Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

mirkath1

Čekala jsem sice že mě opět bude bolet bránice, ale objevení Joshe Brolina, kterého jsem zatím tak nějak neevidovala stálo za to. ()

carodejb

Nebol to až taký prúser ako som čakala ale ani to mnou veľmi nepohlo.... ten pocit nebezpečenstva a ohrozenia planéty tam proste..nebol... tak som sa len díval ale hrdinovia mi boli ukradnutý. Všetko ostatné bolo fajn, nič viac, nič menej. ()

Paatej

Je to škoda, ale Men In Black jdou s kvalitou prostě dolů. Will Smith se snaží co mu síly stačí, je to borec, ale scénář mu trochu hází klacky pod nohy. Josh Brolin jako "K" je perfektní,Griffin je skvělá postava, ale i přesto je výsledný pocit z filmu "meh". ()

pekas

MiB mě zase dostali. Ač nejdelší kus série, utekl mi velice rychle, až jsem si chtěl postesknout, že to bylo zbytečně krátké. Brolin byl coby mladý K výborný. Príma zábava. 95%. ()

Dinsberg

Škoda jen, že můj oblíbenec TLJ, se tu objevil jen na asi 20 minut. MIB jsou pro mě tak trochu neslaní a nemastní. trochu to sice oživilo mé oblíbené cestování v čase, ale spíš mi to přijde jako na sílu naroubovaná dějová odbočka, když TLJ již buď nestačil náročným akčním scénám nebo si neudělal dost místa ve svém diáři. ()

Hawaj

Kouzlo předešlých dílů je nenávratně pryč a zbytek filmu působí jako filmový trajler vycpaný vatou, která se po opuštění kina rozplyne. Will Smith už dávno není ten mladíček plný energie a ztřeštených nápadů, jeho parťák Tommy Lee Jones je až tak zdachmaný životem, že svůj part rovnou přenechal nekomu jinému, takže veškerou šlehačku co zbyla dali tvůrci rovnou na začátek. Asi to nebyl dobrý nápad začít točit bez hotového scénáře. Škoda, MIB, to byly filmy v kterých jsem se rád zabydlel a vyloženě mi sedla jedinečná kombinace fantazie, humoru, efektů a dizajnu. Todle byl akorát výprodej starý slávy. ()

gicous

Vzhledem k tomu, že se jedná o třetí díl, tak oceňuju vcelku originální scénář s cestováním v čase. Humor funguje, velké množství drobných vtípků, které se jen tak mihnou mezi záběry nebo řečí. MIB3 mají nejlepší finále ze všech tří dílů, na druhou stranu je tam asi nejslabší záporák. Tentokrát více vsází na ústřední trojici a odsunují mimozemskou havěť do ústraní. První dva díly byly emzácky zábavné. Třetí díl je naproti tomu takovy, no jak to nazvat (?), pozemský příjemný. Prostě je to dobrá zábava. ()

myfe

Sú filmy ktoré pozeráte niekoľkokrát dookola a stále vás bavia. Sú filmy ktoré si pozriete raz a stačí vám. Ale tento film patri do kategórie: škoda pozerať. Vôbec ma nezaujal. Úplná nuda. Dávam 2 hviezdičky iba za Willa Smitha. Inak by to bol asi odpad. ()

Benzinka

Další Men in Black.. První díl úžasný, druhý slabší. Doufal jsem, že se třetí vytáhne, ale bohužel marně. Humor se vytratil (až na pár světlých chvilek) a to je to o čem by MIB měli hlavně být. Will Smith zahrál v rámci možností, i když jsme u něj zvyklí na mnohem lepší výkony a jeho parťák (parťáci), to bylo bohužel trochu slabší.. Scenář podprůměrný, akční scény také.. Tak proč dávám tři hvězdy? Pár hezkých momentů tam bylo (bitka v asijské restauraci, závěr...)... Zklamaný jsem a série MIB už by asi měla být jen historie. Obávám se, že každý další díl by byla jen vykrádačka zajimavého jména. Možná kdyby se toho ujal někdo zajimavý.. Co takhle John Singleton např.? 59% ()

Renie42

Nostalgie po několika letech. Bylo to dobré, příběh se mi líbil, návrat v čase je dobré téma. I když jsem si nepřipomenula předchozí filmy, tak jsem se do příběhu hnedka dostala. ()

ManOfPhoenix

Muži v černém byli vždycky cool. Díky chladnému vzhledu Tommy Lee Jonese a vtipných kousků Willa Smithe, to bylo skvělé. A už hned na začátku. Dvojka ale byla o něco slabá, a trojka sice nepřesáhlo jedničku, ale i tak, bylo to rozhodně lepší než onen druhý díl. Tommy Lee Jones potřebuje pomoc, no a kdo je nato lepší, než náš agent J alias Will Smith? Takže se vracíme v čase, a setkáváme s další chladnou tváří, Joshem Brolinem. Jones sice v tomhle snímku nedostal příliš prostoru jako v předchozích dvou filmech, ale co, to nám moc neuškodí. S Brolinem jsme se setkali jen jednou, v příštím pokračování bude Jones mít prostoru co si zamane. ()

liquuid

Na to, že muže in da blek nemusím, tak se mi tento díl celkem líbil. Může za to Josh, který se mi líbil. Mám rád jeho výrazy, charisma má neskutečné, mohl by hrát poker. Nicméně zpět k filmu. Zajímavý obsah, záživné od začátku do konce, či-li něco, co od takového filmu očekáváme a proto 4H. ()

Joedas

Málem jsem se tomu vyhnul, ale nešťastnou náhodou jsem to zkoukl. Po takové době to pro mě bylo smutné shledání s oblíbenými postavami. Je pravda, že zápletka s cestováním v čase a tím pádem i obměnění představitele agenta K byl nečekaně radikální a odvážný krok, za který by scénáristé zasloužili uznání. Ale i přes veškerou snahu je Josh Brolin jen slabým odvarem toho právéeho sucha Tommy Lee Jonese, který dostal jen minimum prostoru, který je navíc vyplněn jen patosem. No a pak je to těžké. Když mi seberete to, co jsem na sérii miloval nejvíc a vlastně jedinou možnost na kompenzaci zhatíte nevýrazným retro kabátkem, nemůžete očekávat slitování. Průměr zaokrouhluji dolů kvůli zklamání. ()

anyonecek

Konečně se vracíme k pořádnému příběhu jako v 1. díle. Jsem velice rád, že 3. díl nepokračoval v duchu 2. a to s mizernými efekty, směšným příběhem a ještě hromadou suchého vtipu. Na Tommy Lee Jonesovi jde bohužel vidět, že už ho dostihnul věk a proto se ani moc nedivím, že se zde volila hra s časem v minulosti. Muži v černém je taková nenucená sci-fi komedie, kterou si člověk proletí za tu hodinku a půl a ani ho to neurazí, ale ani nijak nepohltí. Zkrátka a dobře slušný film na který se dobře kouká. ()

Hoomig

Předem zdůrazňuji, že jsem se doopravdy bavil a podle mě třeba triky jsou o dost lepší než v předchozích dílech! To je ovšem logické. 10ti, respektive 15tiletý rozdíl se musel projevit. Filmu však strašně hodně ubírá to, že Tomy Lee Jones je v něm nějakých 10 minut!! Ano, Josh Brolin je dobrý herec a navíc je Jonesovi relativně podobný. Ovšem předchozí díly byli podle mě hlavně o tom, jak krásně se doplňoval Jonesův perfektní suchý humor s bláznivým humorem Smithe. Brolin se sice snaží to napodobit, ale vůbec mu to nejde!! 60% ()

Brano

Síce je to lepšie ako dvojka, ale na jednotku sa to opäť nechytá. Očakával som viac zábavy. Dejovo je to pozerateľné a myslím, že sa z toho dalo vyťažiť viac. Zaujímavý námet o cestovaní do minulostí, ale prevedenie ma nebavilo. Akčné scény nudné a nezasmial som sa ani raz a to má v popise "komédia". Postava, ale i herecký výkon Jemainea Clementa bol otrasný. Opäť len vyzdvihnem dobré herecké výkony hlavných hercov, spolu s dobrým ústredným soundtrackom "Back in Time". A takisto vizuálna stránka je dobrá, ale to je v dnešnej dobe už samozrejmosť. /50%/ ()

Guran

Muži v černém 3 jsou opravdu velice dobrou komedií. Nový příběh, pár postav, efekty a vlastně celý film. Už si plánuju kdy si tento film pustím znova. ()

helrohir

O niečo málo lepšie než druhé pokračovanie, hoci spočiatku to tak vôbec nevyzeralo. Načrtnutá dejová línia mi proste prišla ako ďalšia slaboduchá vývarovňa tých najhorších scenáristických nápadov. Našťastie vo vhodnej chvíli prišla zmena a po presune diania do minulosti sa z filmu razom stal celkom zábavný a nenudiaci spektál. Škoda malého priestoru pre T. L. Jonesa, ale úprimne, ani ten Brolin mi vôbec nevadil. 65%. ()

mrclTV

Pri sledovaní tohto filmu som si spomenul na ľudí, čo na filmy z (hlavne) hollywoodskej produkcie hovoria - "Obrovské peniaze dávaju na také blbosti, ako to môže niekto pozerať?" Dnes som bol na 101 zo 102 minút jedným z nich. Naštastie, jeden moment zo záveru zachránil tento film od odpadkového koša. Ale bolo to veľmi tesné. ()

Stejšn

Hovadina to není, ale kvalit prvních dvou dílů to nedosahuje. Málo zajímavých mimozemšťanů (nebo asppoň těch, kteří by se mihli na víc než pár vteřin), nezajímavý scénář a hlavně strašně málo humoru. Ovšem i tady byly scény, které byly výborné (např. kuželky). ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den