poster

Dítě Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Baby

 • Francie

  Bridget Jones Baby

 • Slovensko

  Dieťa Bridget Jonesovej

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ***

  Celkově to tak špatné není, i když jsem to čekal lepší. Jenom málokdy se rozhodnu vidět třetí díl rozjeté série, aniž bych nakoukal ty dva předchozí, ovšem v tomto případě s tím ani spěchat nebudu, pokud se k tomu vůbec někdy po miliontém opakování v tv odhodlám. Humor funguje, herci jsou fajn, sympatičtí, ačkoliv se nechovají jako z téhle planety, jenom ta nudná první půlka to rázně shazuje na úroveň těch 3 hvězdiček. Ztráta času to pro mě však rozhodně nebyla a třeba soundtrack jsem si jako příjemný podkres vyloženě užíval...6/10(3.12.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Bridget už je stará kobra a navíc je teď zbouchnutá a neví kým. Na jedné straně dokonalý milující milionář Dempsey na té druhé strohý a nesympatický (nepochopitelně pro Bridget neodolatelný) Firth. Možná až příliš dlouhé a ne tak svěží, jako bezstarostný první díl, ale pořád koukatelné a docela zábavné.(8.3.2017)

 • Malarkey
  ****

  Před patnácti lety jsem Bridget Jones vysloveně nemohl vystát, ale mám pocit, že tenhle díl ubral hlavní postavě tak padesát procent z její hlouposti a vtip tvůrci nasměřovali spíš do jednotlivých scén. A víte co? Hodně dlouho jsem se tak nenasmál a zároveň ještě déle jsem se nesetkal s komedií, která by byla hodně vtipná a hlavně vůbec ne sprostá. A pokud ano, tak na přiměřené hranici adekvátnosti. Tudíž naprosto v pohodě. Přitom vtipu v tomto filmu bylo tolik, že ho asi vstřebám až v momentě, kdy se na film podívám znova v televizi. Přiznávám tedy, že se mi do kina na tento film moc nechtělo, ale nakonec jsem si film naprosto užil. Parádní britský humor, který jsem ve filmu nebo seriálu dlouho nezažil.(10.10.2016)

 • Gilmour93
  ***

  Exhumace pro komerční účely. Science fiction žánr olizující syžet soupeření dvou pohledných, galantních a finančně velmi zabezpečených kohoutů o dětinskou, alkohol milující a často vykolejenou cuchtu zůstal zachován, akorát se přidal status „geriatrické rodičky“. Nadhled gynekoložky Emmy Thompson a pár vtipů spojených s porodem vyvažují přehnanou ujetost některých scén, křečovitost vážných momentů a na Bridget až nečekaně velké množství klišé. Soutěž mezi Firthem a Zellweger o to, čí obličej více připomíná paviání prdel, vyhrála přesvědčivě Renée o sedmnáct injekcí botoxu..(16.12.2016)

 • sidonka
  *****

  Zápletku komedie je nutno brát jako velkou nadsázku. V opravdovém životě by to samozřejmě takhle nefungovalo a nevyšlo. Zato na plátně to funguje skvěle. Byla jsem ke shlédnutí donucena a děkuji za to své parťačce, která mě takřka násilně vytáhla na premiéru. Vtipné, svižné, zábavné. Obdobně jsem se dlouho nebavila, ač to z člověka brzo vyprchá (bez silné vzpomínky) jako jedno dobře chlazené pivo. Naivní vtípek na příjemný večer, když už oddech, tak klidně v mile potřeštěném balení se jménem Bridget . Videoukázka vypadá na nic moc, ale je to slušná práce. Samozřejmě "pouze" v rámci žánru romantická komedie, tvrději řečeno fantasmagorie, pro ženy.- ((( Já to říkám furt, sentiment se musí umět. Filozofky, nepátrejte zbytečně po tom, co ti V.I.P. muži na té Bridget vidí a bez předsudků relaxujte)))(16.9.2016)

 • - Herečka Sally Phillips (Shazza) se ve filmu neměla vůbec objevit, jelikož bylo natáčení původně naplánováno na období, kdy byla sama těhotná. Nakonec byl ale termín přesunut, a tak se mohla ke své roli vrátit. (zajda404)

 • - Snímek se měl původně začít natáčet již v roce 2010, což bylo ale kvůli nedostatkům ve scénáři zamítnuto a musel se nechat přepracovat. (zajda404)

 • - Byly natočeny celkem 3 alternativní konce filmu. Nikdo z herců až do premiéry netušil, který z nich byl ve finální verzi použit. (zajda404)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace