kolodej1

naprosto skvěle natočené drama, strhující příběh, který ani chvíli nenudil. Místy to byla hlavně romantika, ale příliš se to nepřehánělo, bylo jí tak akorát a byla vkusná. Občas byl prostor i pro humor, především v kontaktu Tylera s kámošem. Celý příběh byl moc dobře vystavěn a měl skvělou atmosféru, k čemuž dopomohla i krásná hudba. Celý film korunoval pak závěr, výjimečně silný, jaký se vidí jen málokdy. Vynikající film ()

tejna

Málokterý film mě rozpláče, tomuhle se to skoro povedlo. Posledních nevímkolik minut je v pozadí hudba, člověk ji ani nevnímá, ale je tam a výsledný efekt.. super.. ()

Sofia_Straw

Dokonale som si užila melanchóliu i romantiku. To áno.... Neskutočne ma však naštval záver. Ani nie preto, že film neskončil ako typická romantická fraška, ale preto, že sa skončil katastrofou. Opäť raz dvojičky... však prečo nie? Blížilo sa desiate výročie ich pádu. Zas jeden tendenčný, spolitizovaný koniec v zmysle, "ľutujme" Ameriku! ()

matees_no

Každej má nějakou slaďárničku, kterou žere, ikdyž jí ostaní moc nežerou a kritizují ji. Pro tyhle případy mám prostě Remember me s Pattisonem v čele, kterej podle mýho není vůbec tak špatnej, jak se tady píše. ()

ProfiDivak

Všetko sa lámalo pri plagáte Amnesty international a nakoniec to zlomilo aj mňa, hoci pred piatimi rokmi som hodnotil film jednou hviezdou. To asi ten plagát. ()

PTuranyi

Robert Pattinson si medzi natáčaním Twilight ságy odskočil natočiť romantickú drámu. Nehrá však sladkého chlapca, ale rebela z rodiny zasiahnutej traumou. Zapletie sa s dcérou policajného vyšetrovateľa, ktorá trpí podobnou traumou hoci to na nej nie je vidieť. Oblieka sa totiž ako lacná šlapka. Pattinson však trpí aj za ňu. Teda nie doslovne, ale svoje problémy dáva najavo dvakrát viac. Ich vzťah prechádza rôznymi fázami a nie veľmi uveriteľnými krízami. Za zmienku stoji ešte nie veľmi presvedčivý Pierce Brosnan v úlohe riaditeľa zanedbávajúceho svoju rodinu. Produkcia je kvalitná ale príbeh nudný. Šťastný koniec sa nakoniec našťastie nekoná. Príbeh sa totiž končí prekvapivým spojením s pádom dvojičiek WTC. ()

zaziny

happy end jsem nemohla očekávat, i když bych ho těm sympatickým postavám přála.. závěrečná pointa je ohromující, nechybí ani vtip. doporučuju kapesníčky ()

acervena

Prvních 20 minut jsem se horkotěžko orientovala v postavách a jejich pocitech, další zhruba půlhodinku jsem si užila chemie mezi ústřední dvojicí a zbývající hodinu jsem si otlačovala zadek v polstrování, přehnané dramatické scény k neuvěření a ten tragyend, to mě zvedlo ze židle a prvně jsem odešla z kina před závěrečnými titulky, pro mne zbytečné a laciné a hlavně totálně přepísklé. 3* jen za pěkné oči Patinsonovy. ()

Vig

Film nudný, hlavní postavy mdlé až toporné. Kdyby neměl tak překvapivý konec, dala bych o hvězdičku míň - mňo, trochu více hraní do toho umírání. ;-) ()

infotext

Odporúčam: - faninkám Pattisona - tínedžerom, ktorým sa zunovali tínedžerské komédie - vyznávačom rôznych EMO-kultúr - študentom americkej trojaktovky, ako jednoduchý príklad rýchlokurzu jej zvládnutia - tím, čo nemajú problém vypnúť film 20-minút pred koncom, bez toho, aby ich žrali pochybnosti ako to skončí Neodporúčam: - všetkým, čo majú viac ako 17 rokov, pokiaľ nepatria do poslednej kategórie v časti "Odporúčam" ()

Mangus

Tak toto som zrovna nečakal od tohto filmu. Myslel som, že ide o nejaké rodinnú drámu, vzťah dvoch mladých ľudí a následné potýkanie sa s prílišnou ustráchanosťou prísneho otca (slečny) . Nekonalo sa. Začiatok skvelý, následne film spomaľuje a v závere zase naberá obrátky. Ten stred je vyplnený peknou romancou a prekvapivo dobrými hereckými výkonmi. Osobne som bol najviac očarený Piercom Brosnanom, ktorý mi kedysi dosť nesedel, ale ako mu pribúdajú vrásky na čele a šediny vo vlasoch, nejak tohto chlapa začínam mať rád :). Pattinson dobre, veľmi slušné, niekedy ani nemusel hrať, stačil výraz. Chris Cooper štandardne dobrý. Hudbu ešte musím pochváliť a jednoznačne záver, ktorý je spolu s úvodnou scénou motorom tohto filmu. Bravo. 10/10 ()

SpeedyL

Možná nadhodnocuji, ale rozhodně nesouhlasím s některými níže psanými komentáři. Jestli si někdo přečte o tom, že se film dotkne 11. září, tak se nedivím, že to pak celý film očekává a přijde mu to jako klišé nebo nemístné! Když se ale vezete na vskutku příjemné atmosféře příběhu a najednou v blížícím se happyendovém závěru přijde takovýto nečekaný zlom, pak nejde říci nic... Celý příběh se najednou přelil a včlenil. Nešlo o nějaké vyvrcholení ale prolnutí s událostí a sedlo to! Velice příjemné herecké výkony, krásný příběh. Na Oscara to není, ale pro rok 2010 mám zatím svého favorita. 85%. ()

Skowajs

Od půlky filmu očekávám, že se něco stane, ale tohle jsem opravdu nečekal: ,,Přijdeš pozdě, takže to odložíme?Ne, ne budu tam včas". Teď už chápu, jak se Američani cítili. ()

svich

Po pravdě nepatřím mezi lidi, kteří brečí u každé druhé romantické pitomosti, ovšem u tohoto filmu ukápla nejedna slza... Nečekala jsem od dramatu happy ending, ale tenhle konec ve mně přece jen něco zanechal. Skvěle zpracovaný námět a kupodivu na Roberta i výborně zahráno. Takže nad 5* neváhám... ()