• BadoXXII

Remake, ktorý dosahuje kvalít originálu. V tomto prípade to však nie je veľmi veľké pozitívum. Má v sebe totiž aj tie isté chyby. Kým sa to však všetko Noci hrôzy z r.1985 dá odpustiť pre rok vzniku a z nostalgie v novom spracovaní to už neplatí. Film má tak isto ťahavé tempo, naivitu, nevýrazné scény a klučkuje medzi komédiou (veľmi sa to sem nehodí alebo lepšie povedané - nie je to dobre namiešane) a hororom (hororové scény sa vydarili viac). Pochválil by som Colina Farrella, užíva si to a je podobne charizmatický ako upír Chris Sarandon. Dobrá je aj hudba a v niektorých chvíľach aj atmosféra. To čo však u mňa získalo pre staršieho predchodcu 3* bolo finále v ktorom boli naozaj dobré a hravé nápady, masky, triky a poriadny masaker. Tu je finále úplne obyčajné a ničím výnimočné. Smola, čiže tentokrát za 2*.(8.9.2011)

''Oh no ! That’s a fucked-up vampire hand ! Now you believe me?'' Čekal jsem naprostou pitomost a taky jsem ji dostal. Jenže v dobrém slova smyslu. Fright Night si totiž na nic nehraje. Servíruje nám onu ''jednoduchou'' zábavu, při které se čas od času rádi v kinech odreagujeme. Chvílemi si dokonce utahuje sama ze sebe, což je u podobného stylu filmu velice důležité. Není totiž nic horšího, než absolutní propadák, snažící se o seriózní dojem. Takže za to příjemné překvapení, které se hlavně konalo asi díky Antonu Yelchinovi, přihmouřím obě oči - 70%.(26.11.2011)

Hororová blbina, která si nehraje na nic, čím není, a kterou u mě nad jiné novodobé horory nebo "horory" pozvedá hlavně nadhled. O nikom z herců se nedá říct, že by byl dobrý, ale všichni přesně znali svoji škatulku. Doporučuji podávat v partě kamarádů v pátek večer s brambůrky a dobře vychlazeným pivem.(29.1.2014)

Upíři jsou posledních pár let v kurzu a filmy, romány a seriály s upíry na nás útočí ze všech stran. Jedním z takových filmů je i Noc hrůzy, který by měl být kombinací komedie a hororu, ale já jsem v něm viděl jen hororové prvky a jako komedie mi to tedy ani na okamžik nepřipadalo. Ale to rozhodně není na škodu, naopak film jsem si dokázal maximálně užít. Samotný děj mě totiž velmi zaujal a já s napětím očekával, jak celý ten napínavý příběh dopadne. Navíc se zde objevuje prostředí maloměsta, které já ve filmech miluji, takže i to je další klad tohoto filmu. Co se týče hereckých výkonů, tak mě hodně potěšil můj nejoblíbenější záporák z Harryho Pottera, kterým není nikdo jiný než David Tennant, který zde hraje úžasně a podle mého názoru je zde jeho výkon tím nejlepším ze všech, i když nemůže být pochyb o tom, že Colin Farrell mu velmi zdatně sekunduje. Anton Yelchin podává standartně dobrý výkon tak, jak jsem od něj zvyklý, takže ve výsledku je tento film milým a přijemným bijákem na víkendový večer, který mě na první zhlédnutí dokázal zaujmout, potěšit a příjemně překvapit, a proto mu uděluji nadprůměrné čtyři hvězdičky.(19.5.2012)

Po dlouhé době horor (upířina), která stojí za obrovskou pochvalu. Žánr komedie bych bral trošku s nadhledem, poněvadž jde o typický horor. Napětí, brutalita, nápady a akce nechybí a já se bavil. Už dlouho jsem se u hororu tolik nebavil, ale když čtu komentáře, tak jsem jeden z mála. Nevadí mi to a jsem rád, protože nerad chodím s davem a pokud lidé vidí v téhle hororové pecce špatný film, tak já už nevím, co by se mělo divákům nabídnout. Za posledních pár let jeden z těch lepších hororů a hlavně jsem se dočkal pořádné upířiny s prvky jak mají být. Colin Farell v roli hlavního upíra byl fantastický, i když si ho mnoho lidí těžko představilo. Fright Night má své mínusy a pár věcí mi vadilo, ale to si nechám pro sebe, poněvadž nechci někomu kazit fantastickou podívanou... 8/10 = 80%(30.1.2012)

• - Colin Farrel přijal roli Jerryho, protože, jak prohlásil, má rád práci režiséra Craiga Gillespieho a zejména jeho film Lars a jeho vážná známost (2007). (Avalon820)

• - Již druhý film, kde Christopher Mintz-Plasse musel skákat z výšky a poranil si nohu. Prvním takovým snímek byl Kick-Ass. (Avalon820)

• - Meno iluzionistu Petra Vincenta je zložené z mien legendárnych hercov Petra Cushinga a Vincenta Pricea. (dalver)