Let's Dance

Slovensko, 2006

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Adela Vinczeová, Martin "Pyco" Rausch, Jozef Bednárik, Zuzana Fialová, Petra Polnišová, Juraj Mokrý, Iveta Bartošová, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Eva Máziková, Nela Pocisková (více)

Tanečná show, v ktorej súťažia páry zložené zo známych osobností a profesionálneho tanečníka. Cez rôzne druhy tancov sa postupne snažia prebojovať do finále, kde víťazi získajú titul kráľ a kráľovná tanečného parketu. O postupe a vypadnutí jednotlivých párov rozhoduje štvorčlenná porota spolu s divákmi, ktorí posielajú svojim favoritom prázdne sms-ky. (lilina133)

arbeit odpad!

Stačí jedna časť aby ste zistli aký je bednárik nevtipný chudák, ďurovčík slizký had a že celé to je len propaganda. Áno tlieskajte v pokoji svojich domovov, do vašich obývačiek zavíta elegancia a luxus. Pošlite aj nejaké tie smsky svojmu favoritovi lebo nikto tam predsa netancuje zadarmo. Koľko ludí čo sleduje túto sračku pozerá aj skutočné tanečné súťaže bez týchto kokotkov? ()

kotasbk

Není nic krásnějšího když mě matka zavolá at přijdu do obyváka a at se dívám jak krsáně tančí. Jediný co si z tanečních pamatuju jsou ty prázný falšky rumu. ()

Teachman

Námět: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

pierre9

Na rozdiel od mnohých, hodnotím program a nie všetky tie šaškárne v bulvárnych plátkoch, ktoré sú mi z duše odporné a preto ich nečítam! Podľa mňa super nápad, vo väčšine prípadov vhodne vybraní účinkujúci a super tanečníci. Samozrejme, že aj medzi nimi boli jedinci, na ktorých sa nedalo pozerať, ale v globále veľmi dobrý počin. A Pyco zakaždým iba znova ukázal, že čo sa moderovania týka, minimálne na Slovensku, nemá konkurencie. 3.5* ()

jurajpower odpad!

Tri minúty tanca a tridsať minút kecov, kecov, kecov..... Adela a Viktor nesklamali. Hneď od začiatku a pri každej príležitosti na seba upozorňovať. ()

JARDAHONDA

Život se netočí přece jen kolem celebrit...Oceńuji pouze to,že se některá "jakože" hvězda naučí "celkem" tančit pod vedením zkušených tanečníků..Takže za tu námahu 1 * ()