Daryl opět ztrácí důvěryhodnost v novém společenství, když hledají Maggie a její lidi. Connie uprchla a snaží se přežít v domě hrůzy, který obývají divocí lidé. (TV Prima)

DJ_bart

Tahle epizoda je esencí toho, co si představuju pod pojmem quality TV – co se týká velice komorní hororový koncepce vystřižený jak z kultovky 'Tiché místo', mrazivýho hudebního doprovodu, a gradace napětí, to vše perfektně šlapalo na plný obrátky. Jak je vidno, 'TWD' univerzum má stále originální prvky co překvapí. Kanibalismu zdar.... ()

BrooksW.Here

Prvotriedny horor, ktorého neskutočne nervydrásajúca atmosféra a obrovská dávka napätia mi ani na chvíľu nedovolili odtrhnúť oči od obrazovky. Som nadšený originalitou tejto epizódy, Gluma sme v THE WALKING DEAD ešte nemali. 9 Smíglov z 10 ()

Trevor

Škoda, títo týpkovia msi mohli pre seba odkrojiť možno aj viac ako iba jednu epizódu...na druhej strane ktovie či by to potom malo tak dobrú atmosféru, ale táto epizóda určite patrí k TOP 10 z TWD. ()

BROKEN_

Neskutečná atmosféra! Takhle hororový TWD si nepamatuju, wow. Jedna lekačka mi málem přivodila infarkt, ty sluchátka během sledování tomu hodně přidali. Ta atmosféra fungovala dokonale, jelikož divák netuší co se tam sakra objeví. Velký palec nahoru. Celkově epizoda vynikající, dějová linka s Darylem super. Ale ta s Connie, je horor s velkým H. Paráda. Jen tak dál! :-) ()

DragonnCZ

Nodoprdele, tak takhle horrorovou atmosféru jsem v TWD hodně dlouho neviděl, nejedna lekačka za druhou pořádně, temná atmosféra, která tomu velice přidává v této série a jo prostě je to mazec. Doufám, že tato série bude ještě víc horrorovější, protože to bych si mrtě přál! ()

kenkaku

Linka “dům” mohla být zcela bezkonkurenčně luxusní epizodou do Tales of the Walking Dead. Nějak takhle bych si je totiž představoval (místo té hrůzy co v reálu série byla). Celá linka v domě neskutečně zvedá epizodu nahoru. Ten zbytek (tedy 1/2 epizody) ji naštěstí dolů tolik netáhne, abych nedal plné hodnocení. Tak moc se “dům” povedl. ()

Milano33

Tak táto The Walking Dead epizóda pracovala excelentne so zvukovou stránkou, prevažne s intenzitou. Prepínanie medzi hluchými scénami a tými ozvučenými mi dosť pripomínalo ďalší post-apokalyptický počin a to konkrétne A Quiet Place. Tu takisto  krásne prispôsobili hluchonemej postave Connie celý audiovizuál, čo dodávalo týmto sekvenciám na atmosfére. Hluché scény disponovali vskutku napínavým a mrazivým tichom, ktoré aj divák mohol pocítiť. A už len pridať besných kanibalov a o horrrový pôžitok máme postarané. A Daryl je samozrejme pašák. ()

Doomcourier

Někomu to může připadat ohrané, ale nikdo tomu nemůže upřít tu skvělou atmosféru, která v domě "glumů" panovala. Tentokrát mě bavily všechny dějové linky, takže této epizodě uděluju 5* a těším se na další neděli. ()

Najt

Tohle byla nejlepší epizoda za hodně dlouhou dobu. Atmosférická pecka, která šla dost drsně i do hororu. Ty lidožrouti a barák nástrah hodně zvláštní a zajímavý. Konečně se nám jedna linka uzavřela a Connie byla nalezena. Aktuálně zůstávají 4. Maggie, Daryl, Alexandria a Eugene. Tentokrát se zase na linku z Commonwealthu nedostalo. Což je dobře, tahle linka mě totiž vůbec, ale vůbec nezaujala a hned první scéna na konci s10e16 jsem věděl, že tyhle starwars oblečky budou o ničem. Závěrečný cliffhanger pak smrděl průserem jak čerstvé hovno. Ten Daryl prostě nemůže mít klid. Nicméně se těším, že všichni zase konečně budou na jednom místě. A Alexandrii by mohli konečně už opustit. Nejlepší TWD totiž bylo na cestách, krom fenomenální farmy aka s02 ()

DarweyD

Kdyby ty série zkrátili a většina dílů by byla napínavejjch jako tenhle, tak bych pár posledních řad nebral walking dead spíš jako guilty pleasure, než kvalitní podívanou. Ikdyž mám svoje výhrady a myslim si, že provedení stále ještě pokulhávalo, dlouho jsem nebyl při WD takhle dlouho zalepenej v křesne. Super atmoška a napětí. ()

MegaBite

Velice slušná epizoda. Ne slušná, prostě skvělá! Ani si nevzpomínám, kdy naposled jsem viděl takovou parádu. Horor, atmosféra, napětí, děj, drama, to všechno jde perfektně dohromady. Co víc si přát? ()