problémy všedního dne. V rámci oživení vztahu si zahrají na detektivy, lupiče, striptéry a prožijí dobrodružství, které jejich manželství minimálně utuží. Tak to prostě je. Film plný manželských problémů nemusí pobavit ty mladší, ani ty, kteří se ve všem chtějí pitvat či zbytečně přemýšlet nad kombinacemi. A nejvíc zklamaní budou ti, kteří se nechtějí smát vtipům o znuděných manželích. Film pro ty starší, kteří uvítají nepřítomnost fekálního humoru a nadchne je krása dříve narozených žen. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Hledám pro sebe a manželku námět na erotické dobrodružství. 2.) Mám ve zvyku zabírat rezervace jiných lidí. 3.) Často navštěvuji klub ,,Mentolový hroch“. 4.) Dusím se doma v oprátce jednotvárnosti. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Matty

Na základě předchozího virtuálního oťukávání čekáte příjemný večer s milým, vtipným a inteligentním člověkem… jenže hned od prvních minut to mezi vámi začne drhnout. Nu což, nepřeskočila příslovečná jiskra, noc je ještě mladá, nic není ztracené. S blížícím se rozloučením ovšem sílí vaše tušení, že daná osoba není tou vyvolenou. Její humor je přízemní, povědomí o populární kultuře omezené a nikdy přesně nevíte, na čem u ní jste. Myslí tuhle poznámku vážně? Ne? Tak proč se tváří jako kdyby šlo o život? A pokud vám chce naopak sdělit něco závažného o životních rolích, do nichž se dobrovolně uvězňujeme, třeba těch vtipů na téma vyměšování? Jen v duchu odpočítáváte vteřiny a nakonec rádi zamručíte vlažné „ahoj“ a nastoupíte do svého metra. Shawne Levy, zkazils mi večer, nemám tě rád. 40% ()

B!shop

Ze zacatku docela opruz. Respektive nejen zacatek, ale asi tak hodina deje. Stokrat omletej pribeh o zamene, minimum forku i akce, cely takovy neslany nemastny, Carell nema poradnou prilezitost neco predvest a kde proboha vyhrabali Tinu Fey. Navic je prekonavaj prakticky vsechny vedlejsi postavy, Fichtner jako nadrzenej skorumpovanej uz nevim co, Wahlberg bez trika a obzvlast naprosto ultimatni dvojka Franco a Kunis. Jenze nekdy v momente, kdy nabouraj s dvema autama dohromady, tak dej chytne tempo, jaky mel mit uz od zacatku a vtipne a zaroven akcne to slape az do zaverecnejch titulku. Takze prvni pulka opruz, druha zabavna. ()

• Keďže Mark Wahlberg je vo všetkých scénach od pol pása nahý, museli byť natočené veľmi starostlivo, aby nebolo vidno jeho tetovanie Boba Marleyho na ľavom ramene. (erapo)
  • Ve scéně, kdy se Tina Fey chystá do postele, má nasobě tričko Univerzity Viginia, kde gradovala v roce 1992. (HellFire)
  • Natanya je ve skutečnosti jméno jednoho izraelského jména, nejedná se o běžné izraelské jméno pro ženu. (HellFire)