Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

Anagram odpad!

Dřív docela průměrný, ale ucházející pořad o autech se změnil v bandu trapáků hrající si na Top Gear po česku. ()

skalicky

Po profesionální stránce na českou uroven lepší.. standart ale jen mě štve že každý auto vychvalujou do nebes a dávají to do své virtualní garáže!40% ()

Idealista

Nejlepší součastný pořad toho to druhu u nás. Dokonce lepší než Top geer ( tuhletu snobskou zábavu která má auta až v druhém plánu a jště o nich ani pořádně nic neřekne nemusím). J.Dvořák je zde skvělý( tak jako v každé roli) předvádí luxusní auta dokonale. Předváděčky aut jsou zde dobře zrežírované. Prostě super! ()

Mikakel

Tenhle pořad se samozřejmě v některých případech stává i dost potřebným při vybírání nového auta atd... Ale ne každý člověk má na káru například za 3mega....Trochu by to chtělo zlehčit tempo Zbynďo..Jinak na pořad občas rád kouknu ()

kubilov

Zbyněk Merunka rozhodně není ostřílený milovník automobilů, který by dokázal přinést nějakou alespoň trochu zábavnou formou trochu těch superaut do naší televize, hold si milovníci aut musí "vystačit" s Top Gearem, protože tahle nepovedená napodobenina zaujme jen málokoho. ()

t.b.kat

Asi nejlepší moto pořad u nás. Nic extra, ale také nic blbého. Líbí se mi moderátoři, co však odsuzuju je nepřehledná vysvětlující grafika. To že je to Top Gear v českém podání je mi jedno, když nějaký model ve světě funguje, nevidím důvod, proč ho nepřevzít, tak jak se to dělá většinou, to že to neumíme prodat je věc druhá. Ale i kdyby to bylo super, stejně to budeme kritizovat, páč je to jediné - co mi čecháčci umíme :-) 3* ()

Cundroklepac odpad!

Nechápu proč se tam Ty pořadatelé chovaj jak naprostý škraloup. Cítím nepřekonatelný odpor k tomu jejich vystupování. Navíc se testují auta který stojej za jebku. ()

chrustie

Souhrn propagačních materiálů výrobců aut, u kterých je jedinou snahou pořadu je v češtině rádoby vtipně komentovat a překládat. To celé je říznuté opakovanou reklamou na Cebia. Kdysi byli lehce podprůměrní, teď už jsou naprosto tragičtí. Minimum vlastního obsahu. ()

Mukl007

Jak jednou člověk viděl Top Gear, tak už nechce nic jiného, byť by autosalon mohl být považován za více user-friendly (co si budeme povídat, většinu aut z TG si normální smrtelník nekoupí). Bohužel ale i přesto mě autosalon prostě nebaví. Update: Musím komentář upravit, protože poslední dobou se na to docela dá koukat. ()

Nominant

Síce tento program nemá na Top Gear, ale nemôžem porovnávať neporovnateľné. Top Gear - ideál motor show = aspoň, že Autosalón sa uberá skoro rovnakým smerom. Autá, humor - neodmysliteľne k sebe patria. Najviac sa bavím na hláškach motoristického špecialistu - Pepu. :D Keďže Top Gear-u som dal 5*, tak tomuto dávam - 4*. ()

Kiryl

Zpočátku mi to připadalo jako v jistých mezích zábavný pořad ale poslední dobou se to začínalo stávat čím dál větší nepovedenou kopií Top gearu. V současné době už ho nesleduji protože to jaksi ztratilo svou originalitu. ()