Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Píše se rok 1964. Sověti úspěšně vyslali člověka do vesmíru, na Západě probíhala Beatlemanie a v Československu ve volbách opět vyhráli komunisté na 98,4 % a student Karel Dvořák chce postoupit do druhého ročníku na pražské technice. Chybí mu poslední zkouška u mladého aspiranta France. Udělá ji? Eva Martináková ze Slovenska nastupuje do prváku, bohužel natrefí na panovačnou spolubydlící Radku, která v ní vidí případnou sokyni. Tatínek Karla Josef v práci dostane coby vzorný pracovník přihlášku do KSČ. Dá se vůbec říct ne? Maminka Karla Jana má problémy s kolegyní Kamilou a navíc dostane anonym, že ji Josef podvádí... Semínko pochyb je zaseto... Je to pravda, nebo ne? Jak se Karel seznámí s Evou a proč ho aspirant Franc najednou nemůže vystát? Sledujte pilotní díl původního českého seriálu Vyprávěj. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

dyfur 

všechny recenze uživatele

.....,prvá časť najlepšieho seriálu,ktorý vznikol po revolúcii v r.1989 (v ČR i SR )......retro rozprávanie....ukážky dokumentov tej doby ...dobre vybraní herci....ozaj dobré ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seznámení s těmi, se kterými prožijeme příštích 40 let. Ano, i s Jardou Francem. Komu přišel úvod po příběhové stránce takový nijaký, toho musely potěšit retro rekvizity. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Když odjíždějí z nádraží „Pardubice-střed“, tak z okna vlaku jde vidět, že vlak vyjíždí ze stanice Karlovy Vary (horní nádraží) – jde vidět stará lávka a domy v Buchenwaldské ulici. (spineldraic)

Reklama

Reklama