Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Arsenal83

Niektoré scénky sú pravda trápne, ale zas treba prihliaduť na fakt, že nie vždy sa podarí zaimprovizovať a ešte k tomu vtipne. Dangl mohol tiež niekedy zaujímavejšie témy vybrať. Ale inak skvelá zábava, najlepší bol samozrejme rodený komik Lukáš Latinák, je to v podstate jeho show. Naopak protežovanie Polnišovej bolo zbytočné. Kemka je tupec a preto sa výborne hodí do tohto typu relácie. Jakab má tiež ten správny výraz tupca. Pozriem si to vždy len tak pre zábavu, časti máte aj na youtube. Najobľúnebejšia hra: Správne-Nesprávne a Nálady. ()

dyfur odpad!

Nemám nič proti celému osadenstvu tohto projektu,ale ja tomu nerozumiem...stále sa rehocú ako blbí,nech povedia hocičo,nech urobia hocičo.Dangl si ide papuľu rozbiť na stole od smiechu a ja pozerám a jediné čo mňa napadá je to ,že je to trápne a úplne bez humoru a pritom humor mám rád,ale je mi bližší humor Buriana,Janžurovej,Sováka,Menšíka,Donutila,Polívku......ako toto "VTIPNO". ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 4.10.2009 - nerád by som dopredu "kuvikal", ale "čujem prúser" rovnocenný kravine s názvom OOOPS !. (1.10.2009) Keby sa DANGL svojím debilným rehotom menej prejavoval a naučil sa čo znamená kultivované vystupovanie, tak by sa na to celkom dalo dívať. (13.10.2009) ()

Anderton

Herci na divadelných javiskách hrajú v hrách, ktoré majú scenár. Asi to má svoj zmysel. Potvrdilo sa mi to v Partičke, kde improvizujú a to nemôže byť z princípu tak vtipné, ako napísaná hláška, alebo vtipný dialóg. Partička ma svojim humorom úplne minula, ale na druhej strane chápem, že množstvu ľudí sa práve situácie a humor, vyplyvajúce z improvizácie, môžu páčiť. Rozhodne sa nejedná o žiadnu intelektuálnu záležitosť. ()

TMNT

hm, myslím, že ak by tam vystupovali neznámi herci tak by sa na tom nikto nesmial............. nemyslíte? ak neznámy človek robí niečo šialené, nikto sa nesmeje iba sa čuduje čo je to za hlupáka, ale ak to robí Peťa Polnišová tak všetci hneď vedia že sa majú smiať, aj keď to nie je vtipné. Ja proti nej nič nemám ale je to tak. ()

• Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)
  • Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)

Časové pásmo bylo změněno