Reklama

Reklama

Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (11)

Trailer

Recenze (483)

Mi Nü-Chai 

všechny recenze uživatele

Čekání na Tennanta. Naneštěstí dlouhé a vyplněné sledováním hemžení příšerně nesympatického hlavního hrdiny + jeho buchty + jiných nesympatických mladých a neklidných lidí. A pak je tu Farrell coby upír drsňácky kousající do jablek, zato když má zatnout zuby do striptérky, tváří se u toho, že se buď pozvrací nebo rozbrečí. V rovině horroru tedy olol, v rovině komedie taktéž, kromě Vincentových výstupů tu není lautr nic zábavného, poutavého nebo alespoň decetně úsměvného. Nuda nula nic. Ba dokonce jsem ani nebyla schopná dojet to na jeden zátah. Jedna hvězda za Tennanta (na ja, on byl důvod, proč mě vůbec napadlo tuhle kktinu sledovat), zbytku štábu leda pochcat karavany. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Tuhle noc jsem poměrně dlouho odkládal, ale již nebylo zbytí. Upřímně - komedie to pro mne moc nebyla. Jo, pár vtípků se najde, ale kdyby nedošlo na happyend, tak z toho mohlo být pěkné temné drama...Slušná kamera, fajn hudba (připomínající tu z Coppolova Draculy) a obstojné triky, byť hořící a rozpadající se upíři byli hodně pixeloví stejně jako Farrell s dřevěným ukazatelem v zádech. Roztažené držky s tesáky skvělé, o napínavé scény nebylo nouze a krev párkrát rovněž hezky vyšplíchla. ,,Vlkodlaci!...chicht." ,,Upíři!" ,,Uáááá!" ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Přihřát si gazpacho na fenoménu Twilight a zároveň jim ostentativně pohrdat, k tomu špetku z Kick-Ass a snítek Zombielandu, něco ze subkultury geeků a školou povinná mládež se snad konečně dozví, že na likvidaci upíra není zapotřebí býti cool, ale míti kůl.. Scénář sice vypadá, že byl zakoupen se slevou na eBayi, ale já se v podstatě až na tuctově debilní digitální konec bavil. Jen mi trošku připadalo, že se režisér Colinovi při vysvětlování podstaty jeho role příliš nevěnoval a on pak chvílemi působil dojmem, že neví, co má vlastně sát.. Jinými slovy, vampýra jeho typu by Seth Gecko bez mrknutí oka umlátil láhví od tequilly na záchodcích Titty Twisteru.. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Horor a komedie pro mě bylo nejlepší spojení ve chvíli, kdy jsem viděl Soumrak mrtvých. Perfektní herci, fantastická muzika a geniální zpracování. Noc hrůzy má něco do sebe. Colin Farrell není vůbec špatnej, ale chybí mi tam nějakej drzejší humor, díky kterému by u mě film dokázal naplno zabodovat. Takhle je to sice zajímavý film, nicméně průměr. ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Upírská sága zatím kráčí úspěšně mimo mě. Jediným magnetem byl jako obvykle hlavní tahač Colin, který má tak silné charisma, že mu i toho upíra milostivě odpouštím. Ale když jsem se začala bát vlastní ledničky, nastal nejvyšší čas udělat cvak. Coline Coline, kdo po tobě ide sice dál nevím, ale jsi formát jak Brno, a proto ti uděluji 2 zářivé šťavnaté hvězdičky, užij si to.☺ ()

Galerie (64)

Zajímavosti (9)

  • Peter Vincent (David Tennant) má ve filmu zbraň Winchester Model 1897 ráže 12 gauge. Amy Peterson (Imogen Poots) má ve filmu zbraň Colt Single Action Army ráže .45 Long Colt. (dc125)

Související novinky

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020

Režisér Tom Holland (Dětská hra) pracuje na pokračování svého klasického upířího hororu Noc hrůzy z roku 1985. V tuto chvíli si jistě mnozí z vás říkají, že Noc hrůzy přeci už má jednak pokračování z… (více)

Reklama

Reklama