the_bitch

Skvelý Shia LaBeouf spolu s legendou Michaelom Douglasom tvoria zaujímavý príbeh omotaný peniazmi, a životom na vysokej nohe. ()

Manhattan

Teda fakt jsem ani v nejhorším snu nečekal, že uvidím Gordona změknou. Režie se Stoneovi v celku povedla,ale pokud máte v rukou scénář, kterým chcete zapůsobit na širší publikum, nemusí se to vždy vyplatit, což je případ Wall street 2. Mé hodnocení je 4/10 ()

Viky.05

Skvělý, ale ne plně doceněny film. Výkon LaBeoufva by mohl byt lepši, Douglasovi sem věřil. Bublina dlouha přes 2hodiny měla byt vice naplněna ()

maaan

"It's clear as a bell to those that pay attention. The mother of all evil is speculation. Leveraged debt. Bottom line. It's borrowing to the hilt. And I hate to tell you this, but it's a bankrupt business model. It won't work. It's systemic, malignant, and it's global." True that... ()

Dm1tr1j

Konšpirácia,pomsta obrovské peniaze ,ktoré sa točia v akciách ,ktoré môžu kedykoľvek padnúť a stratiť hodnotu. Samovražda spojená s reklamou na slané lupienky ,či reklama na pivo počas večere ma nenadchli. Ale čo iné čakať od Američanov. Prostredie Wall streetu nás strháva do rýchleho deja plného rýchlych vzostupov a tvrdých pádov kedy vyhráva len ten najsilnejší a najobratnejší. Film si zaslúži 5 hviezd na mojom domácom plátne určite odznie ešte mnohokrát. ()

Lucas87

Myslím si, že většina lidí která viděla tento film nemá ponětí o tom, že se jedná o pokračování úspěšného dílu z roku 1987, tento film vykresluje dnešní dobu, nemám co bych mu vytkl, přijde mi jako příjemné pokračování. Je to poprvé co Oliver Stone pokračuje v zajaté koleji, snaží se vyobrazit dlouho zmiňovanou finanční krizi a to je podle mě přínosem. Na začátku tohoto filmu kniha s příznačným názvem o chamtivosti, kterou prezentuje M. Douglas. I toho co nezajímá burza, finanční trhy to podle mě nadchne. ()

candy_daze

Ale jo. Money never sleeps je slušný sequel k prvnímu Wall streetu. Ne extra dobrý, ale slušný. Shia LaBeouf pro mě sice není přesvědčivý tak, jako Charlie Sheen, ale stejně je to kluk šikovná. Navíc, díky Douglasovi, tady pro charisma kohokoliv jiného není ani místo. Herci dobří, atmosféra slušná. Co se toho scénáře týče, tak ech, upřímně bych ubrala na citech a tím pádem by se snad ani neodehrál ten zmršený konec, který mi zkazil celkový dojem z filmu. ()

Kingjiri

Původní Wall Street přinášel zajímavej pohled do světa burzy, bohatejch finančnků a velkejch podvodů. Gekko se sice vrací z vězení, aby udělal další sviňárnu a s hlavní postavou "dobráka" opět někdo podfukem vyjebe, ale už to nemá žádnej šmrnc. Hlavní dějovou linku pak tvoří řešení komplikovanýho vztahu Gekkova dcera vs. Gekko vs. nastavájící jeho dcery. Zní to jako rodinný drama (možná jako telenovela), a co jeho horší, ve skutečnosti to tak je. Korunu všemu nasazuje nereálnej konec (SPOILER: Fakt někdo věří tomu, že bezcharakterního člověka jako je Gekko, obměkčí těhotenství jeho dcery, se kterou se navíc vůbec nebaví? KONEC SPOILERU). Hodně slabej odvar jedničky, dvě silnější hvězdy. ()

Kadas97

Nudný film o peniazoch pretkaný líniou rodinnej kríze, ktorá má divákovi zabrnkať na city, ale moc sa mu to nedarí. Douglas už nie je to čo býval, LaBeouf je herec hodný Transformera určeného teenagerom. Jediný schopný herec v zostave je Brolin. Nemastný neslaný film, plný pasáží pri ktorých mi nestál za to ho pozerať a len som ho počúval. 3 z 10 ()

Torgal

Stone opäť raz nenatočil film, ale len svoju reflexiu na globálnu hospodársku krízu. Svoje rozumy tlačí do diváka v podstate nonstop, nečiní tak ale ani zábavným, ani informatívne zaujímavým spôsobom. Postavy sú len figúrky bez života recitujúce repliky kritizujúce kapitalizmus. Špeciálne vzťah medzi Shiom a Carey Mulligan je úplne mimózny a nikdy by som neuveril, že môžu tvoriť pár - vyzerajú skôr na kamarátov zo strednej. Ešte mi nedá nespomenúť absolútne obludný product placement, hrdo súperiaci aj s reklamami v posledných filmoch Michaela Baya. Keď si postava Franka Langelly v záverečných okamihoch svojho pobytu na plátne v detaile kúpi Lays a užije si ich ako posledné jedlo na tomto svete, skoro mi zabehlo. Dve hviezdy sú vlastne len za množstvo známych tvárí vo filme. 4-/10 ()

HenryIvan

Pekné pokračovanie super filmu. LeBeouf bol ako nový Sheen výborný a Douglas bol jak vždy skvelý. Potešilo ma, že sa tam objavil i Charlie. ()

awful

me by bylo sympatictejsi, kdyby gordon nechal po sobe jen spalenou zemi, takhle to prohral, chlapec... jinak bych dal 5 ()

ER

Podstata zůstává stejná,mění se jen metody.Touha vítězit,mstít se,či si zvětšovat "vlastní píseček" je nekonečná.V jakémkoliv čase, za jakéhokoliv režimu.Protřelí hráči to ví a vždy číhají na svou příležitost.Jen ji uchopit za pačesy.Jak se to dělá? Podívejte se na zářící oči,plamenný výraz tváře a je to tu. Gordon Gekko svou příležitost potkal velmi brzy a navíc miluje výsluní na Wall Streetu.K tomu pořádně drahý doutník a o zábavu je postaráno. Michael Douglas opět a bez diskuse bravurní.Josh Brolin zdatně sekunduje,Eli Wallach překvapil.Jen Shia jakoby se necítil ve své kůži.Zvlášť ve scénách,kde se jedná o bussines.Ty "domácí" mu šly o dost lépe. Celkový dojem z filmu je výborný,byť se jeví jako více "uhlazený" (oproti jedničce). A že se jedná o záležitost,která již pominula? Nedejte se tímto zmást.Podstata zůstává stejná,mění se jen metody. Další krize možná už klepe na dveře. ()

POMÍK

Prima Douglas, prima narážky na cancer a na The Game, prima Sarandon. Průměrný film, na který se už více nepodívám. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina