Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

(více)

Diskuze

HUBERT1

HUBERT1 (hodnocení, recenze)

kur.. neprehanejte to zas tak strasny to neni hodnoceni imdb odpovida lip

Allord

Allord (hodnocení, recenze)

Tohle není otázka feminismu, jen je prostě kravina takhle měnit hlavní role. Kdyby se točilo pokračování Charlieho andílků, jen by do hlavních rolí přeobsadili tři metrosexuály, asi by se to taky nikomu nelíbilo.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Uživatel HUBERT1 smazal svůj příspěvek.

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

zigíš

som zvedavý, čo povieš. zatiaľ tam mám z obľúbencov len jedno hodnotenie: 4 hviezdy od mattyho. určite to agresívne nadhodnotil, lebo bojuje za feminizmus (alebo jak to tie deti hovoria) :)

ambron

ambron (hodnocení, recenze)

A IMDb nie je ani americká, bola založená vo Veľkej Británii :-)

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Já bych rád podotkl, že imdb není celosvětová databáze, jen má v názvu slůvko "international"-mezinárodní. Celosvětová je úplně stejně jako třeba ČSFD.

Že je dr.horrible pablb nemá smysl podotýkat, to všichni vědí;-)

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Pravděpodobně, asi, měla, ale ve výsledku nemáš na víc, než na plácání o drogách a o hodnocení filmu, který jsi neviděla.

V tom zřejmě smysl vidíš, neidiotko se skoro vlastním érem. 

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

YumiOkami

nejde o čechov, skorej o ten klasický čsfd syndróm :)

neverím, že z tých hodnotení to aspoň polovica videla. niektorí aj zmieňujú v komentároch, že to nevideli, niektorí to písali do diskusie polroka dozadu. taký mulťáček castrator to určite zodpaduje aspoň zo štyroch profilov; psychor detto

amyth

amyth (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Rád bych pouze podotknul, že v USA platí McCarthy s Jones za kvalitní zábavu a vtip o prdu a tělesných otvorech je naprosto cool - obvzláště potom pokud ho dělá čokolád ......

na příspěvěk reagoval dr.horrible

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Castrator

pravděpodobně bych asi měla i na to letadlo, natožpak ještě na lístek do kina, ale i přesto jsem ti skutečně nepřišla sdělit, jestli jsi idiot, protože nevidím smysl v  dělání něčeho, co už někdo udělal za mě :D

na příspěvěk reagoval Castrator

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

amyth

Já se nechci hádat ohledně hodnocení, jestli je film špatný, dobrý, ať si každý udělá obrázek sám a když se někomu film líbí, tak ať. Ale aby mi někdo kecal do toho, jak jsem film hodnotil nebo mi doporučoval, jak se mi má film líbit, to fakt ne.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

GigaPudding

To nejsou představy, to jsem jen jednomu blbovi v diskuzi vysvětloval něco na příkladu. Dalo se čekat, že to blb nepochopí.

 

Tak film GigaPudding tam někde u nich sice neviděla, ale mohla, kdyby na to měla, a nám sem přišla sdělit, jací jsme idioti, když film hodnotíme tak, jak ho hodnotíme.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

amyth

amyth (hodnocení, recenze)

Je třeba se k tomu postavit čelem a říci si to otevřeně. Je to filmová katastrofa, bohužel to kvalitativně není ani na nějáké zábavné béčko, které bude mít svůj fanklub. Hodnocení mezi odpadem a jednou hvězdou zcela přesně vystihuje co se na plátně dělo. Tady se fanklub bude skládat převážně z mladých dívek, které tomu budou solit 4-5 hvězd na protest ...... otázkou je na protest proti čemu, když zrovna ve filmu je rovnoprávnost větší než kde jinde (no a třeba zrovna v Evropě to taky není žádný diskriminační rej jak si tady některé dámy v diskusi namlouvají). Nejlépe to vyjádřil jako vždy kapitán Picard ...... http://i627.photobucket.com/albums/tt351/fnbg/FACEPALM-PICARD.gif

na příspěvěk reagoval Castrator

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Castrator

asi bych ten kousek do toho kina zvládla i pěšky, pokud bych teda nebyla na drogách a neměla nějaké nesouvisející představy o letadlech, jako ty v 28.7.2016 16:07 :D

na příspěvěk reagoval Castrator

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Ne, pořád stejný mindrák z toho, že jsi film nemohla vidět. Nikde nepíšu o mindráku z toho, že film můžeš vidět.

Nepleť si "promítají v kině" a "můžu vidět". Letadla jsou na prodej, ale ne každý si je může koupit.

Co kdybys přestala být hloupá, jestli to z nějakého důvodu nejde, tak co přestat psát do diskuze o filmu, který jsi neviděla, a k tomu mít kecy na hodnocení těch, co film viděli?

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Castrator

jednou je to "mindrák", že jsem film nemohla viděl, a pak je to hned "mindrák", že jsem film mohla vidět? :D

možná bys měl přestat s těma drogama :D

na příspěvěk reagoval Castrator

Související novinky

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (více)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)

Reklama

Reklama