Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Styxos

béčková jízda se vším všudy (bouchačky, hlášky, nahý ženský, Cage se stylovým účesem, chlastající pivo z lebky a stylový Fichtner, co umí triky s mincí). Já jsem se rozhodně dobře bavil. ()

giovanni3

No co k tomu říct... zklamání. Jako pointa, že Cage uteče z pekla s ,,bohovražednou zbraní,, a jde zastavit jakýsi satanistický kult, který chce přivést peklo na Zem (satanizmus mi přijde nějak módní..) a při tom nemůže logicky zemřít + po něm jde Fichtner, který je taky nesmrtelný.. do toho tlupa ,,satanistů,, , kteří se ani do něj netrefí a logicky jejich šéf je taky nesmrtený... safra trošku moc nesmrtelných vedle bandy křupanů a policije co stojí za dvě věci ne? Záběry v autech mi přišly podivné... flm tak nějak zachraňuje krásná Amber Heard + můj oblíbený herec Cage a v neposlední řadě Fichtner... 2z5 ()

Drnqonovic

Herecké obsazení je perfektní, ostatní stojí za ho*no! Chápu, že kvůli třidé je hodně zpomalených záběrů na hlavně pistolí, ale proboha! Čeho je moc, toho je kurva příliš! ()

Liqid

Docela jsem se bál, jak se režii povede zkoubit akčnost a fantasy. Řekl bych, že se jim to celkem povedlo. Cage opravdu vypada, jako by právě opustil peklo a nádherná bisexuálka Amber Heard v minišotkách všude vystrkuje nejen svou blonďatou hřívu. Kombinace aut Charger R/T a Camaro SS je taky výborná. Jediné co tomutu filmu chybí je promyšlenější dějová linie, ale upřímně kdo by krom zbraní, zadku Amber, muscle cars a "agenta" FBI chtěl sledovat nějakej děj? ()

DeathTheKid

Bylo to zlé, vážně zlé a to od efektů až po scénář. Příběh z řitě (spisovné slovo) vytažený a herci, leč téměř esa Hollywoodu (ano nezdá se to, ale Cage umí zahrát a takový Fichtner je záruka kvality, a jsou tu i další...) prostě nemohou s takovým průjmem nic udělat...OMG, záporák jak bačkora, ani z něj nešel strach a soundtrack taky nic nezachránil i když se tvářil rockově, takový řízný nádech, jenže to vyznělo divně, moc agresivně. Hvězdičku dávám za nějaký ten zprcnutý chrchel všeho do kupy a libové nožky Amber :-) ()

BMAJTZ

Tak po akční stránce se mi to víceméně líbilo, přesto si dovedu tvrdit, že je to nesmyslná hovadina. Nasraný Cage potká nějakou ženskou která je pro něj ochotná vraždit asi po hodině co ho potkala. Mno a onen kult? Tak ten byl opravdu divný. ()

Soweek

Jedna hvězda za nahý holky. Patrick Lussier je jedna z největších ostud, které kdy usedly na režisérskou stoličku. ()

Looser

Cesta správným směrem po směšných pokusech, trochu jiné kafe. Co na tom, že je to "skoro" béčko. Když se to nebere vážně, moc se nevysvětluje tak je to dobrá jednohubka. ()

LuciusWlk

Opět Nicolas Cage a opět film, který mohl mít zajímavý potenciál, ale někde se to seklo. Příběh je opravdu "nesmyslný blábol", který díky několika zajímavých, dobře implantovaných drobností, stál za podívání. Úžasné americké, oku lahodící auta. Opravdu povedená Amber Heard. A předně, výborná postava "pana účetního" v podobě Williama Fichtnera. Nemůžu si pomoct, ale ten byl fenomenální. A za tři plusy tři hvězdy a je to! :) Co se týká Cage, alespoň i filmové béčka začínají mít zajímavé obsazení. Což je vlastně taky fajn:) ()

Šakalík

Navzdory faktu, že se hlavní role v tomto scénáristicky velmi svérázném filmu ujal Nicolas Cage, který už nějaký ten pátek patří do kategorie béčkových herců, celkově vzato není tenhle snímek zase tak špatný. Hlavní zásluhu na tom nese fantastický William Fichtner, který pekelného účetního hraje s takovou noblesou a sebevědomým nadhledem, že tato postava vlastně charakterizuje celý film. Jenomže jakmile Fichtner zmizí ze záběru, ponoří se tenhle snímek až po uši do odpadu. Příběh je natolik brakový, že ho snad ani nemá cenu hodnotit, Nicolas v hlavní roli je prostě Cage, od toho už nic jiného čekat nelze. Hlavní ženská postava je tam ryze do počtu, záporák je nevýrazný a pár solidních akčních momentů, byť zdařile zrežírovaných, to už nezachrání. V globálu se tedy jedná o typickou „cageovinu“ s tradičním, dojemně pitomým loučením na konci, kterou náramně výstižně definuje slovo „hovadina“. Jenomže vynikající Fichtner, ale taky třeba Tom Atkins coby Sheriff Cap, pozvedají tento film alespoň do solidního průměru. ()

