Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

driftm

Hodně dobrý film,který obsahuje spoustu dobrých hlášek a spolu s William Fichtnerem jako ďáblova pravá ruka to bylo celkem boží :D ,ale 3 hvězdy dávám za konečnou animaci zničení ďábla,která je jak z 50 let minulého století!A také za přehnané lítání aut pro které neexistuje fyzika,gravitace či váha!!! :D ale jinak zkoukatelný film klidně i víckrát :D ()

zly.dvojce

Já se výborně bavil nad vtipně drsným Cagem, žhavou Amber a stylovým účetním. SPOILER: a koho by napadlo, že v jednom filmu uvidím Cage, kterak je mlácen stehenní kostí své vlastní dcery, kterou hlavní padouch sejmul dříve, Cage s prostřeleným a nově narostlým okem a v neposlední řadě Cage bumbajícího pivo z lebky jeho protivníka. No bavil jsem se královsky. ()

vieriX

Je to bečko jak prase což už bylo jasný i z ukázek. Ale říkám si co jsem vlastně od toho očekával to jsem i dostal. Velmi jednoduchý příběh, který byl vykoupen celkem slušnou dávkou krve a rozstřílených lidí. Naprosto skvěly byl ďábelský účetní v podáni Williama Fichtnera který byl velmi ale velmi slizký a vtipný i ten Nicolas Cage byl celkem slušný a scéna kdy souloží a během toho odpráskne pár sektářů nemá chybu. ()

RyanRainheart

Tak tohle mi bohužel vůbec nesedlo. Cage byl směšný a s těmi odbarvenými vlasy na blond? Líbil se mi snad jen jedině William Fichtner, který stál za větší pozornost, byl dvakrát více cool, než Cage a to tam měl méně prostoru. ()

MeatFly_cz

Po tom co jsem viděl opět zdejší hodnocení, tak jsem se trochu zděsil, bál jsem se, že to bude slátanina, ale opak je pravdou. Drive Angry byl popsal jako nenáročnou akční, béčkovou řežbu, se skvělými akčními scénami a výborným soundtrackem bez čehož si podobný film v budoucnu snad ani nebudeme moci představit. Film mi hodně připomíná "Sejmi je všechny" při srovnání je Drive Angry o trošku slabší, ale i tak mě film hodně potěšil. ()

Nessos

Akční béčko jako vyšité - se vším, co k němu patří (a patřit má). Svůj účel to splnilo, nenudil jsem se, ale pochybuju, že za 3 měsíce budu vědět, o co v Drive angry šlo. ()

pride odpad!

Už po prvej "action" scéne, kde onen fyzikálny zákon prepisoval históriu som mal kurzor skutočne na X. Tak prečo som to napokon dopozeral? Nekompromisný Cage? Jebateľná špinavovláska? Ale kdeže, nič z toho. Jednoducho už som dlho nevidel potenciálny odpad, tak som to chcel napraviť. ()

RobbieM@N

Asi jako jediný jsem cítil v Drive Angry hodně nadhledu, všichni ve štábu přeci museli vědět, že to je pořádná sračka, tak to schválně přepálili. Polovinu filmu tvoří stylové scény, které sice pohromady vypadají směšně, ale i u toho se dá dostatečně zabavit. Divák, který se aspoň jednou za rok těší na nějakou tu vlasovou ekvilibristiku od mistra Cage, musí být spokojen. Já jsem rozhodně byl s Nicolasem "KoukámJakoPes" Cagem spokojen. ()

jt13

Ale jo, užil jsem si to, proč to nepřiznat :-) Po celkově vlažném hodnocení a negativním pohledu na NC za několik posledních filmů jsem čekal málo, mám-li být slušný, ale pokud je ve filmu přiznaná nadsázka a nebere se úplně vážně, nemám s tím problém. ()

ratpile

Nick Cage s divným účesem, dokonalý Fichtner ve vedlější roli, Amber Heard, pokleslé násilí a sex, satanský kult, buranský jih USA... co si ještě víc přát k potenciálně zábavnému béčku? Zábavný scénář a kvalitního režiséra. Bohužel, Drive Angry, zdá se, nemá ani jedno. Aneb jak spoustu zábavných momentů pohřbít pod tunou nudné vaty.. Veliká škoda, opravdu tu mohla být větší zábava. Chcíplo nám to ani ne na půl cesty. ()

Solverino odpad!

Nevydržel jsem do konce, to se mi dlouho nestalo! :( Po hláškách typu: "Zabiju tě a pak znesvětím tvé tělo" a "nemáš ten přenosný telefon, myslím že se mu říká mobil..." jsem musel jít zvracet na toalety. Sračka jakou ještě svět neviděl! Nicolas redefinoval nový žánr - 3D sračka! ()

Maw

Tak jsem se včera odvážil si tento snímek pustit a velice se divím, že jsem to vydržel až do konce, je to děs a hrůza, snaha o předimenzované akční scény, které ve finále vypadají jako před 10lety. Nejnudnější zpomalené záběry, při kterých jsem skoro usínal a hlášky tak dementní, že jsem si občas říkal jestli tohle je opravdu myšleno vážně. 1 hvězda za Williama Fichtnera, jinak by to byl odpad. ()

jafuska

ačkoliv jsem se snažila sebevíc dát tomuto filmu nějakou tu šanci, tak bohužel velká bída, a ani nepomohl filmu herec Nicolas Cage, bohužel poslední dobou ztrácí dech ve všech filmech kde hraje a nechápu proč si musí vybírat tak mizerné role, jak je tato, no dobře jako akční film dobrý, ale to je asi tak všechno, donutit někoho násilím aby se člověk pomstil? no nevím nevím, jestli je to pravé ořechové, budiž, na film jsem se podívala a už později nepodívám jednou bohatě stačilo, ()

kubas369

Naprostá blbost s naprosto nedomrdlým scénářem a s tak laciními triky, že to svět neviděl. Na druhou stranu snažící se jeden ksicht Cage a naprosto cool Fichtner plus krásná Amber takže je to najednou i snesytelný 104 minutový brak. ()

Peter-1307

Režisér by mal správne mať priezvisko Patrick "Loser", i keď nie je všetkému vinný. So scénarom sa toho veľa robiť nedalo, ale prečo nechal poflakovať sa hercov, to nerozumiem. Aj ked je to typicky B-čkový film, tak z toho mohlo výjsť i niečo lepšie. Škoda. Námet to bol zaujímavý. Posledná šanca ako sa spasiť pred peklom. Nevyšla. Amen. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo