Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

masiko

Jsou to lepsi 3 hvezdy. Brolin tu byl fakt presne mladej Tommy Lee Jones, to se jen tak nevidi :). A zaporak byl strasne nechutnej. ()

majec4

Urcite lepsie ako dvojka. Scenar je vsak nic moc. Pacilo sa mi stvarnenie 60tych rokov a hlasky, na ktorych som sa celkom slusne pobavil. Zabavny bol aj Andy Warhol s presidentom, ktory vypil kakao a ani nepovedal "Prosim". Chybal mi tam viac TLJ. Aj ked Bronin mladeho agenta J zahral skvele. Niektore skutocnosti sa nam pekne vysvetlili a dali zmysel celej historii MiB. Ale nebyt hlaskovacich scen a spominanych 60tych rokov, tak by som sa asi unudil k smrti. Niekedy som sa zamyslal, ze preco to ma az take super hodnotenie. Mozno to bude kuzlom MiB. Mam rad tuto seriu, preto tiez nedokazem dat tomuto celkom vtipnemu filmu menej ako 4*. Ak vsak vznikne c. 4 ocakavam lepsi scenar, inak budem zly :). ()

winetach

Som rád, že sa ešte stále natáčajú v USA komédie. Pre mňa MIIIB jedno super pokračovanie, ktoré si aj po toľkých rokoch udržalo svoj štandard. ()

Illy

Lehké zklamání. Scény (zvláště na konci) mi přišly dost laciné, nějaké vtipy jsou povedené a Brolin je jednoznačně boží. Čekal jsem víc. ()

JK-Stinger

Cestování časem vetšinou balancuje na tenké hranici úspěchu či pádu do propasti filmových dějin. V tomhle druhu filmu ale byla zápletka šikovně použita a pěkně to funguje, včetně velkých odhalení na konci filmu. Will Smith se snad za ty roky vůbec nezměnil a tak se narozdíl od stárnoucího Tommy Lee Jonese stále drží v tempu. Efekty opět přibraly na kvalitě a mimozemšťani jsou pořád stejně slizcí. Postava Griffa ke konci taky pobavila, takže za mě jednoznačně lepší pokračování než díl druhý. ()

Vendo86

film velmi nezaujal, dej nebol prilis prepracovany, klise scena....ale davat 3 hviezdicky kvoli tomu zaujimavemu zaveru...tak taky som teda necakal ()

kamil.i

Predchádzajúce diely Men in black mali za úlohu pobaviť diváka svižným tempom, počítačovými efektmi, komickými, až morbídnymi mimozemšťanmi a humorom, ktorý môže pôsobiť ako jednoduchý, masám prístupný, no vždy bol zasadený do pomerne inteligentného príbehu, ktorý sám seba nebral úplne vážne, mal hlavu i pätu a okrem hlavnej dejovej línie obsahoval aj lovestory, či morálne ponaučenie. Nič viac, nič menej. Darí sa to i najnovšej trojke. Je to poctivý mainstream pripomínajúci klasiku 90. rokov, je lepší ako dvojka a ja som sa výborne bavil. ()

Gulde

Trojka jede ve stejnym duchu jako předchozí díly, což je jedině dobře, žádnej extra experiment. A ten konec se hodně poved. ()

Hepy13

Tak máme tu v pořadí už třetí díl, a já se pořád né a né smát. Přemýšlím proč...nevím...asi to bude na mě až moc velká kravina abych se u toho chlámal smíchy. Sci-fi jako žánr mám rád, ale nesmí to být mixované s komedií. Tato série o mužích chránících zemi před mimozemskými nestvůrami jde úplně mimo můj filmový vkus. Jediné co mě ke sledování MIB přitáhne je Smith s Jonesem. ()

Lilloos

Tak mě tenhle pro mnohé klišoidní styl sedl mnohem víc než oba starší bratříčkové. Cestování v čase dává téměř neomezené možnosti a tvůrci jich slušně využili, dokonce zabrnkali i na notu emocí, což bych opravdu nečekala. Takže jako taková mírně prdlá jednohubka, proč ne. Jen jsem celou dobu obdivovala, jak skvěle K namaskovali, že je z něj takovýhle mlaďoch a ono ejhle... ()

Mikli

MIB3 příšerně těží ze všeho, čím si tahle značka získala své diváky, a to paradoxně znamená, že jsou ve výsledku více než důstojným článkem trilogie. ()

Saur.us

Neurazí ale ani příliš nenadchne. Humor nechybí, některé seky a momenty působí jako záchrana v moři šedi a nenápadu. Naštěstí jich nebylo tak málo, aby MiB3 upadlo v zapomnění. A kdyby Boris Animal vůbec nemluvil, bylo by také lépe. ()

barteca

Velká spokojenost !! Nápaditý scénář a standartně vynikající herecké výkony obou protagonistů i dalších. ()

Chundys

Vracím se ke stejnému hodnocení jako MIB I, protože pro mě to bylo lepší než 2, ale krapet slabší než ta jednička :-)! Hlášky tam byly dobrý až když kinosál utichl já se ještě chvilku smál :-).... Děkuji ()

Brusíček

Docela důstojné pokračování vinikající jedničky a dvojky. Těch 10 let co uplynulo od dvojky se na agentu "J" a především na "K" dost podepsalo, ale jsem rád že tento díl vůbec vznikl. Film má dějově rychlý spád, a velice se mi líbilo navázání příběhu k prvnímu dílu, což přidává na kvalitě. Efekty i komediálnost jednotlivých scén zůstávají v souladu jako třeba oťukávání pánvičkou agentem "K" v čínské restauraci, nebo vychytralým vratem v čase o pár vteřin a následném vyhnutí se střelám agentem "J" , a dodávají filmu potřebnou úroveň, na kterou jsem byl zvyklý z obou předešlých dílů. Čekal jsem že Tommy dostane více prostoru než jen několik minut, určitě by to filmu prospělo... Celkově jako fanoušek Mužů v Černém hodnotím snímek víceméně kladně, pokud bych ale neviděl předešlé díly, tak bych byl zklamaný. 85%. ()

Snake.Charmer

Obrovské a hlavně velmi příjemné překvapení! Humoru je tu podle mého názoru opravdu vrchovatě, jen ve vypjatém finále je trošku upozaděn, ale to není něco, co by se dalo tvůrcům vyčítat. Will Smith opět prokázal, že má veliký komediální talent a je sázkou na jistotu. Ani Tommy Lee Jones nezůstává pozadu, stejně jako výborný Josh Brolin. Shrnuto a podtrženo - Zábavná podívaná plná originálních nápadů, která má nadhled, styl i náboj. Co víc si od MIB přát??? P.S. Danny Elfman přináší po Temných stínech další svěží soundtrack a říká si o titul skladatel roku! ()

ElManiacus

Hele, ono to není zas tak hrozné jak jsem ( a určitě jsem nebyl sám ) čekal dokonce jsem se u toho zasmál a to ne jednou ale asi tak 4 krát což je o čtyři víc než jsem čekal, příběh je přesně takový jaký jsem čekal a na konci se dočkáme i zápletky, která se týká cestování v čase a dvou hlavních a pár vedlejších postav, která (možná byste tomu nevěřili, ale je to tak) dává smysl, přesně to co jsem napsal tam nahoře jen o kousíček film zachránilo od 2 hvězd - 55%. ()

G900

Zábava je to super. Hloupoučký scénář a občas trapné situace a vtipy tomu ale dost ubírají. Parkrát jsem se ale od srce zasmál a z kina jsem odcházel s dobrou náladou. Koneckonců, přesně to jsem chtěl! 70 % ()

tenced

Ono se mi to vážně líbilo, pořádný ufouní labůžo a zběsilá jízda, která se nebojí akce ani dojemných situací... Ve dvou slovech: Dojat a nadšen! ()

ashtangi

Film má dějovou linii, i přes to mě po 30 minutách nudil a přišlo mi, jako by to bylo vlastně o ničem. Od mužů v černém jsem čekal hlavně pořádnou spršku vtipu a mimozemšťanů, ale dostalo se mi jednoho špatně zvoleného padoucha, který byl jedním z nejnudnějších padouchů v historii. Možná ho měl hrát Josh Brolin a film by byl aspoň o kus lepší. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den