Reklama

Reklama

Fantastická čtyřka

  • USA Fantastic Four (více)
Trailer 3

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem. (CinemArt)

(více)

Videa (13)

Trailer 3

Recenze (636)

classic 

všechny recenze uživatele

Preboha živého, načo ? Sprostí ľudia, ktorí vzkriesia znovu rovnaký a ten istý film, ktorý už bol vtedy - o ničom, bohužiaľ, tento je ešte príšernejší, ako dva príspevky - Tima Storyho, keď som sa mohol kochať aspoň pri Jessice Albe, tentokrát sa už nekochám, lebo nie je nad čím... Najradšej by som sa teleportoval, režiséra - Josha Tranka, by som buchol puckou po tej jeho sprostej hlave, nikdy v živote by som mu nezveril ani cent na akýkoľvek film, nech si urobí nejaký malý schopný film ( extrémne nízkorozpočtový ), ale nie s rozpočtom nad 120. miliónov, to by bola osudná chyba, taký otrasný film som snáď ešte nevidel, čo sa týka tohoto žánru. Fakt, ale fakt, stupidná réžia, ešte debilnejší scenár + samotné prevedenie a spracovanie, stojí o hovne !!! Ešte by som upozornil - týchto mladých hercov, aby si lepšie vyberali úlohy, inak ich čaká strmý pád smerom ku kanálom - odpadlíkov, ktorí skončia ako filmoví bezdomovci, skrátka, tento film nemal absolútne vzniknúť, o dementa - menej ! Nestalo sa tak, kde viem, že niekoľko takýchto nepodarkov - sa pritrafí, lebo jestvujú blbci, ktorí to spravia znovu ! ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Origin jak víno, který se s příznivým přijetím publika nemohl setkat. Má v sobě totiž tolik samostatných filmů, že jako celek zůstává téměř neuchopitelný. V prvním plánu se jede po objevování cest k jiným světům, ve druhém pak po objevování sebe sama, když chcete uspět ve svém oboru a okolnosti vám nejsou zcela příznivě nakloněné. A v plánu třetím se promítne vojenské dilema a koneckonců i očekávaná rovina akčního komiksu. Nacpat tohle všechno do jednoho blockbusteru by chtělo tři hodiny a i tehdy by to nebylo snadné. Josh Trank se to pokouší zvládnout v devadesáti minutách, což je sice naprostá bláhovost, ale je mi takovým bojem s větrnými mlýny zároveň hrozně sympatický. I protože věděl, kudy vést cestu diváka k postavám - tedy primárně skrz klukovský šarm Milese Tellera a detaily na oči Kate Mary. Proto je škoda, že zrod ikonického záporáka vyznívá zcela do prázdna a nešponuje tak hlad na případné (byť jakkoli nepravděpodobné) pokračování. ()

Reklama

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Potvrzeno. Jsem obrácená.;-) Ze druhých "Avengerů" (78%) jsem odcházela zklamaná až naštvaná, z "Ant-Mana" (81%) znuděná a z restartu "Fantastické čtyřky" (46%), o kterém jsem nechtěla od první zmínky ani slyšet, v poměrně v dobrém rozpoložení. Komiksovky prožrané (tj. zničené) otřepanými vtipy už mi lezou krkem a "Fantastic Four" je po dlouhé době něco, co na komičnost (tedy alespoň na tu chtěnou) z vysoka kašle, takže možná proto jsem byla ve finále daleko spokojenější než drtivá většina publika (očekávající pravděpodobně další hláškovací výplach.) Největší negativum? Debilem zvolená stopáž. Jaké filmy mají dnes hodinu a půl i s titulky?!? 95% času zabírá výzkum, přeměna a pohled na zlepšení schopností ("zlepšení", nikoli "zlepšování", je tam roční skok v ději), z čehož vyplývá, že na představení a likvidaci VvD zbývá nejakých (blbých) 5%. VvD jako takový je cool, jeho rychlé zničení však působí (vzhledem ke schopnostem, jimiž oplývá) tak trošku fraškoidně... Každopádně pokračování tohohle bych viděla 100x raději než pokračování všech vyčpělých Marvel zívaček, které jsem za poslední dobu zhlédla. 3,5* a howgh. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Film s nulovými ambicemi, který netuší, zda-li chce být party party geeků, jimž byly naděleny superschopnosti, nebo komiksovým thrillerem o nečekaném dárku z jiné dimenze. Dramaturgicky rozbředlá slátanina, v níž nefunguje nic, především samotná čtyřka, která se ke svému originu plácá skrze jalové dialogy a nulovou chemii, takže je vám docela volná, i když v závěru překvapivě vybuchne pár hlav. Trank dodal film bez ksichtu, jemuž ten pláč nad zásahem Foxů věřím tak zpola. Že se na sílu stříhalo je jasné, ale pokud se nějaká parta jmenuje Fantastická čtyřka… ()

penylane 

všechny recenze uživatele

Zajímavý začátek a rozjezd filmu, říkala jsem si, než jsem další hodinu čekala, až ten rozjezd skončí. Celý film je jako úvod do jiného filmu. Cca 15minut bitvy, kterou bych podle ukázek považovala za hlavní téma filmu, bylo spíš směšných, nudných, nezajímavých, zkrátka odfláknutých. Jako by tuto bitvu tvůrce do filmu vložil jen proto, aby bylo co dát zajímavého do traileru. Tohle opravdu ne. ()

Galerie (79)

Zajímavosti (29)

  • Fantastická čtyřka se poprvé objevila v roce 1961 v komiksovém sešitu "Fantastic Four #1". (Bube1)
  • Jedná se již o čtvrté filmové zpracování komiksu. (Kmotr76)
  • Režisér Josh Trank získal skladatele Philipa Glasse poté, co mu poslal svůj předchozí celovečerní snímek Kronika (2012). První slova, která pak Glass Trankovi řekl do telefonu, byla: "Právě jsem viděl váš film a je velmi filozofický." (D.Moore)

Související novinky

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

29.05.2020

Báli jsme se toho, a už je to tady. Jen co HBO Max svolila, aby režisér Zack Snyder dokončil Ligu spravedlnosti ke své spokojenosti, požadují nyní fanoušci řadu dalších děl, které napoprvé podle nich… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Boba Fett vlastní film nedostane

Boba Fett vlastní film nedostane

29.10.2018

Boba Fett byl ve vývoji dlouhé roky, původně byl k projektu najat režisér Kroniky Josh Trank, po jeho fiasku u Fantastické čtyřky byl však potichu odejit, a na jeho místo časem nastoupil James… (více)

Z Hardyho bude Al Capone

Z Hardyho bude Al Capone

25.03.2018

V roce 2012 byl Josh Trank nadějným režisérem, o něhož se po chválené Kronice začala prát velká studia. U 20th Century Fox mu svěřili reboot Fantastické čtyřky a v Lucasfilmu sólovku Boba Fetta,… (více)

Reklama

Reklama