Jerry_87

Podľa mňa slabé herecké obsadenie a niekoľko logických chýb degradovali tento horor o kategóriu nižšie. Ale aby som len nekritizoval musím pochváliť hudbu a hlavne kameru Tak Fujimota. Zaujímavý začiatok a prechody výťahovými šachtami boli naozaj efektne spracované. To však na dobrý film nestačí, takže celkovo len slabý priemer. ()

lakiboy

Trošku krvi, o trochu viac pyscha, čo sa mne osobne páči. Pointa filmu pridáva ďalšiu hviezdičku. Príjemne prekvapil :) ()

Renci

Mnohými podceňovaný Devil ide svojou vlastnou cestou...Nedá sa mu zaprieť skvelá kamera a technické momenty. Logické lapsusy v kontraste s príbehom,ktorý sa spočiatku javí ako úplne nezaujímavý a blbý, nedajte sa však zmiasť. Škoda nevyužitého potenciálu,či neskutočne nevýrazných hercov. Záver je príjemne mrazivý a dáva tušiť, že v mysli M. Night Shyamalana môže ešte stále vzniknúť kvalita. Pre mňa ako celok, príjemný štandard.. ()

Koonix

Hmmm, neviem čo si mám myslieť. Napätie tu bolo prítomné prakticky stále, bavilo ma rozmýšľať ktorý z nich je diabol (nakoniec to bol ten pre mňa najmenej pravdepodobný), aj veľmi dobrá hudba... Ale bohužiaľ strach sa nedostavil a to je pri horore to najdôležitejšie. ()

beso74

Aj keď sa poniektorí z toho smejú, aj reálny život je o tom istom, vedieť si priznať svojú nedokonalosť a chyby... Ináč sme perfektným sústom pre diabla, veď ako povedal Keyser Soze z Obvyklých podozrivých, najväčším úspechom diabla bolo presvedčiť ľudí že neexistuje... ()

ClapTrap

Vcelku pohodový film se zajímavou myšlenkou, a celkem pěknou "zápletkou". Ovšem musím pochválit atmosféru, protože ta byla hodně povedená, ale 4* opravdu dát nemohu. ()

aa12

Nadprůměrný horor protože u tohoto žánru já vždy na prvním místě řeším míru děsivosti a nemůžu si pomoct nehmotné zlo mě vždy vyděsí víc než nějací upíři nebo vlkodlaci a navíc to není jen krvák, ale má to i svou určitou vnitřní hloubku. ()

Smerfetka88

Velice působivý film, na který jsem se již delší dobu chystala a který mě nezklamal. Líbila se mi atmosféra celého filmu a hlavně dávám velké plus tomu, že nešlo jen o bezpředmětné vyvražďování lidí ve výtahu, ale že se ukázalo, že to má hlavu a patu. Konečné rozuzlení pro mě bylo překvapivé a hlavně se mi líbilo, že až do konce není jasné, jestli už to vlastně je konec...Jak už bylo zmíněno, herecké výkony nejsou zrovna strhující, ale děj mě natolik vtáhl, že by mi bylo jedno, i kdyby tam hrál Kotek nebo DiCaprio. ()

TetherSaw

Nejsem zrovna zastáncem typu hororů "v hl. roli ďábel", ale musím uznat ,že hlavní nápad filmu je opravdu mystrný :) . Až na toho ďábla opravdu originální a toho si specielně u hororů nesmírně cenním. ()

markyzgero

přesto, že tušíte rozuzlení hned od prvopočátku, je ďábel kvalitní komorní drama, co i přes přílišnej akcent na lucifera umí zasáhnout tu malou dušičku v nás. světlonoš tam zabíjí když je tma a výtah je protipól horror vacui. ještě že dělaj hispánci nekvalifikovaný práce... ()

windows

...poměrně nudné, nápad to byl hodně špatný. film, co se odehrává ve výtahu, který je zablokován a mezi "uvězněnými" je devil :-D ()

TommyDiamond

Už nikdy nevlezu do výtahu se čtyřmi divnými lidmi, teď už přesně vím co by se stalo! John Erick Dowdle někde vyhrabal náboženskou báchorku o paní spravedlnosti, která obráží zemi a měří míru svědomí. Hříšníci neschopní doznání a božího očištění jsou rovnou staženi do spárů pekel... Zavřít takové hříšníky do výtahu není zlý nápad. Snímek Ďábel právě díky tomu dokázal navodit celkem solidní atmosféru a i když některé činy a situace docela bili do očí, tak to bylo kompenzováno propracovaným příběhem, který zapojit do celé hry i postavy mimo výtah. Závěr byl nečekaný a překvapil. Myslím,že snímek si tři hvězdy zaslouží.... ()

Bube1

Skvělý horor, který má na jedné straně otřepané téma a na straně druhé velmi originální pojetí. Pár lidí ve výtahu a jaká z toho sálá atmosféra! Herci se sice nijak nepředvedli, ale celkem nápaditý scénář udrží divákovu pozornost do konce. Vyjímečně souhlasím s místními procenty a přidávám k nim své 4 hvězdy. ()

Knor

Pár krušných momentů tu bylo, ale pro mě celkem nuda. Nápad je určitě zajímavej , ale hooodně nevyužitej. Celkem nic zajímavýho na co bych musel koukat znovu. ()

Scraffy

Zaujímavý thriller, ktorý má celkom slušnú atmosféru a obsadenie. Príbeh má slušný rozjazd, ale keď sa na monitore zobrazila hlava "démona," tak to začalo byť akési divné. Kľudne by tam nemusela byť takáto hororová vsuvka a bolo by to o niečo lepšie. Chovanie sa postáv vo výťahu bolo veľmi dobré. ()

Duke90

Takový malý velký horor, který nepostrádá to správné napětí a mrazení v zátylku při každém bliknutí světla v zaseknutém výtahu, kde rozhodně "něco" není v pořádku. Už úvodní "skokanská scéna" vyvolá nepříjemný pocit z teprve nadcházejících událostí. Herecké výkony bych tentokrát příliš nehodnotil, protože jsou prakticky podružné za houstnoucí atmosférou a závodem o čas, který se stále krátí a dané "publikum" může většinou pouze bezmocně přihlížet nezastavitelné ďáblově "vyřazovací partii"... ()

Homerking

Pět lidí zůstane uvězněno v porouchaném výtahu výškové budovy. Nepříjemně dlouhé čekání na zachranu bude však pro naše hlavní hrdiny ten nejmenší problém, do výtahu totiž zavítá sám ďábel. ///  Výborný mix klaustrofobie, temných sil a lidské zkaženosti. Zápletka je jednoduchá ale přesto velmi poutavá a na závěr nám nabídne i úžasný zvrat, jinak je zde pár slušně děsivých scén a ucházející atmosféra (na to kde se film odehrává hodně dobrý). Slabší čtyři hvězdy. ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana