mseet

I přes několik málo slabších neoriginálních míst a pár "klišek" dávám pět. Viděl jsem totiž výborné romantické drama, jehož obě složky se adekvátně doplňují a vytvářejí silný film. Ústřední dvojice Pattinson - de Ravin je neokoukaná a výrazná (nejsem poznamenán Twilight ságou a Pattison mě více než příjemně překvapil). Děj jakoby pozvolna plynul, ale s blížícím se závěrem ve mně narůstal takový hořkosladký pocit a neodbytný dojem, že závěr nebude tuctový. Nebyl 90% ()

janulin123

opravdu by mě zajímalo, kde tenhle film nabral 77 %. Je to neskutečná splátanina určená pro fanatické faniniky Roberta Pattisona. Film se snaží každého dojat až směšným způsobem, opravdu není normální aby člověka pronásledovalo neštěstí na každém kroku. Pak je tu ještě ten nečekaný koonec, který je uplným nesmysle. Je to jakobych chtěla zakončit Forrest Gumpa tím, že se stane sluhou Dalajlámy. Tak nečekané až nesmyslné. ()

Destiny_M

Záver mi prišiel ako z iného filmu. Celý čas som myslela len na to, že o čom je sakra ten film, aká je pointa. Práve koniec filmu mi to mohol prezradiť, namiesto toho nasledovalo WTF?? ()

Strelkyne1

Nejdříve jsem se na film podívala jen proto, že jsem chtěla vidět Roba i v trošku normální roli, protože ho znám jen jako upíra z Twilightu. Musím říct, že jsem se v něm nezklamala. Film má sice trošku klidnější začátek, kdy jsem si říkala, co se vůbec bude dít. Ale postupně se děj rozeběhne, nastoupí Emilie a je docela emocionální a má tragický konec. Určitě si zaslouží pár hvězdiček. :-) ()

Arawis

Drama o tom, jak má život zvrácený smysl pro humor. Se skvělým hereckým obsazrním, hudbou a závěrem - závěrem, který Vám vyrazí dech. Někomu může přijít ve filmu zbytečný. U mně je to další hvězdička navíc. ()

lineiy

Nemám ráda patos, nemám ráda kýč. Máloco se mi dostane pod kůži. Když ale sleduji počínání Pattinsona, jeho boj s otcem, se světem, se smrtí bratra, s osudem, a hlavně se sebou samým, jakýmsi záhadným způsobem mě to oslovuje. Rozumím mu, dokážu se s ním radovat i s ním trpět. Emilie de Ravin zbožňuji, je "adorable". Její něžnost nezná mezí. Konec mě překvapil a zaskočil, ačkoli to se mi stává opravdu málo. Toto je jeden ze snímků, o nichž vím, že se na ně s pár-měsíčními pauzami budu chtít dívat stále dokola, protože mě vždycky osloví a vždycky v nich najdu něco nového. Pierce Brosnan výborný, Coulter zkrátka umí. ()

jopal

Film, ktory mi neschadza z mysle ani na druhy den si zasluzi taketo hodnotenie. kaslem na vasu kritiku, mne sa to pacilo, bolo to neskutocne zaujimave, pekne a ten koniec to uplne zaklincoval, vratene jeho epilogu. Vynikajuci film, tesim sa, kedy si ho pozriem opat. Edit 17.7.2016. Opat pozrete, k povodnym piatim pridavam dalsiu *! ()

Honzad007

Velmi milé překvapení, které sice balancuje na hraně průměru a naprůměru, ale výsledným dojmem pro sebe nakonec uchvátí plusové body. Místo patetické romantiky jsme se dočkali velmi slušného a uvěřitelného dramatu, které si na nic nehraje a přesto po něm zůstávají ne-lhostejné pocity. Pattinson se sice tváří permanentně depresivně (jako by mu uletěly včely), ale na tuto jeho polohu jsem si už tolik zvyknul, že mi přijde přirozená a hlavně- tuto roli opravdu zvládnul, stejně jako onu chemii s Emilie de Ravin, kterou jsem doposud znal jen z LOSTu, ale její civilní herectví naprosto odpovídalo mojí představě. Film sice střídá zajímavé pasáže, během kterých jsem o něj nemohl odtrhnout oči, s těmi méně zábavnými, očekávatelnými a kvantovými, ale vždy je dokázal vhodně vyvážit díky solidním dávkám emocí a imho i propracovanými a dobře zahranými postavami (oba otcové, kamarád nebo divná sestra). Jen škoda závěru, který spíše odpovídá nucenému patosu aneb pustíme tam na pár minut klavírní sóla, prostřihneme na depresi plnou zármutku ze smrti, znovu otevřeme bolístku z 11. záží (proč?) a na závěr dáme uplakaným postavám naději a důvod k lehkému úsměvu. To už jsme znovu jenom v šedi průměru, která ovšem vůbec neodpovídá celému snímku. Ten totiž může diváka svým nenuceným tahem na branku dostatečně uchvátit na to, aby ho to 108 minut prostě bavilo. A já i bez nadšení pro Roberta P. přiznávám, že jsem se bavil. ()

Dana1926

Velké překvapení takhle silný zážitek už jsem dlouho neměla. Robert Pattinson se odprostil od toho mnou tolik nenáviděného bíleho, ztrápeného výrazu a zahrál normálního kluka a rázem je z něj docela dobrý herec. Pěkně vykreslený vztah s mladší sestrou, líbila se mi scéna kdy vrazí do kanceláře a pere se za ni. Čekala jsem nějakou infantilní romantiku, ale vyklubalo se z toho intezivní působivé drama s chytrým scénářem. Četla jsem o překvapivém závěru, ale to co jsem viděla mi vyrazilo dech (záběr Pattinsona jak se dívá z okna asi z hlavy dlouho nedostanu). Protože mě se opravdu často nestává že sedím a bezmocně zírám. Nezapoměn na mě překvapil jak herci, tak silou příběhu a rozhodně na něj jen tak nezapomenu. ()

skaza

Roberta Pattinsona som mala zaškatuľkovaného akurát tak do ságy twilight...ale príjemne ma prekvapil...rola mu veľmi sadla...film od začiatku do konca podľa môjho názoru hrá na city diváka...dej graduje...rozuzľujú sa vzťahy otca a detí...a moja intuícia ma nesklamala, že príde nejaký moment, ktorý zlomí tú chvíľu šťastia... 11.september 2001... ()

tala

Počas sledovania sa mi zdalo, že sledujem 4 rôzne filmy o štyroch rôznych príbehoch a dokopy dali niečo z čoho som zmätená. Prekvapivý zaver? No áno, ale skôr by som povedala, že úplne zbytočný až trápny. Musím ale pochváliť obsadenie, hlavná dvojica k sebe pasovala a otcovia sa mi tiež veľmi páčili. Celkovo je Remember me ok film, ale rozhodne sa mi nepáči ako tlačí na pílu a je zjavné, že potrebuje diváka dojať za každú cenu - viď záver. Ešte jedno konštatovanie: možno z Pattinsona vyrastie dobrý herec, ak sa zbaví niektorých twilightovských tikov, ale to posúdim radšej až o pár rokov. ()

AceDandelion

Nezapomeň na mě / Remember me – Sledujete film, který sice není výrazně originální romantické drama, ale je lepší než průměr, hlavně proto, že se vyskytne láska hned na začátku, což každý z nás rád uvítá a taky proto, že pomalu zjišťujete, že Robert Pattinson dokáže zahrát i jiný charakter než jenom romantického Edwarda z Twillight Ságy, který si dává občas dost na čas se slovy. Také tu narazíte na téměř novou tvář ( Tate Ellington ), který mě osobně upoutal na první pohled, myslím, že herecký talent mu rozhodně nechybí. Film je poměrně bohatý, takže se při něm nenudíte. Náhle vidíte, že už zbývá jen pár minut do konce….. a vlastně ani konec nechcete, protože jste celkem spokojeni s tím, co vidíte a chtěli byste ještě chvíli s tímhle příběhem pobýt. Všechno se příjemně táhne do té doby, než vaše oči zbystří, co je napsané na té tabuli. V tom momentě vám to najednou dojde, celý příběh jako by se vám přehrál před očima v rychlosti znovu, protože už je najednou všechno jasné. Ale vy nechcete, aby to najednou bylo tak jasné a vlastně vůbec nechcete, aby tenhle konec filmu nastal. Proč ? Protože je to nefér. Ano, někdy život je velmi nefér a my nemáme šanci to ovlivnit.Asi takovouhle myšlenku to ve mně nechalo. ,, You once told me our fingerprints through people we meet from life we touch . Is that true for everybody? / Jednou jsi mi řekl, že naše otisky zanecháváme na lidech, které v životě potkáváme. Platí to pro všechny ?“ …. ()

denyny

Robert Pattinson nejspíš nikdy nebude patřit k mým oblíbencům, ale v tomto filmu jsem ho byla schopna tolerovat. Chemie mezi ním a Emilii fungovala skvěle. Dlouho mi trvalo než jsem se na film odhodlala podívat, protože díky šílenství okolo Roberta nějak nemám chuť pustit si filmy s ním v hlavní roli. Možná proto jsem od tohoto snímku příliš neočekávala. Musím ovšem uznat, že tady všechno fungovalo, tak jak mělo. Tedy téměř všechno. Proboha, co ten konec? Musím se přiznat, že tyhle citový vyděračky na mě většinou působí, jsem dokonce schopna uronit slzu i u reklamy, ale tady to nějak nefungovalo. A to mě nutí snížit hodnocení o hvězdu. Bohužel, nemohu si pomoct. ()

sweetRozarie

Tak tohle mě zklamalo, čekala jsem mnohem víc. Nejen, že jsem už v první půlce filmu dokázala s jistotou říci, o čem bude ta druhá, ale to, že je v hlavních rolích mládež, která se snaží vyrovnat s nějakým složitým životem a řeší životní problémy, to mi přijde ujeté. Kdyby to hráli lidé s věkem přes třicet, film by na mě působil mnohem lépe. Ale jinak zde byl pěkný příběh a pěkný, dojemný konec, to mohu ocenit. ()