Dítě Bridget Jonesové

• Velká Británie Bridget Jones's Baby (více)
Trailer 4

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku". Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná. (Cinemart)

Trailer 4

jhrasko

MY DIARY: 1) som rozmaznaný prvou časťou 2) Sharon Maguire - WELCOME BACK 3) Emma Thompson si (podľa mňa) cielene nedopriala viac priestoru v scenári, čo je ale škoda 4) Patrick Dempsey a Colin Firth sú chlapi s tými najdivnejšími hlasmi na svete, Colin obzvlášť. Ale i tak majú charizmu, dobre. 5) niektorí ľudia sú divní, na pizzu si dávať cibuľu a ananás 6) geniálne použitie skladby Lilly Allen FUCK U 7) ??? preložiť geriatric mother ako staršia matka ???? hm, dal by som inak !!! 8) tak zase niekedy, čoskoro (btw, sme rovnako starí, Bridget) ()

filmfanouch

Bridget Jonesová po rozchodu a špatně udělané plastice trpí krizí středního věku a stále touží po dítěti. Pozná sympatického pána jménem Jack Quert se kterým stráví noc a poté stráví noc i s bývalým přítelem Markem Darcym a Bridget otěhotní. Kdo je ale otec? A hlavně....... Spraví si Bridget ty hrozné plastiky? Ano Bridget Jonesová už se dočkala svého třetího filmu. Po zdařilé jedničce (2001) a důstojnému pokračování (2004) jsme dlouho čekali kdy se dočkáme třetího dílu. Renéé Zelwegger už odmítla přibrat, z Colina Firtha se díky Králově řeči stala dočasná hvězda a nás Hugh ´´Daniel Clever´´ Grant odmítl natáčet trojku protože se mu nelíbil scénář. No a proto tu máme novou postavu Jacka. No a film........ Je lepší než se čekalo. Na filmu je nejlepší, že poukazuje na to jaká utekla doba. Všichni Bridgity přátelé už mají rodiny, Bridget si svůj deník nově píše do tabletu a nové zpravodajské centrum hrozně připomíná dnešní televizní publicistiku (Zpráva dne: Může vám gauč způsobit rakovinu nebo mrazák Alzeimera?). Film je především plný inteligentního humoru. Třeba celý průběh Bridgitina těhotenství je zábavný. A především Jack Patricka Demseyho je sympatictější než byl Grantův Clever (I když to byl spíš antagonista). Jak jsem se tedy obával, že film nedopadne dobře, že tam bude hodně infantility, že ta příšera která se pokouší tvrdit, že je Renéé Zelwegger bude otravná tak moc jsem se zmýlil. Film je zábavný, inteligetní a ukazuje to jak by se měli dělat pokračování. Bridget asi zase vydělá nějaké ty peníze a tak se budeme moc dočkat těchto dílů: Bridget Jonesová 4: S konečníkem v koncích Bridget Jonesová 5: Na tohle jsem už stará! Bridget Jonesová 6: Nová generace Bridget Jonesová 7: Apocalypsa ()

Spiker01

Celkově to tak špatné není, i když jsem to čekal lepší. Jenom málokdy se rozhodnu vidět třetí díl rozjeté série, aniž bych nakoukal ty dva předchozí, ovšem v tomto případě s tím ani spěchat nebudu, pokud se k tomu vůbec někdy po miliontém opakování v tv odhodlám. Humor funguje, herci jsou fajn, sympatičtí, ačkoliv se nechovají jako z téhle planety, jenom ta nudná první půlka to rázně shazuje na úroveň těch 3 hvězdiček. Ztráta času to pro mě však rozhodně nebyla a třeba soundtrack jsem si jako příjemný podkres vyloženě užíval...6/10 ()

HoneyBunny

Pro mě tenhle film úplně nefunguje a rozhodně se nezařadí mezi klasiky, mezi které první Bridget rozhodně patří. Zkrátka nemá to kouzlo a švih. Bridget a její motivace nejsou chvílemi úplně zřejmé a ona se stejně jako v druhém díle jeví jako čůza. A všechny scény z televizního studia jsem na hraně trapnosti (ta moderátorka i Bridget coby producentka by už dávno letěli pro lajdáctví a nedostatek profesionality). Patrick Dempsey je sice sympaťák, ale všichni víme, že proti sucharovi Darcymu neměl šanci a já - stejně jako u Bridget - jsem často absolutně nevěřila tomu, jak se chová. Párkrát se určitě zasmějete (nejlepší je gynekoložka Emmy Thompson!), ale nemůžu si pomoct - na tenhle film se čekalo moc dlouho, až už je coby pokračování zbytečný. ()

Malarkey

Před patnácti lety jsem Bridget Jones vysloveně nemohl vystát, ale mám pocit, že tenhle díl ubral hlavní postavě tak padesát procent z její hlouposti a vtip tvůrci nasměřovali spíš do jednotlivých scén. A víte co? Hodně dlouho jsem se tak nenasmál a zároveň ještě déle jsem se nesetkal s komedií, která by byla hodně vtipná a hlavně vůbec ne sprostá. A pokud ano, tak na přiměřené hranici adekvátnosti. Tudíž naprosto v pohodě. Přitom vtipu v tomto filmu bylo tolik, že ho asi vstřebám až v momentě, kdy se na film podívám znova v televizi. Přiznávám tedy, že se mi do kina na tento film moc nechtělo, ale nakonec jsem si film naprosto užil. Parádní britský humor, který jsem ve filmu nebo seriálu dlouho nezažil. ()

• Události ve filmu se odehrávají ještě před knihou Helen Fielding ''Bridget Jonesová: Láskou šílená". (zajda404)
  • Hugh Grant (Daniel Cleaver) sa vo filme neobjavil kvôli jeho nespokojnosti so scenárom. (kacer4)

Související novinky

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)