Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nočním New Yorkem obchází děs... Brutální zločinec mrzačí a vraždí striptérky, po jeho dopadení touží policie i podsvětí, ale jejich pátrání je bezvýsledné. Detektiv Wheeler (Billy Dee Williams) podezřívá bývalého boxera a manažera tanečnic Matta Rossiho (Tom Berenger), jenž pod tlakem policie i mafie začíná pátrat na vlastní pěst. (J.Connor)

(více)

Recenze (16)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Tuctové osemdesiatkové krimi, ktoré prináša inováciu aspoň v tom, že hlavnou postavou je majiteľ agentúry dodávajúcej striptérky do klubov. V každom inom filme by išlo o zápornú postavu, Ferrara ale aspoň touto formou dokáže provokovať. Vrah je v podstate smiešny, ako aj jeho motivácia a spôsoby prevádzania vrážd. Je tu niečo z gialla, niečo zo slasheru, mnoho z klasických drsných kriminálok a tona nahoty. Je to celkom pocitvé béčko, takže pokiaľ máte zafixovaného Ferraru ako artového experimentátora, tak tu sme na inej pôde. Ideálny film na piatok/sobotu neskoro večer. ()

choze 

všechny recenze uživatele

"Lepší pičky jsem viděl i v zoo u opic." Jako má to fajn atmosféru nočního života v osmdesátkovém New Yorku a Melanie se jako sexy striptérka nebála odhalit své vnady, ale ten souboj bývalého traumatizovaného boxera s kung-fu zmrzačovačem striptérek je už úsměvný bizár a celkově tomu chybí větší drajv. ()

Reklama

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Rozhodně ne nezábavný krimi-thriller o namakaným karate pošukovi, kterej přepadá a vraždí newyorský striptérky po temných uličkách. Záporák je svou choreografií vyložnené k smíchu, stejně jako pár scénáristických klišé, což na zábavě rozhodně neubírá, jenže jsem si jistý, záměrné to určitě nebylo, takže z toho důvodu bych nerad tento kousek čtyřma hvězdama nadhodnotil. Berenger jako mindrákama sužovanej bývalej boxer drsňák ujde, takže i přes výše zmíněné můžu zájmcům Fear City s jeho partou funny postav doporučit. 69% ()

J.Connor 

všechny recenze uživatele

Doporučuji se vyhnout otřesné kopii s českých rychlodabingem, která koluje po internetech a zrovna tomuhle filmu ubírá strašně moc, protože minimálně jako retro kousek má Strach v New Yorku slušný vizuál. České kopii navíc chybí asi minuta na konci (možná jen ta má?). Nakonec dávám ze staré známosti 3*, ale mrzí mě, že Ferrara nevyužil slibně rozjetý potenciál. ()

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Velmi dobrý film o vrahovi,který vraždí ženy a píše si o tom knihu,příběh jsem jaksi zapomněl. Viděl jsem vhs kopii s německým dabingem v českém překladu a chvíli ten čeksý překlad vypadl. Pamatuju si to co řekl ten vrah samozřejmě v českém amatérském překladu. "Já zabijím ty špatný lidi bo to nejsou normální lidi,bo to jsou kurvy"nějak tak. Vrah nosí nunčaky a Scalia se s ním ke konci docela dobře popere v temné uličce. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Film pôvodne vyrobila spoločnosť 20th Century Fox, avšak kvôli veľkému množstvu scén obsahujúcich sex, násilie a užívanie drôg ho predala nezávislej spoločnosti Aquarius Releasing. (beso74)

Reklama

Reklama