Zewla

Krásný, ale na závěr poněkud smutý film. Líbil se mi, moc se mi líbil, ale ten konec sem vážně nečekala. Jinak Pattinson se posunul zase o kousek výš ve své herecké kariéře a zdatnosti, alespoň tedy u mě, protože si myslím, že jeho herecký výkon byl skvělý. Celý ten film byl zajímavý, občas komický, ale hlavně plný emocí. Rozhodně předčil mé očekávání. Vřele doporučuji se na něj kouknout!! ()

LemurKata

Ach jo....ať to bylo sebevíc točené na efekt, ať je to sebevíc komerční, mě to prostě chytilo za srdce. Nemůžu si pomoct, ale Robert prostě válí... Rozhodně nezapomenu. ()

montel

Tyler (Robert Pattinson) jehož starší bratr spáchal sebevraždu, se náhodou připlete do rvačky. Po příjezdu policie se pohádá s jedním z policistů, který jej napadne. Po nějaké době Tyler zjišťuje, že onen policista má dceru, která s ním chodí na stejnou školu. Rozhodne se mu pomstít tím, že jeho dceru pozve na rande...Tak popořadě. Film začíná jako drsná kriminálka, pokračuje nudnou romantikou, která filmu uškodila a to dost. V druhé polovině se rozvíjí brilantní drama a zakončuje to šokující závěr jaký nemá obdoby. Těžko se mi film hodnotí, ale nebýt zbytečné láskyplné hodinky, aspiroval by Remember Me na film roku. Ale prostě nemůžu dát víc. 60% ()

landavid

Tak to je síla,vůbec nechápu hodnocení 79%,takovou sr...u jsem dlouho neviděl,to dvouhodinové brouzdání v nicotě,nepochopení,netoleranci ne......,prostě samé zápory,vůbec mě nebzlo nikoho líto,spíš mě všichni s...i,chudák táta Ally,chudáci rodiče,vykopal bych to ze škol a honil po plantážích do úmoru dokud nepadnou na držku.Jestli toto nám vyrůstá z nové generace tak se máme na co těšit,jdu si koupit nějakej arsenál abych se dožil 60ti.Ale konec super,mohl to bejt zajímavej 30ti minutovej dokument .A ti kdo píšou,že konec je neuvěřitelnej tak to je a asi byl i pro ty lidi co tam zrovna byli a ti co to píšou těm bych to fakt přál Co není dnes neuvěřitelný,všechno je možný vy hňupy!!!!!!! ()

SheldonC

Původně jsem od tohoto snímku neočekávala nic. Po přečtení několika názorů na film jsem ovšem (a bohužel pro mě) začala pro změnu očekávat příliš. Ovšem trhák s úžasným závěrem skončil úžasným zklamáním. Robert Pattinson dokázal, že hrát umí. Pierce Brosnan předvedl výborný výkon, což nepřekvapí. A teď k ději. Příběh dobrý (místy až výborný) - ani chvíli jsem se nenudila. Kdyby pak film skončil o deset minut dřív nebo kdyby skončil jinak, nejspíš bych byla hodně nadšená. Bohužel šokující závěr, který má asi zvednout diváky z křesel a vyždímat z nich litry slz u mě vyvolal pouze pocit zbytečnosti a znehodnocení celého snímku. Ano nápad to byl ohromující a rozhodně jsem něco takového nečekala, jen bohužel z mého pohledu se v tu chvíli z kvalitního filmu, který by možná ne každého zaujal, stal podprůměrný film, který se hodně násilně snaží získat davy diváků. ()

BeaVV

Atmosféra tu rozhodne nechýba, herci skvelí a hlasnému nieeeee sa pri konečnej scéne jednoducho nedalo ubránit. ()

Matt2626

Nečítal som obsah, neprechádzal komentáre užívateľov, vyhýbal som sa recenziám na tento film. Chcel som si zachovať odstup a objektívne posúdiť výkon R.Pattinsona v jeho prvom sólo filme po Twilighte kde Na K.Stewart proste nemal. Po prvých pár desiatkach minút mi som vedel, že film bude mojim obľúbeným. Dráma, so všetkým čo k tomu patrí. Dokonca Robertov výkon mi prišiel dosť dobrý a skvele mu sekundovala Emilie, ktorá akoby po jeho boku nahradila Kristen. No záber bol ale niečo, čo mi doslova vyrazilo dych. Nespomínam si, kedy naposledy ma film tak šokoval. Skvelý hudobný podmaz a nonšalantnosť P. Brosmana boli už len čerešničkou navrchu. 90% s čistým svedomím a škoda len rozvláčneho začiatku po úvodnej drastickej scéne... ()

Sindymindy

Musím přiznat, že k tomuto filmu mě nalákal jenom Robert Pattinson. Co si budem holky povídat, je hezkej. :-) Jeho postava se mi líbí. Takový správný rebelský hezounek, který má hodně v hlavě, ale na všechno kašle. K tomu romance a máme základ do chutné filmové polévky. Tím nečekaným závěrem to ale přepískli. Nehodí se míchat realitu historických událostí do téhle romantické filmové kaše. Uniká mi, co si z toho vlastně mám odnést. ()

Gesicht

Jinak celkem zajímavý příběh docela dost sráží některé scény točené na efekt a pak také zbytečná plochost příběhu. Motivace postav je taky nejasná, takže snad jen to obsazení vedlejších rolí a hudba táhnou film nahoru. Z hlavních postav zaujme snad jen postava kamaráda. ()

sospik

Krásný scénář, zajímavý konec v tomhle stupňujícím drama, díval jsem se na to s mámou, na konci plakala :) Celkem svižný děj do sebe stále více zapadávající, vtipné scény střídají výbuchy hněvu a vyprávění do "deníku". I když si POMO myslí, že psychologie postav je absolutně nezvládnutá, je zajímavá, každý má svoji roli dokonale zvládnutou a budete jim fandit :) a o to přece jde ;) ()

sin34

Film nutí přemýšlet. Někdo si může myslet, že je to laciné. Já myslím, že ne. Není vůbec špatné občas upozornit na vztahy a priority v lidských životech. Jak jsem Remember me vnímal, myslím, že mě zasáhlo z několika rovin. Zkusím některé z nich jmenovat: zmatenost mládí, posedlost prací, strach z důvěry, následky neštěstí, přátelství, skutečná láska. Mám rád filmy, které ve mně vzbudí emoce. Moc se mi líbilo! ()

matthew_tv

Celkom zaujímavo spracovaný príbeh obyčajného chlapca z rozhádzanej rodiny, ktorý sa pôvodne chcel pomstiť policajtovi, ktorý ho udrel tak, že zbalí jeho dcéru. Postupom času sa do dievčaťa zaľúbi, prežijú spolu románik a začnú spolu bývať v chlapcovom príbytku. Film sa končí dramaticky, keď chlapec umiera v jednej z budov dvojičiek 11. septembra 2001 pri čakaní na svojho doteraz deťmi nezaujatého otca. Film začal celkom akčne, postupne moje nadšenie klesalo,no záver ma zase dostal. Neľutujem, že som ho videl. Poučenie z filmu: Človek by si mal užívať každú chvíľu života :) ()

Byakuya

Keď som si púšťal tento film nečakal som žiadnu slávu. Nejak som nedôveroval upírovi s pekným Volvom. Ale to čo ma čakalo na televíznej obrazovke bolo viac než príjemným prekvapením. Bohatých 113 minút príjemného pozerania ako pre oči tak aj pre srdce. ()

LukeN73

Závěrečná překvapující pointa mohla být po filmařské stránce trochu líp zpracována. Konec filmu spíše vypadal jakoby se musel rychle dotočit, ale "cosi" to ve mně zanechalo. Nějak nedokážu pořádně vystihnout objektivní komentář, ale dávám **** a tuším, že se zařadí mezi rozporuplné filmy, kdy pro někoho to bude strhující a nezapomenutelné a pro druhého zase slabší průměr. ()