Ještě není zítra (S06E12) (epizoda)

 • USA

  Not Tomorrow Yet

 • Slovensko

  Zajtra ešte nie

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 44 min

 • Junys
  *****

  Rickova skupina jela vyčistit základnu...(25.10.2016)

 • Rodriguez
  *****

  Válečná výprava se dala do akce a opravdu se jim lest, kterou přichystali podaří. Jenže štěstí netrvá věčně a nakonec jsou prozrazeni..... 90%(24.4.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Dvanáctá epizoda patří mezi ty akčnější bez větší účasti nemrtvých a mám takový dojem, že mi tyto epizody vyhovují více, zombíci sice vypadají parádně, ale už se toho od nich nedá moc očekávat, jejich možnosti jsou prostě omezené na šourání a kousání, kdežto u živých se dá tušit nějaká ta invence.(21.4.2017)

 • ALIENka_
  ****

  Řádná akce, ale zdálo se mi to, že to bylo moc easy peazy lemon squezy (nevím jak se to píše shut up :D). Rick tam prostě s tou svojí bandou zabijáku nakráčel a všechny postřílel jako by nic, ani jeden z nich neumřel, což na to, jak maj bejt tyhle Neganovi týpci děsivý a největší zabijáci nějak nesedí. Ale tak uprostřed noci vstávat a zabíjet nějaky raidery by se mi taky nechtělo. Každopádně kněz se nám vybarvil na dobrýho kněžího popravčího, asi mám novou oblíbenou postavu (sry Ricku). Maggie s Carol vedou zbytečný hádky typu "zůstaň tady" "ne jdu taky" klišé, takže týpci Neganovi je samozřejmě chytnou a naše banda se teď asi spotí víc než Rickovy vlasy.(28.12.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Co víc dodat? Z Ricka, který byl na začátku seriálu ze všeho vyděšen, se stal doslova masakrální vojevůdce, který půjde klidně i přes mrtvoly jen pro to, co se mu zlíbí. Jedním slovem: Masacreeee! Jesus opět zaválel.(18.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace