Apaachee

Slušně provedený film, dobrá režie, kamera, téma a zvuk. Dobře jsem se u tohoto filmu bavil a občasně i lekl, ale stále mi tam něco chybí. Hodnotím 80% ()

RomaS

Nadšení! Nejednalo se sice o čistokrevný horor, ale spíše thriller. Pocit strachu ale velmi dobře suplovalo gradující napětí. Jsem také rád za to, že režisér nezvolil k navození atmosféry laciné lekačky, ale (taky díky krátké stopáži, která filmu jen prospěla) postupně zahušťoval atmosféru vražděním (a tím i vylučováním) jednotlivých osob ze seznamu podezřelých z okultismu. Taky jsem měl radost, že mě tip na toho správného hned nevyšel. ()

bulawaio

Velmi proklamovaný Devil tedy díru do světa určitě neudělá. A za návštěvu v kině tento snímek nestojí (při současných cenách). Nicméně bych ho zcela nezatracoval, světlých míst je tam dostatek a nudit se nebudete. Už jen nápad je originální. Bohužel ten konec však producenti snad ani nemohli myslet vážně a film neuvěřitelně sráží na samou mez únosnosti tří hvězd. Horor roku hledejme jinde. ()

Davemix

Skvělej horor s velmi originální myšlenkou - až na pár nelogičností v ději super zábava s úžasnou atmosférou - po dlouhý době vynikající horor - 80% ()

Element2

Pod názvem "Ďábel", bych si asi představil trošku lepší příběh než hodinu a čtvrt ve výtahu. Je to takové malé psycho ve výtahu, ale o ďáblu ten příběh není. Není to zajímavé a po herecké stránce, pro mě je to "bezhvězdný" film. Dialogy také nejsou nic moc, ale vypravěč je napsán celkem slušně, ale jinak nechápu, kde se tu vzalo tolik kladných hodnocení. ()

david666

další potvrzení, že člověk nesmí mít přehnaná očekávání - začátek mě navnadil hodně ale postupem času film sklouzl do průměru a konec mě teda vyloženě zklamal. ()

veverysiak

Slabá reinkarnácia Cube s nádychom detailov zo Saw a Final Destination, keby tam boli lepší herci s lepším materiálom a direktorom, mohlo to byť slušné béčko, takže 40%. ()

HakuSaku

Film ma príjemne prekvapil a to som ho pomerne dlho mal na "watch listine" a nedotknutý čakal na pozretie viac ako polrok... Moje osobné top béčko za rok 2010 :))) ()

Pjotrik

Ve většině těch novějších lekacích thriller - hororů máte skupinu lidí a hádáte, kdo je vrah. Je to už všechno celkem ohrané, takže moje podezření padalo od začátku na tu přísnou babiznu, protože s jejích ksichtem šlo opravdu dělat hrůzostrašné věci. Vlastně už vím koho mi připomínala...Ředitelku školy ze sci-fi Fakulta. Chování postav trošku ujeté ( ale možná se takhle amíci ve výtazích chovají, přece jen v nich tráví spoustu času:)). Lekačky slušné, atmosféra slabá. 60% ()

ToxicAli

Vždy mě potěší, když se objeví horor který se nesnaží být děsivý hektolitry krve nebo trapnými lekacími scénami, nýbrž atmosférou hustou, že by se dala krájet. Už od úvodních titulků, které zvláštním způsobem zamrazí a jen tím, že je obraz vzhůru nohama, až do konce si film drží slušnou kvalitu napětí a mrazivou atmosféru umocněnou klaustrofobickými prostorami. Scénář je sice klasická vyvražďovačka a místy trpí na debilitu postav (například když strážný loví elektrický kabel v kaluži vody, ale to je problém většiny hororů) a závěr filmu není z nejnápaditějších, ale i tak se jedná o slušně mrazivou podívanou. ()

Pajuska

Co na to říct?upřímně jsem se nudila.když sem tam zhaslo světlo a někdo umřel tak se to dalo čekat.jediné co očekávat nemůžete je jak kdo zemře a jen kvůli tomu dávám ** . ()

brasek

Lepšie priemerné béčko, ktoré pobaví a mierne zaujme. Snímok nemá výrazne pravú hororovú atmosféru, aj keď snahu tvorcov treba oceniť. Dowdleho Karanténa je určite kvalitnejší horor, v tomto snímku mu to asi pokazil Shyamalan. ()

bonovox

Kvalitný film, ktorý vyústi do výbornej pointy a hlavne ani na chvíľu nenudí. Shyamalan sa týmto pre mňa vrátil opäť do prvej ligy, aj keď iba ako autor slušného nápadu. ()

Berilac

Film, ktory mal tak dobru atmosferu, aku som uz davno v tomto zanri nezazil. Kvalitna praca s napatim, ktore sa stupnuje a divak ocakava, ake pride rozuzlenie. ()

punco

Do filmu som šiel zo zvedavosti a nulovými očakávaniami, aj kvoli názvu ktorý mi prišiel prinajmenšom čudný, vzhľadom na prostredie filmu a musím povedať že sa jedná o veľmi milé prekvapenie! Atmosféra funguje, síce začiatok filmu mi nedá neporovnávať to s Final destination, ale čo bolo najlepšie tak je zápletka a spracovanie. Určite si film ešte pozriem aj nabudúce ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana