Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (TV film)

Monštrá vs. votrelci: Útok tekvicových mutantov

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 21 min

Peter Ramsey

Adam F. Goldberg

Henry Jackman

Komentáře uživatelů k TV filmu (42)

Fajnový kraťas od DreamWorksu. Stará známá partička příšerek opět zasahuje. Tentokrát o Halloweenu a proti čemu jinému, než proti dýním. Na dvacet minut parádní příběh. Ale na úkor dobrého příběhu jsou ochuzeny vtipy. Pár jich tu je, ale čekal jsem to lepší. Animace opět precizní. Taková pohodovka, co nenadchne ani neurazí. 3*** jsou myslím v tomto případě dost odpovídající. Celovečerák je lepší.(14.5.2012)

Dalsi osudy hrdinu celovecerniho filmu jsou zhruba na podobny urovni jako puvodni film. Stejna, prijemna animace, vsechny znamy postavy, docela slusnej pribeh. Skoro by i stalo za to udelat nejakej serial, kde by v kazdym dile bojovali s nekym jinym. Proste povedenej Halloweenskej special s fajn odkazama na filmy a slusnejma vtipkama.(13.12.2009)

Parádní halloweenský speciál MONSTERS vs. ALIENS, oplývající ňamózní světýlkovou atmosférou, dobrými vtípky a řadou povedených hororových odkazů. A záporáci? Zk*rvený UFO dýně!(5.11.2010)

Zábavná taškařice se spoustou hororových odkazů. Potěšilo mě, že zachovali hodně stylové hlasové obsazení.(22.11.2009)

http://www.pinkbike.com/video/107345/ 70% - 3*(29.5.2011)

Síce to veľmi vtipné nie je, no pár fajn hlášok sa nájde, Seth Rogen kraľuje ako v celovečernom filme, no najmä béčková atmosféra Halloweenu je vystihnutá dokonalo.(29.7.2012)

• Webb

Taková malá hovadinka která naštěstí rychle uteče.(11.2.2010)

Docela fajn halloweenský bonus k Mosters vs aliens. :) Nejvíc mě ale pobavilo to vyzvánění na mobilu. :P(12.10.2013)

Halloweenský přídavek k příšerkám se sladkou příchutí kandi :-) Krátké, svižné a vtipné jak se od kraťasů čeká :-) 70%(21.11.2009)

Říkal jsem si to už u celovečeráku, že Monstrám vs. Vetřelcům by více slušel kraťas. A potvrdilo se to. 21 minut nabitých hororovými odkazy (Critters potěšily převelice) a halloweenskou atmosférou.(30.10.2009)

Monstra vs. Vetřelci? Tak u nich je úplně jedno jestli trvají 20 minut nebo hodinu a půl, pokaždé jsou výborní! Tohle je taková třešnička na dortu.(1.3.2012)

Skoro dobré jak Simpsonovský Halloweenský speciál. 80%(12.11.2009)

• Will_X

První část - http://youtu.be/tjKcyr1H-u4 Druhá část - http://youtu.be/VF5GC7e1BSE(16.8.2013)

Pohodový kraťas, ktorý sa nesie v duchu celovečerného filmu. Postavičky sú ako obvykle roztomilé a celý nápad s Halloweenom tak typický pre krátke filmy od Dream Works - ako keby sviatky nejako mohli a mali definovať príbeh, narúša príbehovú štruktúru a umožňuje odkazy na slávne diela - Carpenterov Halloween. Ale obhliadnúc od toho je to znova skvelá zábava, kde znova dominuje Rogen ako želatína BOB. A záporák je o stupeň lepší ako v celovečernom filme.(19.9.2012)

Příběh o tom jak není dobré vyhazovat odpadky z vesmíru a to ještě přímo na nasrané dýně. Klasická sranda ve stylu Monsters vs. Aliens.(3.5.2014)

Takhle bych viděl Monstra vs Vetřelci celkově. Jako TV kraťas, do kterého nabouchá vše dobré a povedené co MvV má. Tento halloween special má v sobě vše. Mimozemštany, narážky na filmy béčkového charakteru , na celé ploše využité hrdiny a hlavně krátkou stopáž. . Blob opět nezklamal a potvrzuje, že je tou nejlepší zábavnou věci na MvA.(6.12.2009)

Halloweenska zvučka...už to znie dosť parodicky...a ako doplnok k Monsters vs Aliens...je to dosť fajn..a Blob je stále najsuprovejší...a tie desivé dyňe...no nabudúce dám pozor čo kupujem :)(21.3.2010)

Na to, že je to spíše přivěšek k filmu, je to vtipné, svižně napsané i natočené a závěr je skvělý. Pěkná animace, to je už je dnes saamozřejmost. Krásný hlas Reese Witherspoon i skvělý Hugh Laurie, to všechno známe i z jedničky. Takže stejné hodnocení, 4*.(8.10.2010)

"I love the smell of mutant pumpkin guts in the evening," :-)))))(7.11.2010)

Moc příjemný halloweenský kraťas. Škoda, že to nebylo krapet delší. Vůbec by to nevadilo. Po tomhle filmíku se raději půjdu podívat na naší dýni, co kdyby se taky náhodou proměnila v nějaké monstrum nebo mutanta a chtěla se dobývat dovnitř. U nás by ale moc sladkostí nenašla, takže by do obludných rozměrů zřejmě nenarostla. Byl tu i maličký odkaz na ETho mimozemšťana.(9.11.2011)

Původní film jsem neviděl, ale tento kraťas jsem měl možnost zhlédnout na youtube a byla to vážně zábava. Odkazy na hororové klasiky potěšily.(11.11.2009)

<< předchozí 1 2 3