Dítě Bridget Jonesové

• Velká Británie Bridget Jones's Baby (více)
Trailer 1

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná. (Cinemart)

Trailer 1

emma53

Faktem je, že všichni zestárli a docela jsem se divila tomuhle třetímu projektu, ale v mých očích to vyšlo tak akorát a doufám, že naposledy. Jinak mile vtipné, Emma si taky napsala pár řádek do scénáře a dokonce si tam zahrála. Finále se mně jasně, že líbilo, ale už dost páni tvůrci. Dávám čtyřku s chvěním rukou, takže bude hodně slabá. ()

Stanislaus

Byl jsem vskutku zvědavý na pokračování příběhu o Bridget Jones, jelikož první díl je pro mě srdcovka a dvojka byla rovněž povedená komedie. Musím uznat, že tvůrcům se návrat po dlouhých dvanácti letech povedl opravdu s grácií. Hodně tomu dozajista pomohla i herecká a scenáristická výpomoc od Emmy Thompson, avšak ani původní aktéři nebyli nijak v pozadí. Film obsahuje spoustu vtipných scén, narážek a trapných situací, u kterých jsem se nejednou opravdu od srdce zasmál, což je u komedie zásadní úspěch. Zkrátka jsem odcházel z kina vážně spokojený a jsem zvědavý, jestli bude nějaké další pokračování, jelikož "cliffhanger" na konci filmu k tomu doslova vybízel. ()

kleopatra

79%? Lidi jedou v nějaký hypnóze, do který skočili prvním budiž sympatickým dílem, nebo si to nadšení nedokážu vysvětlit. Dva starý kozlové se přetahujou o starou bižutérii a její budoucí kdo ví čí mimino a brodí se u toho nánosem bahna nejprofláknutějších klišé. Ach jo. Jediný důvod dát aspoň jednu pecku byla, na rozdíl od svých spoluhráčů nestárnoucí, Emma Thompson. Vydělala si tu svoje, ale přitom si dokázala zachovat tvář. ()

hansel97

V první polovině jsem se lekl, že se Bridget Jones změnila na komedii s vtipem "z kanálů" plné urážek, jak už to bývá u komedií s Melissou McCarthy. No, nakonec jsem byl příjemně překvapený, protože po otěhotní nabírá film novou krev a přestože si nejsem úplně 100% jistý, zda hodnotit průměrně nebo nadprůměrně, tak to pro mě bylo příjemné zavzpomínání na jeden z mých oblíbených filmů a myslím, že dělá menší ostudu než díl druhý. ()

jhrasko

MY DIARY: 1) som rozmaznaný prvou časťou 2) Sharon Maguire - WELCOME BACK 3) Emma Thompson si (podľa mňa) cielene nedopriala viac priestoru v scenári, čo je ale škoda 4) Patrick Dempsey a Colin Firth sú chlapi s tými najdivnejšími hlasmi na svete, Colin obzvlášť. Ale i tak majú charizmu, dobre. 5) niektorí ľudia sú divní, na pizzu si dávať cibuľu a ananás 6) geniálne použitie skladby Lilly Allen FUCK U 7) ??? preložiť geriatric mother ako staršia matka ???? hm, dal by som inak !!! 8) tak zase niekedy, čoskoro (btw, sme rovnako starí, Bridget) ()

• Když Bridget (Renée Zellweger) drží čerstvě narozené miminko, v jednom záběru je jen zabalené, v dalším je už oblečené a má čepičku. (klarika)

Související novinky

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)