kaylin

Dvojka mě rozhodně dostala víc, ale už v tomhle prvním dílu jsem měl pocit, že i když jsem tyhle postavy nikdy neviděl, stejně je znám, a tak pro mě není těžké se s nimi a jim smát. Je to prostě tím, že tihle herci spolu hrají poměrně často, a tak si na ně zvyknete. Miluji Sandlerův humor a ty jeho závěrečné morality snadno kousnu. Jen tak dál. ()

Remedy

Adam Sandler hraje defakto hlavní roli, produkuje a je spoluautorem scénáře – což znamená, že celý „příběh“ je sandlerovský, kam se člověk podívá. Spousta vtipů jde za hranici dobrého vkusu (ale to je už u sandlerovek takové pravidlo) a tentokrát jsem si asi nejvíce užíval ponižující hlášky (třeba zpražení Kevina Jamese na pohřbu nemělo chybu) a relativní nenásilnost příběhu – zdůrazňuji, že relativní, protože závěrečný patos na molu byl k smíchu a citové loudění ve scénách, kde jsou malým děckám kradeny ideály, bylo přinejmenším trapné, ne-li až oplzlé. Pořád je tam ale několik gagů, které rozhodně stojí za to a jako naprosto (ale opravdu naprosto) nenáročná oddechovka Grown Ups neurazí, ale ani nijak výrazně nenadchnou. Naprosto průměrná sandlerovka s dobrým obsazením. ()

..Lucas..

Chtěl jsem vidět ztřeštěnou komedii a přesně to jsem dostal a jsem spokojený. Adamův humor mám rád a navíc tu byla i Salma, tak proč ne. Samozřejmě, že se Machři neobejdou bez trapných vtípků, ale bez nich by to nebylo ono. ()

rt12

Už jsem to psala, typický Sandler. Dokáže natočit skvělý film, ale taky neskutečnou sračku a to jedna z nich. ()

MATADOR

Sandler a spol. na prázdninách, tentokrát s kamerou. Tak nějak by se dal nazvat tenhle velice normální, zábavný snímek, ve kterém nečekejte žádný extra příběh. Pokud chcete na dovolenou a zrovna nemůžete, pusťte si Machry a jen sledujte tu pohodu po tu hodinku a půl. Určitě Vás dozajista slušně pobaví. Přesně tak jako mě. ()

Hadža

Ani dlouhy seznam znamych jmen, kvalitu nijak zvlaste nezarucuje,to je videt v teto dosti krecovite komedii.Par zajimavych hlasek(sukajici sovy) a obcas nejaky ten vtipny moment(skok na lane)je jich vsak poskromnu,trochu moralizovani a happy end.Nuda bez nejake dejove linky ci zapletky ,vsak prijemne uplyne a jedine na koho si po par dnech vzpomenete bude Steve Buscemi v sadre. ()

Thomassi

Tak nevím, tato komedie byla v hledáčku nejočekávanějších komedií roku a tak jsem se na to nehorázně těšil. No a když se mi to konečně dostalo do rukou, hned jsem si to musel pustit. Ale za tu hoďku a půl jsem odcházel od televize poněkud zklamán. Nečekal jsem to, že by to mohlo takhle dopadnout, protože už samotný téma (parta kamarádů se po letech sejdou a stráví spolu víkend na chatě u jezera) bylo lákadlem jako prase. A když se k tomu přičte skupinka herců-kamarádů, tak to jasně měla být pořádná mela. Ono to není vyloženě špatný, humoru tam je taky dost, ale já se prostě nepopadal za břicho a pro mě komedie, kde se člověk nasměje až až, vypadá jinak. Ta partička nás sice celou dobu provází různýma trefnýma vtípkama a hrají si jako za mladých let, ale to mi prostě nestačilo. Jediný moment, kdy jsem fakt vybuchl smíchy byl, když se objevil Steve Buscemi v sádře. To byl ale už konec filmu. Takže celkově zklamaní, dám ale 3* za všechny ty příjemný herce, kteří se (aspoň oni) snažili dělat komedii. ()

PogoJoe

75%. Tahle komedie obsahuje povedené fóry, obsahuje i zbytečně trapné fóry (ovšem záleží na vkusu), sešla se zde zajímavá parta komiků, děj není nikterak objevný - parta čtyřicátníků se po letech sešla kvůli pohřbu svého trenéra a tráví víkend na chatě u jezera, kde si všichni "moudře" uvědomí "spoustí věcí" atd. atd. atd. Na odpoledne v telce výborná věc, do kina určitě ne. ()

Rosalinda

Pardón, já jsem asi úplně pitomá, ale tohle je komedie? Vždyť to hraničí s trapností! Připadalo mi to jako Troškov po americku! Sem tam mi bylo trapně i za hlavní hrdiny a jen jsem zírala, co všechno se dá natočit. Dlouho jsem neviděla nic tak šíleného. Proti tomu snad i Babovřesky vtipná ves. ()

Derek

film vezuci sa na nostalgickej vlne "ake dobre to bolo ked sme boli mladsimi". typicky sandlerovske tupe vtipy, ale sem tam i frk ktory ma dost pobavil. ()

dawe04

Hromada opravdu vtipných hlášek a zábavných skečů, které totálně převálcují primitivní scénář. Nevěřil jsem, že se pobavím. Pobavil! ()

FilmFan24

Příliš mnoho komiků (nebo povyku) - a nic! To se zase jednou sešli přátelé a známí Adama Sandlera aby se pod záštitou jeho produkční firmy Happy Madison vyblbli...Uznávám, že některé scénky jsou moc vydařené, ale některé také jsou - hlavně ty Schneiderovy - opravdu dost nechutné. Proti gustu dišputát. Pobavil jsem se, ale ne tak jako filmová parta na pohřbu svého trenéra. ()

AlistairMir

Bezva oddechovka u který jsem se několikrát nahlas zasmál :-) Musím co nejdřív mrknout na pokračování a rozhodně si zahraju šípovou ruletu. ()

sssssycak

Skvělá komedie, která si celou dobu udžuje nadstandartní tempo. Dějově jednoduché a předvídatelné, což nakonec ale vůbec nevadí. U komedie je nejdůležitější humor, a ten je tu servírován ve velkých porcích. Sešla se tu pětice komiků, která od začátku do konce perlí. Doporučuji vypnout mozek a pořádně si ten film užít. ()

Patw

Je to druh filmu který nikdy nepřestane bavit. Skvěle jsem se u tohoto filmu bavil od začátku do konce. Herecké obsazení je ukázkou toho co se stane když smícháte hrdiny "profláknutých" komedií, a překvapivě to funguje. Určitě příjemné filmové překvapení. ()

Skip

Viděl jsem sice lepší komedie, ale nemohu říct, že by tahle byla vyloženě špatná. Dobrých vtipů je tam celkem dost a celé to může s klidem poslouži jako nenáročná podívaná. ()

L_O_U_S

Přestože se ani Machři nevyhýbají žánrovým nešvarům a klišé (dojemná chvilka otevřenosti), rozhodně se jedná o zábavný film, který ocení především ti, co se sami ještě občas cítí jako kluci a rádi si zablbnou někde na chatě s přáteli. (937.) ()