poster

Dítě Bridget Jonesové

 • Velká Británie

  Bridget Jones's Baby

 • Francie

  Bridget Jones Baby

 • Slovensko

  Dieťa Bridget Jonesovej

 • Nizozemsko

  Bridget Jones's Baby

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Irsko / USA, 2016, 118 min

Externí recenze k filmu (8)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ****

  "Jde samozřejmě o film pro ženy, ale partneři rozdychtěných divaček zavlečení pod záminkou společné zábavy do kina se snad nebudou příliš mučit. Je zjevné, že se tady navazuje na tradici britských komedií ve stylu Richarda Curtise" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "Bridget Jonesová hlásí už od prvního dílu pozitivní zprávu. Říká, že není nic špatného být i ve třiceti nebo čtyřiceti sama, nebo že sedět v pátek večer sama před televizí a jíst u toho nezdravé jídlo, je vlastně čas od času fajn. Někdo by čekal, že když jde o třetí pokračování, nebude za moc stát…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Mojmír Sedláček) ****

  "Bridget je překvapivě taková, jaká být má, a ne taková, jakou jsme čekali. Návrat slavné postavy po dvanácti letech zapomnění probíhá v duchu příjemně plynoucího romcomu ze starých časů. Příjemná zábava nejen pro dámy!" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Priaznivci Bridget Johnsovej sa však nemusia obávať. Tretia časť jej príbehov síce neohúri, ale poteší. Ponúka rad vtipných postrehov, situácii, ktoré hovoria o dobrých vzťahoch rodiny a priateľov, to všetko bez sentimentu, s úsmevom i s troškou nadhľadu. Nuž a divák sa konečne dozvie, ako sa to…" (více)

 • Generace21.cz (Jana Leichterová) *****

  "Navazování na veleúspěšnou sérii, natož po tolika letech, je vždycky velkým riskem. Tentokrát se ale producentům vyplatil. Bridget je vtipná a tak trochu trapná, přesně tak, jak ji známe. Přidala na romantice a ubrala na kilech. Ale jinak v kinech dostaneme přesně tu pořádnou dávku humoru, jakou…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Obsazení je až na chybějícího Granta naprosto parádní a Dempsey přináší do hry nový prvek, i když samozřejmě tahá za kratší kus provazu (kdo si vzpomene na Sweet Home Alabama, ten možná i rozluští tajenku vyvrcholení snímku) proti jako obvykle perfektnímu Darcymu, kterému podvědomě fandí nejen…" (více)

 • NaFilmu.cz (Jana Trnková) ****

  "Třetí film o Bridget Jonesové nechává zapomenout všem rozpakům, které v nás zanechal předchozí snímek S rozumem v koncích a nabízí dvě hodinky odlehčené podívané. Ačkoli scénář žádné ceny za originalitu sbírat nebude, můžete se těšit na sympatické obsazení, povedené vtípky a chytlavý soundtrack.…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Mark Darcy (Colin Firth) neztratil nic ze své mimóznosti. Patrick Dempsey je tu spíš funkčním doplňkem, bez něhož by nebyla zápletka. Z filmu si mnohem víc budete pamatovat poněkud drsnou lékařku v podání Emmy Thompson. Těžko říct, jak měl film vypadat původně. Nečetl jsem předlohu, takže netuším,…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace