poster

Noc hrůzy

 • USA

  Fright Night

 • Slovensko

  Scary Night

 • Velká Británie

  Fright Night

Komedie / Horor

USA, 2011, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  *

  Originál je v podstatě blbina, ale takaja sympatičeskaja fanouškovská blbina dělaná s láskou a jako taková hodně snese. Tohle, krom toho, že vynechává skoro všechno, co bylo v originále dobrý, je nudná zívačka, která není ani dost komediální ani dost hororová. Navíc neni zjevně určená pro fanoušky, ale pro emo mainstream odkojený Twilightem. Z Farrella nejde strach, Yelchinovi nevěřim, že sbalil Imogen Poots, natož že se postaví upírovi a upír sám okolo řádí tak, že divák jaksi nechápe, proč se vůbec skrejvá. Finále samotný je zoufale uspávací a místo aby bylo vrcholem filmu je spíš jeho kolíkem do srdce. Hrůzná je na celým filmu tak leda celková neinvence toho všeho.(21.5.2012)

 • Jacinda
  odpad!

  Odkdy remake znamená všechno překopat? Z roztomile uťáplé Amy v soc-hadrech je školní kurvička v nadupaný káře, jejich vztah není tak silný jako v jedničce, Evil Ed není nejlepší kamarád Charlieho a navíc to on přesvědčuje Charlieho, nikoli naopak. Je zakousnut hned na začátku, pak se z něj stane něco dost neděsivýho. Z Jerryho udělali sado maso už od začátku, přitom mi mírný přišel i ve filmu. (Nezabil Ch matku, říkal že nemá na výběr, ale jemu tu možnost dá....). Pak ta zvrácenost na diskotéce? Mělo to celkem potenciál, než to zazdily ty špinavé nehty a pokud se nepletu - bodyguardi měli Charlimu pomoct, ne se proti němu stavět. Jo a ještě vyměnili zelené předměstí za nechutnou poušť. Výraz pravého Jerryho je potom jen výsledkem jeho zoufalství nad zohyzděním jeho slavné role. Humáč řekla bych(5.2.2013)

 • Roman.Ticka
  **

  Upírská sága zatím kráčí úspěšně mimo mě. Jediným magnetem byl jako obvykle hlavní tahač Colin, který má tak silné charisma, že mu i toho upíra milostivě odpouštím. Ale když jsem se začala bát vlastní ledničky, nastal nejvyšší čas udělat cvak. Coline Coline, kdo po tobě ide sice dál nevím, ale jsi formát jak Brno, a proto ti uděluji 2 zářivé šťavnaté hvězdičky, užij si to.☺(19.12.2012)

 • kingik
  *****

  Charley je sympatický a inteligentní středoškolák, jemuž racionální uvažování snad ani nedovoluje věřit na upíry a jim podobné nesmysly. Svoje stanovisko bude muset přehodnotit, když se do jeho sousedství nastěhuje podivný soused s vizáží playboye, flirtující se všemi ženami z okolí, ale i s jeho citově strádající mámou. Nevěnuje mu větší pozornost do té doby, než začnou záhadně mizet jeho spolužáci. V tu chvíli si začne uvědomovat, že tvrzení jeho zmizelého kamaráda o tom, že má za souseda upíra, vůbec nejsou zcestná a ani nejsou výplodem bujné fantazie. On, jeho máma i jeho přítelkyně Amy by totiž mohli být v potencionálním nebezpečí. Charley bude muset rychle jednat, spojit se se slavným iluzionistou a "odborníkem" na upírskou tematiku Vincentem a nastudovat upíří pravidla, aby ochránil své blízké. Čeká ho velmi tuhý boj s houževnatým soupeřem. Tohle je ten případ, kdy remake překonává originál. Původní film byla spíše hororová komedie, ale tohle je čistokrevný horor se všemi přísadami, které jsou zapotřebí. S originálem to má především společné postavu iluzionisty, ale i ten prošel významnou proměnou, a v miniroličce za zásluhy se mihne Chris Sarandon. Jinak je film pojat zcela jinak a v rámci moderních hororových trendů, ale obvyklá schémata jsou zde velmi potlačena. To se například příznivě odráží v pojetí hlavní postavy ztvárněné talentovaným Antonem Yelchinem. Jeho Charley není žádný nadržený středoškolák a se svojí mámou vychází v pohodě, a rozhodně se nehrne do boje s upírem z nudy, ale čistě z osobních důvodů. Originalit je tady víc a pochvalu zaslouží dynamická režie, která uměla zvládat jak napětí, tak akci, která má ve filmu překvapivě vysoké zastoupení. Možná maska hlavního upíra a několik trikových efektů mohly být přece jen o něco propracovanější. Colin Farrell a spol. zahráli skvěle, a netušil jsem, že to bude až tak nabušený horor, který strčí svého vetchého předchůdce hravě do kapsy. Takhle se mají točit (nejen hororové) remaky. 100%(3.11.2011)

 • Ramirez85
  **

  Davide, Davide, kam ty jsi to vlezl... Neoriginální, nevtipná, nenapínavá, za to dementní, utahaná a značně sterilní (jakože) hororová podívaná, kterou nezachrání ani docela charismatický upír Farrell a docela khůl Tennant. Vampírský horory jdou tak nějak mimo mě (s výjimkou Interview s upírem a 30 dní dlouhá noc) a tenhle to taky zrovna dvakrát nevytrhne. Za týden si z toho nebudu pamatovat ani zbla, nicméně svátečním hororovým "fanouškům" by se to líbit mohlo...(25.9.2013)

 • - Meno iluzionistu Petra Vincenta je zložené z mien legendárnych hercov Petra Cushinga a Vincenta Pricea. (dalver)

 • - Ve scéně ve sklepě, kdy Jerry (Colin Farrell) mluví k Charliemu (Anton Yelchin) a Vincentovi (David Tennant), Jerry obchází sloup světla, aby jej sluneční svit nezranil. Jakmile však sloup obejde, je možné si všimnut, že Jerryho pravá ruka vrhá stín. (Illuminare)

 • - Již druhý film, kde Christopher Mintz-Plasse musel skákat z výšky a poranil si nohu. Prvním takovým snímek byl Kick-Ass. (Avalon820)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace