CZ_Milka

Divný formát filmu, který by byl co do délky stopáže poloviční, pokud by nebohý divák nebyl nucen dívat se na tentýž záběr 2×. K tomu žádné hraní a pořádný děj, ale samé vyprávění a kecy, kecy, kecy, nuda, nuda, nuda. K tomu naprosto kýčovité záběry, divoké barvy jak z nějakého animáku, asi chabý pokus o retro, nebo nevím... ()

Kozlowski8

Milý, zajímavě natočený příběh dvou mladých lidí ze sousedství, vlastně ještě dětí Juli a Bryce - o jejich hledání si cesty k sobě navzájem, která se střídavě přibližuje a opět vzdaluje a hlavně o pochopení druhého a porozumění mu. Příběh je vyprávěn a viděn střídavě pohledem Juli a Bryce a díky skvěle vyprofilovaným postavám - nejen dvou hlavních hrdinů, ale i jejich rodinných příslušníků a hezkým dialogům, je divák krásně vtažen do děje a užívá ty milé starosti mládí naplno. 80%. ()

LukasDope

Nedělní probuzení do takového filmu, který mě rozlepil oči a nedonutil mě ani jít si vyčistit zuby, je to pravé ořechové. Film vypráví jednoduchý příběh mezi dětmi, které doplňují i né příliš nudní dospělí kolegové a má až roztomilý spád k dobrému konci, ke kterému určitě přispěl krásný a vzrostlý Platan. Vyprávění dvojím způsobem tu sedí a zpříjemní zážitek. Zamě4adevětasedmdesát. ()

zigy

Úplný opak série American Pie a spol.....Ano, je to slušné, Ano, je to milé, ano je to tak dětsky naivní.....Ano, ale je to zároveň děsná nuda, umělost, pokrytectví, úplný americký sen...…. fuj , hnus, chce se mi zvracet. zlatý prciny. ()

ČR

Americká piczarna, nepoznají kuře od slepice, slepici od kohouta... Blbeček , kvůli tomu vyhodí milion ,, salmonelových,,vajec.Tam nebyl retardovaný strejda, ale scenárista.. 20% ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 8/10 ()

PTuranyi

Veľmi dobre natočený neobyčajný romantický film s netriviálnym príbehom lásky. Pre Juli je to láska na prvý pohľad. No pre jej sedemročného rovesníka Brycea je to šok. Nie je to len stret dvoch ľudí ale stret dvoch svetov. Kým Juli vyrastá v síce nie veľmi finančne dobre zabezpečenej ale zato citovo bohatej rodine, Bryceova rodina v ničom nestráda, ale napriek tomu cítiť, že hlavne z otcovej strany silné predsudky. Postupný citový vývoj s prekreslenými charaktermi a striedanie pohľadov na dejovú líniu robí z tohto filmu nadpriemerné dielo. Produkcia nie je v ničom výnimočná, no kvalitná a filmu dodáva výbornú atmosféru, na ktorej sa nemalou mierou podieľajú aj herci bez ohľadu na to že pre Callana McAuliffea to bol prvý film a Madeline Carroll bola len o pár snímkov skúsenejšia 85% ()

Jurcekk

Detské scény boli celkom fajn, pekný príbeh. Láska môjho života... Prešlapy a klamstvá , ktorých je život plný. Trochu som sa trápil pri rodinných scénach. Edvards bol nechutný ale povrchne nechutný. Niečo mi tam nesedelo. Taký priemerný film. ()

SankaKofik

Ona má ráda jeho, on ji ne. Ona má ráda jeho, on začíná mít rád ji. Ona ho nenávidí, on ji má rád. Ona ho má ráda a on ji má taky rád. The end. Tolik ve zkratce o filmu Má mě rád, nemá mě rád [Flipped]. Krásně odvyprávěný příběh o dvou dospívajících dětech, kdy vzájemně poznávají, jaké to je být zamilovaný. ()

alexmax

Hezké vyzobrazení komplikací prvních vztahů mladých lidí, jenž žijí vedle sebe, avšak ne každý si uvědomuje své city. Zajímavý, rozdílný pohled dvou osob na určitou situaci. ()

SgS_Sarge

Nedávám plný počet často ale tenhle film mě prostě dostal a nemůžu jinak. Nádherné vyprávění dětské lásky a jejích radostí a starostí. Skvěle zvolený způsob vyprávění, několikrát jsem se přistihl, jak se nemůžu dočkat, až stejnou situaci uvidím pohledem druhého zůčastněného. Opravdu nádherná hodinka a půl. ()

aluKa

Flipped byl poměrně příjemný příběh o vzniku jedné mladé lásky. Mile mě překvapilo podání příběhu očima obou stran, kde se krásně ukázalo, jak mohou dva mladí lidé vidět stejnou věc úplně odlišně. Zatímco Juli vypadá, že má v životě téměř jasno a je vykreslena jako na svůj věk poměrně silná, charakterní osobnost, Bryce musí během filmu do toho stavu teprve dospět a postupně si uvědomit svoje chyby a i nedokonalosti své rodiny. Navíc se mi moc líbí název filmu: slovo flipped, ve kterém je samozřejmě ukryt význam toho, že se něco rychle přetočí, resp. přetáčí a těch zvratů mezi láskou a nenávistí je ve filmu hned několik a o nich samých to vlastně je, o tom, jak se mění pocity dvou zamilovaných, takže podle mě je název naprosto výstižný a skvěle k filmu sedí. ()

18kacena18

Skutočne podmanivý filmík, i keď sa jedná o romantickú vecičku, celé to je krásne vyrozprávané. Jednoducho spracované, každému je jasné ako to skončí, ale aj tak som bola zvedavá čím si spolu prejdú. Je asi potrebné mať naň náladu a dáku spoločnosť k tomu. ()

Agent008

Moc příjemný film o lásce a o tom, jak ne všechno co říkáme, myslíme skutečně tak. Třeba proto, abychom neranili toho, koho máme ve skrytu duše hodně rádi. ()

fox_karol

Přiznejme si to, téměř každý z nás si tuhle otázku někdy v životě položil. Tenhle film jen ukazuje, jak se člověk postupem času mění a přehodnocuje svá rozhodnutí. Příběh byl neuvěřitelně milý a nenucený..taková ta chvilka zavzpomínání v chaotickém životě, která vás zahřeje u srdce. Když se řekne příběh z dětství..většinou si představím nějakou pohádku, ale tou tento film rozhodně není. ()