sedm.1

Tak konečně zas po dlouhé době pořádná kulervoucí pecka a jízda jako prase.Od první minuty se tu sešlápne plyn a ikdyž je spousta scén až komicky přestřelená,neustále to má pořádný koule a drive a navíc je to k mému velkému překvapení dost nekompromisní.Cage zase po dlouhé době válí a když k tomu má po boku neskutečnou superkočku jako Amber Heard,nelze si nevzpomenout na staré dobré časy.Já se po celou dobu vážně neskutečně bavil,Drive Angry je zatraceně drsným filmem,krev stříká,kosti praskaj,pistole střílí o stošest a to navíc sakra efektně,prostě wow!Samotná zápletka je pak sice krapet slabší,což se projeví především v už po dechu lapajícím závěru,ale Drive Angry zkrátka neni o ději.Ten film chce být prostě jen kurevsky cool a daří se mu to na 200%!Já musím dát této jízdě prostě plnou palbu *,je to extrémně zábavné,mrtvol jak naprdíno,Cage to rube hlava nehlava,pořád se něco děje a nuda nepřichází vůbec v úvahu.A že je to hloupé mi je u tohoto typu filmu naprosto jedno!Je to možná béčko,ale právě proto mě to tak bavilo,neboť se nemuselo ohlížet na žádné přiblblé áčkové omezení a je nám tak naservírována pořádná flákota zběsilé,drsné jízdy v záměrně přehnaném obalu!PARÁDNÍ FILM!!! ()

Dromed

Neuvěřitelně podprůměrná chmura na kterou jsem se díval natřikrát, abych ji dojel do konce. Hvězdičku navíc za Williama Fichtnera. Až bude jednou vláda USA vyrábět agenty FBI jako klony, tak Fichtner bude prototyp. ()

ZkuKol

Naprosto jednoduché béčko s průměrným Cagem (což v jeho případě znamená štěstí), hezkou Amber a zábavně jednorozměrným Fichtnerem. Honičky ujdou, přestřelky splní roli a krve je hodně. Lussier vypráví rychle, jednoduše a ctí pravidla žánru. Nápadů se nedočkáte, bitky jsou nuda a triky doslova hrozné. Na druhou stranu to u tohoto druhu filmů nepřekvapí a jen díky Grindhouse se tento projekt dostal do kin a k takovému obsazení. 3D nemá smysl komentovat, triky jsou ořesné už ve 2D a zde se třetí rozměr dodával postprodukcí. Když pro vás něco znamená, klidně kvůli tomu utečete z pekla a vstanete z mrtvých... 50% ()

slovan1

Skvělá pohodovka na odpoledne. Jednoduche, řízné a vtipné. Hlášky Cage a hlavně Fichtnera jsou ny výši. K tomu samice Amber Heard a hned letí další hvězda navíc. Není to žádný trhák, který by sbíral ceny ale svůj účel splnil a ja si film užíval. ()

prasacimor

S POMOvým prísľubom možného guilty pleasuru, sa Drive Angry javil ako ideálna voľba po náročnom dni. Až taká katastrofa ako Ghost Rider to nakoniec nebola, ale ku GP 60% to malo s pribúdajúcou stopážou a stupídnimi 3D eyecandami čoraz ďalej a ďalej. ()

kenkaku

Trapné, velmi trapné je začít informací tím, že jediné co stojí za to je výkon Williama Fichtnera. Ten je doslova dokonalý. Ten zbytek co se odehrává na plátně nestojí ani za komentář vzhledu Amber Heard. ()

OughJay odpad!

U Ghost Ridera jsem psal, že když se nějakej film točí kolem motivu nebe a pekla, okamžitě tim v mejch očích stoupne. O Drive Angry to neplatí. Možná i amatérský filmy se v dnešní době můžou pochlubit lepšim zpracovánim, než tohle další Cageovo šlápnutí vedle. Tak nedotaženej, nepropracovanej a lacinej příběh jsem fakt dlouho neviděl. Obětování dítěte přivede peklo na zemi... Jak? Proč? Jaká je Minulost Miltona? Co přesně je zač ten Hugo Boss účetní? Nic z toho se tu člověk nedozví. Hlavně že je to celý zaplácaný superefektama, co vypadaj jak z počítačovejch her 90. let... Jediný, co se tu dá vyzdvihnout, je výkon Williama Fichtnera. Tu jeho uvolněnost a tajemnost jsem si fakt vychutnával. Ostatní to tak moc prožívali a tak moc se snažili bejt cool, až to zavánělo trapností... ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo