Lidská stonožka

• Nizozemsko The Human Centipede (First Sequence) (více)
všechny plakáty

Dvě Američanky se vydají na cestu po Evropě. Kdesi v Německu se jim v noci porouchá auto. Při hledání pomoci narazí na opuštěnou vilu, kde se rozhodnou přenocovat. Druhý den se probouzí a s hrůzou zjišťují, že jsou uvězněny v provizorní podzemní nemocnici. Za vším stojí zestárlý německý chirurg, který se dříve specializoval na operace oddělování siamských dvojčat. Jeho zvrácená fantazie tkví v tom, že obě dívky hodlá spolu s dalšími uvězněnými spojit v jednu velkou lidskou stonožku... (Fallen_One)

Svihadlo

ok, ok...hvězda za záporáka a hlavně za to, jakým tónem a s jakým výrazem prohlásil "A human centipede...!!!", hvězda za to, jak vy*ebany nápad to vůbec je a poslední je za ten úžasný společensko-kulturní model, kde Američani vystupují opět po inteligenční stránce jako ti největší dementi, Němci jako nejnechutnější úchyláci a Britové/Nizozemci na to všechno poukáží...a zbytek světa se má nad čím zabavit... :-D //...cca o dva měsíce později...se stávám se čím dál větším fanouškem tohoto filmu, neboť mě i mému okolí poskytuje stále stejně hodnotný zdroj zábavy jako na počátku... :-D :-D :-D ()

nany2121 odpad!

Sú nejaké hranice, ktoré by mali byť rešpektované a tento film to má v piči !!! Ľudia, ktorí vyhľadávajú zvrátenú až chorú "zábavu" si prídu na svoje. Všetci ostatní budú zhnusení !!! Proste ak chcete vidieť ozaj nechutný film, tak do toho !!! ()

SICK_BREED

Lidská stonožka mě utvrdila v tom, že pokud mám neodbytný pocit, že film bude stát totálně za houby, nemám se na něj dívat, protože bude stát ještě za něco mnohem horšího. Trapný gore nápad a ještě velmi špatně řemeslně zpracovaný. Od odpadu tuhle nechutnou (spíše plánovaně nechutnou, efekty jsou na nic) stupiditu zachránilo pouze několik vtipných scén a hlášek které ale jsou výsledkem neschopnosti filmařů a naivity která nezná mezí. ()

Milky.

Tři hvězdičky za úchylnost a zvrácenost (hodnoceno jako nezávislá undergroundovka). Jsem zvědavý na "Full Sequence" ()

Zyne

nápad stejně zvrácený, jako originální a žánrově zajímavý. provedení už ale pokulhává, především chování postav je postavené úplně na hlavu a vše působí jako manuál "jak se zachovat co nejstupidněji při snaze o záchranu svého života před psychopatem". a stupidita chování postav je korunována scénami, ve kterých účinkuje dvojice detektivů, asi slušnej oddíl. nevím, jestli pan Six je opravdu tak blbej, že ho napadají jen takto stupidní situace. no, a kromě doktora a prostředního článku naprosto tragické herecké výkony v čele s neustále řvoucím japoncem, jehož konec je také vrcholem logiky tohoto snímku... ()

mysak.pitlik odpad!

Tohle je debilita nesmírná. Nelogické chování postav je u hororů asi už standardem. Ale kruci, to nemohli aspoň tu "stonožku" líp promyslet? Někdo si dokáže odříznout ruku a oni nezvládnou roztrhnout čerstvé stehy? A hlavně, trávicí trakt jim ten uznávaný doktor propojil tak, že druhý a třetí člověk bude jíst výkaly toho předchozího. To by musel jednotlivé články hodně často vyměňovat. ()

colapso

Zajímavý nápad,pár nechutností a vlastně hodně nudy,dvojku si dám,tak za rok,až na tohle zapomenu,třeba se budu bavit víc. ()

Kejf.

Je ten Six vubec normalni? :D Tohle nemuze natocit prece dusevne zdravej clovek :D Ale pred hereckyma vykonama "stonozky" smekam, fakt ze jo... ()

smetyl

Film, který byl přijímán velice rozporuplně a v japonských kinech si diváci dokonce řezali smíchy. No já se smíchy rozhodně za břicho nepopadal. Běží tu o úchylně geniálního doktora, který má tak trošku náckovské geny a dokonce i rysy. Skvělý originální nápad na vytvoření chirurgicky proveditelného spojení několika lidí v jednu trávicí soustavu je zde prezentován pod krutou rouškou nechutného experimentu a černého humoru. Celou dobu sledujeme lidské utrpení a i když není vidět žádná krev a gore scény tu vážně nenajdete, stojí to za to! Narozdíl od druhého dílu je první díl točen v "čistém" kabátu. Na konci se mi nechtěně rozjel úsměv po tváři, když jsem sledoval jeden z nejhorších osudů hlavní postavy v historii filmu. Takhle skončit by nechtěl asi vůbec nikdo. ()

Ollie235

,,What the fuck are you doing to us?" Nedá se říct, že bych od The Human Centipede čekal něco dobrého, ale i tak jsem do určité míry zklamán. Začátek je přehlídkou špatných hereckých výkonů při nulovém napětí a zcela chybějící atmosféře. S příchodem doktora se začínají dít vskutku prazvláštní věci, a i když mi pak film místy nepřišel až tak špatný, postupně jsem se víc a víc utvrzoval v tom, jeden zvrácený nápad je na dobrý horor prostě zatraceně málo. A v tom je právě problém, že kromě zvrácené myšlenky, která tenhle film tak proslavila, v něm není (snad až na vcelku povedenou postavu doktora) vůbec, ale vůbec nic. ()

péééca67 odpad!

OK, nápad to je zajímavý, ale tolik nelogičnosti a debilního chování všech postav? To se fakt nedá... South Park parodie je teda lepší :D ()

Phorbo

Holky hrajou stonozku lepe, nez zmatene pobihajici buhvijake pornohvezdy, nebo co jako to je... Doktorovi taky neverim ani prd, ale potom kdy se uz zacne neco dit, radeji pak nejist nepit, pak je to docela fajn, dost solidni, divne zvracene. Snad dalsi dva dily budou vetsi sranda. ()

ChaZty

Dost drsný horror u ktereho se mi ale vázne delalo az spatne. Nevim no to zpracovani celeho filmu mohlo být lepsi a jine a ten konec jsem cekala teda uplne jiný. Jinak velky plus ma u me ten herec co hral toho pomatenyho blazna doktora, videt tohle nazivo tak mu i verim ze je to opravdovej magor. ()

Standic1

Nehorázná úchylárna a nejúchylnější je Doktor Heiter, který svou vyzáží absolutně zapadá do role šílence, jenž se vyžívá ve svém "pokusu". Spojit tři lidi k sobě tak, že jejich trávicí trakt je spojen v jeden, takže ano jak už tady bylo řečeno, přijímat potravu skrze něčí prdel to je docela síla. Pár věcí mi tu opravdu lezlo na nervy, a to hlavně to jak hlavní přestavitelka (prostřední článek stonožky) mohla v klidu utéct, ale vrátila se pro svojí nadrogovanou kamarádku, která se nemohla hýbat takže jí táhla ven z domu asi půl hodiny. A to když má Japončík možnost ho zabít tak ho akorát bodne do kolene, do nártu a kousne ho do krku... V klidu ho mohl podříznout, ale neeee oni se serou ven a on se překvapivě probere. To co píšu ovšem neznamená, že je snímek špatný. Právě naopak, je to prostě něco jiného... a určitě jste to neviděli, je to něco co stojí za to zkouknout. Takže směle do toho:) ()

bolan

Tenhle fim byl trest za to, že se dívam na horory. Souhlasím se všemi komenty o nechutnosti snímku a pravděpodobném léčení pro toho, kdo si tohle vymyslel. Když to vezmu z druhé strany, tak si museli při natáčení užít spoustu legrace. ()

Mr.Mick

Polovička hviezdičky za ksicht pána doktora a polovička hviezdičky za nápad ktory sa len tak nevidí, no jeho potenciál je využitý asi na 20% snáď sa režisér ponaučí z chýb a "Full Sequence" bude fakt "Full". ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013