Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiální text distributora)

malahradna

no ako som tak čítal recenzie, malo ma čakať zábavné filmové dielo...no namiesto toho som sa nudil a čakal kedy to už konečne skončí...jediné plus tohto filmu je Anton Yelchin a ešte možno Colin Farrell (u toho nie som si veľmi istý, či to bola jeho podarená rola). Ale inak veľmi priemerný film ()

Mordechai

No původní bylo několikrát lepší. Dali tam herce a nebylo vše tak zbytečně přeplácané a vyumělkované A navíc se to dosti vleče.Teď jsou nějací klubíkové a kluberky. Na podívání to je,ale radši pustit znova původní dva díly. ()

Ostricker

Collin Farrell je suprovej záporák ! Anton Yelchin takovej ňouma trošku mi přišel no. Ale film mě bavil celou dobu :) 80% :D ()

losmachos

Tendle snímek pro mě patří do kategorie: "zvlhčovačů" ( Colin Farrell zvládne celou předehru za Vás pánové. Vy pak následně pouze slíznete smetanu). Jinak film nebyl žádnej šlágr, připadalo že jedinej herec je zde zmíněnej Colin Farrell, ostatní trošku pokulhávali a do rolí mi vůbec neseděli. Největší výtku bych měl k efektům, na které asi nezbyly peníze, takže jsou fakt špatný (za všechny upírova ruka v autě vypadá jak z modelíny). Jo a pod pojmem Horor si představuji opravdu něco jiného, todle byla napůl komedie. ()

litllewitch

Ono by si to zasloužilo spíše dvě hvězdičky než tři, ale tak dneska jsem hodná. Jednu hvězdičku určitě za Colina Farrela, druhou za Davida Tennanta, který je prostě excelentní. A třetí za polovinu filmu, než to sklouzlo do totální sračky. Triky taky nebyly nic moc a opravdu netuším, kde v tom byl ten horor. U scén, kde jsem se měla bát, jsem se smála. ()

corradi

Pro mě určitě víc komedie se špetkou napětí než horor, takže to jako horor nebudu ani hodnotit, každopádně jsem se pobavil a zasmál. Fajn efekty a skvělý Colin Farrell. ()

Pecca007

Colin Farrell je ten nejhustší upír, kterého jsem kdy viděl! Jinak je film něco mezi "Disturbií" a "Bladem". Režisér Gillespie zkrátka udělal za málo peněz hodně muziky a popral se s tématem i přesto, že dnes už je nejde nějak moc zinovovat. Nenudí to, má to spád a jediná nevýhoda filmu je, že je to klišovité a v závěru už film působí na sílu protahovaně. Jinak ale docela "fun". Určitě na to ještě někdy kouknu minimálně s dabingem, abych mohl nadávat (nebo děkovat?) jak to zase všechno distributoři posr.... ()

Liquid2C

Původní film jsem neviděla, takže nemůžu soudit jako remake, ale jako pouze samostatný film, který se mi i přes to všechno horrorové klišé poměrně líbil. Velkou zásluhu na tom samozřejmě má Colin Farrell, který je jako upír skvělý a fandila semjeho postavě z celého filmu nejvíc. Škoda, že záporáci vždycky prohrajou :). ()

TheaTardis

Ano uznávám, že to neni nejká vrcholná tvorba a že se na tom dá zkritizovat uplně všechno , a taky že sem se na to koukla jen kvuli Davidovi Tennantovi, ale sakra tohle si alespon ty tři hvězdičky zaslouží! Jednak za dobrý obsazení viz. Colin Farrel,David Tennant, navíc žádný přehnaně krvelačný scény a působí to vkusně takže myslím že si to zaslouží vyší hodnocení než má. ()

madline24

Bavila jsem se. Žádné umění čekat nelze, ale byla to celkem vtipná, bohužel někdy dost kýčovitá (hlavně scény s Peterem Vincentem) lekačka s opravdu dobře vybraným (a velmi pěkným:) Colinem Farrellem. Hlavní postavy jsou poměrně uvěřitelné a jako relax na pozdní odpoledne je to víc než příjemné. ()

ShaThyc

Je to taká oddychovka, strašidelné to vôbec nie je (naopak upír v premene vyzerá dosť vtipne), niekoľko vtipných hlášok sa tu nájde, hoci to nie je nič prevratné. ()

Manarit

Hvězdičku navíc za Farrella, ale přestože mám podobné žánry ráda, tohle se celkem nepovedlo. Postavám se nedá věřit ani nos mezi očima, děj tam tak nějak proplouvá a skoro jako by ani nebyl. Celý film bych možná definovala slovy hlavní postavy: přistěhoval se sem upír, půjčil si kartón piva a sežral striptérku' Hororem bych to nenazvala určitě, spíš průměrnou komedií. ()

Mayo66

Polo komédia polo horor nič pre náročného diváka. Niečo jednoduché, jedenkrát sa oplatí kuknúť. Niekoľkokrát som sa zľakol ale aj zasmial. Samozrejme moc reálne mi to neprišlo. ()

xxxblade

David Tennant Po docela dlouhy době trochu koukatelný film o úpírech. Film jako takový se mi líbil, jak scénář,herci se skvelím DavidemTennantem( mimochoodem ta role mu vyborně padne) ale efekty upíru mě moc nenatchly. Není to žadný odvaz ,ale co se dáčekat od hororové komedie. K originálnímu filmu se to nemůže ani přiblížít. Prostě průmer ()

limalama

Po dlouhé době upírský film a není špatný. Možná mi tam chybělo jen o trochu víc akce, ale jinak to uteklo až překvapivě rychle. Děj mě vtáhl a film sem si celkově užil, jen o chlup to minulo hvězdičky 4 ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020