whisker

Fincher je frajer, obelstil mě. Nevím co na to říct rozjezd slabší, ale jde to čím dál do větších extrémů. A nakonec volný pád z mrakodrapu a já zůstal hledět do obrazovky a měl jsem pocit jako bych právě ztratil něco hodně důležitého, zaroveň jsem měl vztek na záhadnou společnost CRS, a taky smutek z toho jak to dopadlo. Ale ... Dostal mě film geniální! ()

jda23

Fincher sa viac a viac predstavuje v pravom rohu svojho oka a vo vybornom svetle. Zbavuje sa temnoty z Alienov, Seven a stavia drahu zameranu na psychologickom nahanani, na zutekanom, ztrhanom a vykupenom multimilionarovi. V tomto pripade je to Napisane mozno trochu premyslene a je vidno velka snaha za dokonalostou (niekedy je malo, vela). Douglas a Penn su jedni z diamantov Hollywood-u a to je super. ()

Henry Morgan

Dobré, chytré, zajímavé, šokující nicméně moc dlouhé pro film podobné akčnosti nebo zajímavosti. Dobré téma se rozplynulo trošičku v dlouhém trvání ()

Arequipa

Jak okomentovat a přitom nepsat spoiler? Proč si nepřiznat, že mě režisér se scénáristou zase dostali? Myslím, že už vím a pak se ukáže, že jsem vedle jak ta jedle. Věřte, že čím méně o tom filmu budete vědět před shlédnutím tím lépe. Mě stačilo jen doporučení kamaráda. Kdo má rád překvapivé konce a atmosféru napětí, přijde si na své. Docela by mě zajímala konečná výše účtu za Hru.:-) ()

josieaddms

tak tři a půl. Docela šílené zahrávání si s člověkem. Ostatně ale musím uznat že někdy když člověk začne být úplně nesnesitelný je potřeba to nějak radikálně řešit. Líbilo se mi s jakou dávkou temnosti to bylo natočené, když si to člověk pustí v noci tu a tam mu i pořádně mrazí. Dost udělala hudba. Navíc to celé mělo depresivní nádech. Jinak se mi dost líbil i ten celý nápad a že jsem ani my diváci nevěděli -stejně tak jako hlavní postava- co bude. A konec mě dost překvapil. ()

teddinka1

Tak to je opravdu povedený film. Několikrát jsem si myslela, že už přesně vím, kdo po kom jde, ale ono houby. Až do samého konce. Místy to působí hororově, vypjatě. ()

Khamsin

Zatraceně dobrý kousek pro ty, které běžné thrillery s běžnou zápletkou už tak trochu nudí.. velmi vřele doporučuji a dalšího komentáře se zdržím - tenhle film patří mezi ty, o kterých není třeba mluvit, ale je nutností je vidět.. ;) ()

danny_21

Další z řady výborných thrillerů Davida Finchera na konci milénia . Mistrovsky rozehraná Hra, která mě naprosto pohltila a závěrečné rozuzlení stálo teda opravdu zato, já mám tak rád, ten pocit , kdy mě konec rozseká a zůstanu nevěřícně zírat. Podle mě se povedl dobrý tah s obsazením Douglese ( i když zrovna nikdy nebyl můj oblíbenec ), který si snobského suchara vystřihl s grácií. Poslední Davidovy filmy mi moc pod vousy nejdou, ale ten starý dobrý Finch mě opravdu bral - 95 %. ()

Mitisko

Lepší scenár sa asi ani nedá najsť. Divák do poslednej chvíli neviem o čo ide. Len velká škoda že sa to dá pozerať iba raz ()

Ceberus

Kruté psycho stylu Prokletého ostrova, kdy si do posledních chvil nejste jistí, jak to teda vlastně je. Depresivní atmosféra je postupně stále hutnější a film výtečně graduje kousek po kousku. Těžko říct, zda následující tvrzení brát jako spoiler, každopádně, Douglas parádně zahrál přerod z namyšleného zbohatlíka až téměř ke zdeptané trosce. ()

Chip89

Když jsem tenhle film dokoukala, jen jsem si řekla, že takovýhle dárek k narozeninám nikdy dostat nechci. Dlouho jsem neviděla film, u kterého od půlky nebylo jasné jak to dopadne. Výborný Michael Douglas, úžasná kamera a hudba, ze které mrazí. Výborný příběh, kdy je každou vteřinou jiný zvrat a já tyto zvraty vůbec nepředpokládala. Jen si říkám jaký člověk by tuhle hru ustál bez následků. Obávám se, že spousta lidí by z toho mohla zešílet. ()

Doski

Cítím určité zklamání. Pořád je to ale vynikající film s výborným Michaelem Douglasem, skvělým scénářem a dobrou režijní prací. Film neztrácí tempo, což je u jiných filmů skvělé, ale zde mi to nějak nesedlo. Kdyby zpomalilo a potom opět rychle nabralo, bylo by to třeba něco lepšího (ale těžko soudit.. nevím). Celou dobu jsem si říkal, že je to slabší, ale potom ten konec mě nějak přesvědčil (a to i když nemám happy endy tolik v lásce). 80% ()

Pathrose

Výtečná režie, která pracuje perfektně s napětím a nedává vám tak prakticky nic, čeho byste se mohli chytit. Nemám filmu moc co vytknout, zahořklý milionář znuděný životem dostane pořádnou lekci. ()

Kingjiri

POZOR NA SPOILERY. Ačkoliv o samotnym závěru snímku vedou místní filmový teoretici vášnivý diskuze na něčem se asi všichni shodneme - co se dělo hlavní postavě nebyla náhoda, ale účelově někym řízenej sled událostí. Proto mě zaráží, že se jen minimum lidí pozastavuje nad tim, na jaký náhody se scénář spoléhá a že nějaký věci prostě naplánovat nešlo (odkud přesně Nicholas ze střechy skočí; že objeví kličku k oknu taxíku, kterou nosí celou dobu s sebou - jinak by byl v půli filmu konec apod.). Hra mě ze začátku dost zajímala, ale jak pořád přibývalo zvratů a dalších úkolů, začínal jsem si klepat na čelo a nevěřícně kroutit hlavou. Michael Douglas je však skvělej herec, takže mě stále bavila aspoň jeho postava, což je důvod, proč zůstanu na smířlivejch třech hvězdách. ()

quip

Výborný film žánru "what dafaq is happening to me, my world is falling apart". Konec i části děje jsou prostě uhozené, ale natočený je film tak skvěle, že se totální atmosférický zážitek (stejně jako ve Hře zamotné...heh, see what I did here?) Fincherovi podaří vyrobit stejně. A mimochodem, I'll be definitely listening to Jefferson Airplane's "White Rabbit" next time I'm tripping . ] ()

Acrobat

"Zlatko! Ty so mnou hraješ hru na mačku a myš. Len ja neviem, kto je kto." Pri tomto skvoste by zrejme neuškodilo uzniesť sa väčšinou, že čím menej slov a opisov, tým väčší a dokonalejší zážitok. Preto len spomeniem, že NAJVIAC si to je potrebné užívať pri premiére, prvom sledovaní.... ()

VanMagnifico

Tenhle snímek byl těžce průměrný a konec předvídatelný, nadlehčený a vzhledem ke zbytku filmu i lehce směšný. Příběh jel v těžce temných kolejích celých 110 minut jedním směrem bez jakékoliv změny směru, což působilo místy i velice nudně a nezajímavě. ()