Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

SOLOM.

Taky jsem se na to jako malý rád dívával. Tedy především když tam byl sporťák Poulíček. Gondíky si už ani nepamatuji a ani toho moc nelituju. Co se týká jeho kvality, tak to už posoudit moc nemůžu, ale bavilo mě luštit tajenky. ()

duklak2

Mohu jen říci. Poulíček na hrad. Byla to obrovská švanda, tento pořad sledovat. Dnes si ho občas připomenu prostřednictvím youtube a směju se možná ještě více, než tenkát:-) Rozhodně to nepatří do odpadu. ()

BoPo

Zatočte si pane Pavle. RATATATATATATA. Poprosíme písmeno. Skúsim A. Bohužiaľ to už hovorila pred Vami pani Alena. Teraz točí pán Milan. RATATATATA. Poprosíme písmeno. Tak ja skúsim A. Ľutujeme. Toto písmeno už skúšal pred Vami pán Pavel aj pani Alena. RATATATATA. ()

Tommassi3 odpad!

Kolik jen tenhle Kolotoč svezl pouličních degenerátů, než i ti Nově došli a už téměř nebylo nikoho, kdo by se spoceným čelem i rukama vypotil hlášku jako "Gé Gagarin" !! Pavel Poulíček se svojí pověstnou celulitidou v obličeji a famózním účesem však dodnes noc co noc obléká svůj oblíbený svetr a moderuje svůj hranatý pořad dál jako o život, Gondíci Negondíci.. ()

Easykk

Svého času když jsem ležel nemocen a odkázán jen na televizní popraviště...ehm pardon...program :) mi to zachránilo kůži abych se nezbláznil....safra..nebo jsem se zbláznil a proto dávám tu hvězdu..já fakt nevim :/ :)))) ()

L_O_U_S

Kdekdo dnes říká, že před nějakými deseti lety nestála TV Nova za takové prdlajs jako dnes. Není to pravda - stála, jenže to dřívější prdlajs získalo za ty roky určitý nostalgický nádech. Jedním z pořadů, který se podílel na tváři TV Nova v 90. letech, byl Poulíčkův KOLOTOČ. Nikdy nezapomenu na chvíle s prababičkou, jež tento pořad sledovala a pomalejší soutěžící nejednou počastovala výrazy, které nám jako dětem zněly z jejích úst velmi exoticky. (490.) ()

rakovnik

Dadel skvěle vystihl televizní nudu, která provázela tento pořad. Po Riskuj! přepínám jinam, i kdyby na ostatních programech běžela jen reklama. Kupodivu nejlepším moderátorem byl uhrovitý vytáhlý mladíček Pavel Poulíček, Gondíci se snažili, ale vytáhnout více akce, vtipu a zábavy z usedlých postarších paní prostě nešlo nikomu. ()

cariada

Svého času jsem to docela sledoval (nic jiného nedávali) Ale radši jsem měl tu verzi Riskuj na kolotoči s Gondíkama , ty aspon jsou vtipný. ()