Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (TV film)

Monštrá vs. votrelci: Útok tekvicových mutantov

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 21 min

Peter Ramsey

Adam F. Goldberg

Henry Jackman

Komentáře uživatelů k TV filmu (42)

Dalsi osudy hrdinu celovecerniho filmu jsou zhruba na podobny urovni jako puvodni film. Stejna, prijemna animace, vsechny znamy postavy, docela slusnej pribeh. Skoro by i stalo za to udelat nejakej serial, kde by v kazdym dile bojovali s nekym jinym. Proste povedenej Halloweenskej special s fajn odkazama na filmy a slusnejma vtipkama.(13.12.2009)

Parádní halloweenský speciál MONSTERS vs. ALIENS, oplývající ňamózní světýlkovou atmosférou, dobrými vtípky a řadou povedených hororových odkazů. A záporáci? Zk*rvený UFO dýně!(5.11.2010)

Zábavná taškařice se spoustou hororových odkazů. Potěšilo mě, že zachovali hodně stylové hlasové obsazení.(22.11.2009)

http://www.pinkbike.com/video/107345/ 70% - 3*(29.5.2011)

Síce to veľmi vtipné nie je, no pár fajn hlášok sa nájde, Seth Rogen kraľuje ako v celovečernom filme, no najmä béčková atmosféra Halloweenu je vystihnutá dokonalo.(29.7.2012)

• Webb

Taková malá hovadinka která naštěstí rychle uteče.(11.2.2010)

Docela fajn halloweenský bonus k Mosters vs aliens. :) Nejvíc mě ale pobavilo to vyzvánění na mobilu. :P(12.10.2013)

Halloweenský přídavek k příšerkám se sladkou příchutí kandi :-) Krátké, svižné a vtipné jak se od kraťasů čeká :-) 70%(21.11.2009)

Říkal jsem si to už u celovečeráku, že Monstrám vs. Vetřelcům by více slušel kraťas. A potvrdilo se to. 21 minut nabitých hororovými odkazy (Critters potěšily převelice) a halloweenskou atmosférou.(30.10.2009)

Monstra vs. Vetřelci? Tak u nich je úplně jedno jestli trvají 20 minut nebo hodinu a půl, pokaždé jsou výborní! Tohle je taková třešnička na dortu.(1.3.2012)

Skoro dobré jak Simpsonovský Halloweenský speciál. 80%(12.11.2009)

• Will_X

První část - http://youtu.be/tjKcyr1H-u4 Druhá část - http://youtu.be/VF5GC7e1BSE(16.8.2013)

Pohodový kraťas, ktorý sa nesie v duchu celovečerného filmu. Postavičky sú ako obvykle roztomilé a celý nápad s Halloweenom tak typický pre krátke filmy od Dream Works - ako keby sviatky nejako mohli a mali definovať príbeh, narúša príbehovú štruktúru a umožňuje odkazy na slávne diela - Carpenterov Halloween. Ale obhliadnúc od toho je to znova skvelá zábava, kde znova dominuje Rogen ako želatína BOB. A záporák je o stupeň lepší ako v celovečernom filme.(19.9.2012)

Příběh o tom jak není dobré vyhazovat odpadky z vesmíru a to ještě přímo na nasrané dýně. Klasická sranda ve stylu Monsters vs. Aliens.(3.5.2014)

Takhle bych viděl Monstra vs Vetřelci celkově. Jako TV kraťas, do kterého nabouchá vše dobré a povedené co MvV má. Tento halloween special má v sobě vše. Mimozemštany, narážky na filmy béčkového charakteru , na celé ploše využité hrdiny a hlavně krátkou stopáž. . Blob opět nezklamal a potvrzuje, že je tou nejlepší zábavnou věci na MvA.(6.12.2009)

Halloweenska zvučka...už to znie dosť parodicky...a ako doplnok k Monsters vs Aliens...je to dosť fajn..a Blob je stále najsuprovejší...a tie desivé dyňe...no nabudúce dám pozor čo kupujem :)(21.3.2010)

Na to, že je to spíše přivěšek k filmu, je to vtipné, svižně napsané i natočené a závěr je skvělý. Pěkná animace, to je už je dnes saamozřejmost. Krásný hlas Reese Witherspoon i skvělý Hugh Laurie, to všechno známe i z jedničky. Takže stejné hodnocení, 4*.(8.10.2010)

"I love the smell of mutant pumpkin guts in the evening," :-)))))(7.11.2010)

Moc příjemný halloweenský kraťas. Škoda, že to nebylo krapet delší. Vůbec by to nevadilo. Po tomhle filmíku se raději půjdu podívat na naší dýni, co kdyby se taky náhodou proměnila v nějaké monstrum nebo mutanta a chtěla se dobývat dovnitř. U nás by ale moc sladkostí nenašla, takže by do obludných rozměrů zřejmě nenarostla. Byl tu i maličký odkaz na ETho mimozemšťana.(9.11.2011)

Původní film jsem neviděl, ale tento kraťas jsem měl možnost zhlédnout na youtube a byla to vážně zábava. Odkazy na hororové klasiky potěšily.(11.11.2009)

• Wormboy

"Originalne" jak svina, ano ano, odkazy na horory a blabla....fajn, ze to trvalo len 20 minut...(29.12.2009)

<< předchozí 1 2 3