netWoor

ač hvězdně obsazené a se semtam dobrýma hláškama, dějově velmi mdlé a nejste-li obeznámený finančník, nejspíš ani nepochopíte co a proč se na plátně děje (což podle hodnocení buď stejně nikomu nevadí nebo je to tady samej finančník). Řemeslně je ale vše udělané pěkně a tak vám asi ani následující otázky v mysli nevytanou (ale schválně, umíte na ně odpovědět?): jak mladíček ze zkrachovalé banky dokázal lží o znárodnění připravit druhou banku o peníze? Proč vědátoři potřebovali sto mega a proč je sháněl mladíček, resp., co z toho měl? Kde vzal Gekko sto mega v hotovosti (ještě než ho zavřeli)? Proč mladík chtěl investovat svých sto mega a co z toho měl (neměl ani 30.000 na účtu)? Jak Gekko vypral sto mega a jak vydělal za pár dnů miliardu? Proč vyšetřovali hlavního zlouna a proč vlastně zkrachoval? Na odpovědi se těším v poště. Získám-li je, přihodím jednu hvězdu....:))))))) ()

waska

Děj není tak strhující jako v prvním díle, ale díky hereckým výkonům a skvělým dialogům je to dobrý film. ()

cafu94

Na to, jak bylo po celý čas všechno komplikované tak to dopadlo dobře a stačila k tomu pouhá jedna minuta.Čekal jsem daleko napínavější konec.Jinak velmi slušný děj.65% ()

Skautka

Dlouhý film od kterého si nemůžete v podstatě ani nic slibovat. Celou dobu se v podstatě řeší jestli se společnost položí, nebo ne. Zde jde opravdu jen o herecké výkony, které jsou opravdu na výbornou. Shia je můj velice oblíbený herec. Mladý nadaný a obsazován do velice slušných filmů. Finanční drama ze současné doby. 4* za úplně odlišný film a za zvláštně vynikající nápad. ()

Likan7

Čekal jsem upřímně teda víc. Byl jsem si jistý, že to s přehledem 4* urve, ale jsem celkem zklamaný. Když bych ale měl říct, co má nový Wall Street změnit, aby byl lepší, tak bych nedokázal odpovědět. Ono to je celé takové solidní, neurážející, neuchvacující. Shia jako vždy fajn. Celé to je fajn. Nic víc, nic míň. Celkem zbytečný film. Bohužel, škoda. ()

lakart

Vzhledem k tamnímu hodnocení jsem se bál, že to bude jenom nastavovaná kaše, kdy už jsem vše viděl ve skvělé jedničce, ale spletl jsem se. Gordon Gekko je zpátky a s ním i Stone a jeho skvěle napsaný scénář, kdy každý rozhovor je vybroušen a spěje k nějaké zajímavé pointě (viz. přednáška Gekka na univerzitě...moc mě mrzí, že je zkrácená :D). Shia je skvělej a dokazuje své herecké kvality. Celkově jsem s filmem spokojen až na ten naprosto dementní a naivní závěr, kdy je snaha změnit povahu Gekka. Ještě při sledování titulků jsem kroutil nevěřícně hlavou a přemýšlel, jestli to Stone opravdu myslí vážně. Ale jinak vcelku spokojenost, z filmu čiší snaha o zachování atmosféry prvnho dílu a myslím, že se mu to vcelku podařilo. 80% ()

Mik_e

Oliver nám nejspíš stárne a měkne, protože pokračování jeho erbovního filmu ztratilo na břitkosti a nekompromisnosti. Netvrdím, že je to špatný film, to vůbec. Natočeno je to pořád výborně, a ani děj není špatný. Už to ale prostě není ono, film už je příliš...zaměnitelný. Navíc, chybí Martin Sheen, místo Charlieho je zde nemastný a neslaný Shia a mnohem víc se hraje na jakousi rodinnou a smířlivou notu. Zatímco původní film je legenda, z tohoto snímku se stane jednohubka na jedno spolknutí. ()

merlik

Starý pán stále umí, Oliver Stone ve výborné formě. Michael Douglas, Shia LaBeouf a Carey Mulligan dobře hrají, v příběhu mě štvaly jenom ty finanční schůze, kamera i hudba bez chybičky. ()

Hwoarang1

Jsem moc spokojenej. Po delší době film, který staví na hereckýcj výkonech a kvalitních dialozích. Douglas a Brolin vynikající, LaBeouf jakbysmet. Stejně jako jiným mi lehce vadily romantické scény a konec, ale při tom všem kvalitním to lze odpustit. Nezapomenutelný je taktéž Eli Wallach a vyzváněcí tón LaBeoufova telefonu...:-) ()

nick_sekac

Oliver Stone je borec a opět mě jeho nový snímek utvrdil v tom, že patří do mé TOP10 režisérů. Někdo na ten hnus ve světě musí upozornit, ten někdo je Oliver Stone, protože jak on to dokáže podat, umí snad jen on. ()

Tatianistka

Musim povedat, ze ten film som dopozerala do konca len silou vole, lebo po prvej pol hodine som zvazovala, ze to zrusim. Skratka povedane..podla mna by existoval nejaky sposob ako by ten napad, ktory dali do toho filmu dokazal byt spracovany zazivnejsim sposobom. ()

qvark

Pokud se tenhle film snažil zpracovat téma svinských praktik na Wall Streetu, návrat Gekka na výsluní, rodinné drama a to vše na pozadí ekonomické krize, tak se mu podařilo dotáhnout pouze to první...imho taky jste si všimli klasické české tramvaje T4 sjíždící na Malostranskou s podtitulkem Zürych ( Switzerland) ? ()

Lukaso1

Hned na začátek uvedu že jsem zklamaný. Původní Wall Street je dokonalý dílo ze světa peněz. Tohle má bohužel k dokonalosti daleko. Přemýšlel jsem kde se stala hlavní chyba a podle mě je v herectví, Shia ani Michael mě prostě herecky nedostaly. Michael už je herecky někde jinde než byl před 20 lety a už to svoje silný charisma do role dát nedokázal i když jeho úvodní scéna s proslovem mě absolutně dostala a říkal jsem si to bude pecka. Bohužel už ji nic nepřekonalo. Shia se podle mě do role výborně hodil, vycházející hvězda stejně jako před lety Charlie Sheen ale chyba lávky přátele, roly podle mě nezvládl a celý film jsem od něho očekával nějaké vygradování z toho strnulého herectví, toho jsem se však nedočkal. Fanoušek původního Wall Streetu tím myslím sebe, je bohužel zklamán. ()

stiewe

První Wall Street jsem obdivoval a dodneš obdivuji. Jak snadné je okrást lid a zbohatnout na lehkém překročení jistý etický bariér mě dovádí dodneš k obrovské chuti být jako jeden z těch největších žraloků na Wall Street. Michael Douglas se ukazuje, že na věku jenom získává na charakteru. Shia mu více než dobře asistuje a ukazuje svůj nesměrný potenciál, který bude moci zajisté ještě mnohokrát předvést celému světu. Poněkud neutrálně podaný konec sice nutí k úvaze, že Oliver Stone ztratil koule a chuť ukazovat všechno v tom nejkrutějším světle. Přesto věřím, že jsme se od něj dočkali nejlepšího filmu od Vítězové a poražení. ()

seiffs odpad!

Neveřte podplaceným komentátorům! Tenhle film je odpad a totální ztráta času. Je to naprosto předvídatelná nuda a stokrát viděnej kýč. ()

Chamyl

Legenda, která se raději neměla probudit. Zdlouhavá a rozkecaná stopáž snažící se o povrchní exkurzi do americké bankovní krize nepřináší vlastně žádný velký příběh a jedinou "akcí" se tak stává rádobyzávod na motorkách. Závěrečné Gekkovo popření sama sebe je smutnou třešničkou na dortu. 3* ze sentimentu. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina