• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• habertek

Jedna velká nuda a trapnost. Z velikonoc udělali američani rádoby Vánoce (místo sobů kuřata, místo saní vajíčko, místo Santy zajíček a místo dárků sladkosti). Jak trapné! Něco na způsob Chipmunků, ale ještě nudnější. Ke dvoum * dopomohla trochu i hudba, která se mi celkem líbila........P.S.: Hasselhoff je trapnej!!!(29.9.2011)

Velmi milé, zajíc je skvělej a navíc tam hraje ta samica Kaley Cuoco.(14.9.2011)

• Hanys_

Nenáročná oddychovka, která mohla být mnohem lepší, kdyby ten králík nebyl většinu času na zabití. Ale u dětí to uspělo, takže asi ok.(26.4.2019)

1* za bubínky, 1* za celkem sympatického králíčka a 1* pro mně příjemného hudebního doprovodu. Nic víc to ale pro mě nebylo. Herecké výkony živých postav mě zklamali, stejně jako ty animované (ninja králíci, starej velikonoční ušák nebo snad kuřokrálík toužící po revoluci). Už asi nejsem dítě..(25.10.2011)

• Ollie235

Nemám rád, když se někdo snaží dát dohromady animák s hraným filmem a tenhle pokus na tom nic nezměnil. Tomuto snímku by navíc pravděpodobně nepomohlo, kdyby se obě části oddělily. Je to nezábavné, zcela bez nápadu a ani animované postavičky nijak nezaujaly. Hvězdu dávám za Marsdena a Kaley Cuoco, díky kterým jsem nestrádal úplně.(25.10.2012)

Některé animáky nabízí zábavu pro celou rodinu a některé spíše tu infantilní zábavu pro děti. Ale nic proti tomu. Hop je poměrně originální - kolik pohádek se točí kolem velikonoc a velikonočního zajíce? Navíc kombinuje hraný a kreslený film, nabízí poměrně pohodový příběh, roztomilého bubnujícího zaječího hrdinu a v rámci možností i pár vtipných scének. Navíc je tu pohodový soundtrack s pár velkými hity té doby a naprosto úžasné parodické cameo Davida Hasselhoffa. Takže proč ne.(24.9.2017)

• Fary

Taková pestrobarevná hovadina pro malý děcka. No proč ne. Škoda, že příběh už je tolikrát ohraný, že se to člověku ani nechce dokoukávat. Tohle je fakt jenom podívaná na barvičky...(21.6.2011)

Já se bavil. Kino "naplnilo" asi 8 lidí, takže masakr jako. Nakonec jsme se prakticky se všemi seznámili! Pohodovka na nudný večer? Zabralo to. Jsem spokojený a radost mi celkem udělal i soundtrack. Navíc, pokaždý, když se řeklo Zajíc nebo Zajda, tak se všichni otočili na mne a smáli se. Mám rád své jméno :D:D:D:D(26.7.2011)

Možná to bylo blbé a místy dějově jednoduší, přesto pokud se snížíte na věk desetiletého dítěte bude vás to bavit. Plus králíčci byli velice roztomilí.(28.7.2011)

Popravdě řečeno, z tohoto animáku jsem měl už od začátku smíšené pocity a trochu jsem se ho obával. Ovšem nakonec jsem se obstojně pobavil a dokonce se to vejde do 70%. Sázka na hraný film kombinovaný s animací opět nezklamala. Příběh je vtipný, děti určitě nebudou zklamané, přece jenom, i mě se to docela líbilo. Animace je velice povedená, Zajda je roztomilý a Carlos je jedním slovem geniální. Příjemným zpestřením je i výborná role Davida Hasselhoffa a jeho narážka na K.I.T.T.A. Finále bylo sice očekávané, ale výsledek filmu to nijak nezkazí. Celkově to podle mě je příjemný rodinný film, který rozhodně nezklame.(6.3.2012)

Nic moc měla to být komedie , ale komediální mě to moc nepříšlo jen se mi trochu líbílo jak hrál. Prvně jsem se na to chtěl kouknou jenom k vůli Russellu Brandovi , ale jak jsem zjistil , tak ten tam byl jen tak 20 sekund. Je to takový ten film jen na odlehčení , když moc nechcete přemýšlet , a stačí vám jednoduchý děj.(3.1.2014)

Podle hodnocení jsem to čekal daleko horší teda. Je jasné že ten film je tak stupidní až to bolí ale jako na odreagování to docela funguje. Navíc jsem se docela několikrát i zasmál což je plus. Já osobně mám tyto filmy, které jsou kombinací animovaného a lidského světa rád. Úplně nejlepší jsou ty kuřata ty nemají fakt chybu.(5.6.2011)

• KOZEL84

Zas takový krucifix to nebyl.Děcka tu mají roztomilého ''Zazu'' a já roztomilou Kaley (tulituli),bez které bych ten film ani nekopl do vajec.Abych to taky jednou vzal za pozitivní konec,tak je to určitě lepší než ruinovat děcka ne(po)řádem Teletubbies...pápálálá.Hm,tak to moc pozitivní nebylo.(13.8.2011)

• DHDV

Kuře a jeho puč! Příjemná odpolední chvilka ale jen na jedno zhlédnutí...(30.10.2011)

Tento film je i docela pěkný díky Zajdovi nebo díky občasnému skvělému soundtracku, ale postrádá něco, co by diváka více zaujalo a co by mu zůstalo v paměti. Obyčejný konec mě navíc celkem zklamal, proto dávám průměrné tři hvězdičky. (55%)(23.2.2012)

• Eterninox

Hopovi (Hopu?) se určitě nedá odepřít několik slušných nápadů, jako například aristokratická britština Velikonočního zajocha seniora (navíc v distinktivním hlasovém podání Hugh Laurieho) a její kontrast s výrazně lidovějším přízvukem Brandovy postavy, nebo násilně roztomilé králičí komando. Poměrně vydařené byly i některé hlášky a camea, a až na pár výjimek i speciální efekty. *** To všechno ale veskrze zaniká v infantilně stupidním příběhu a opravdu špatném herectví lidských postav (například James Marsden by už raději neměl hrát v rodinných filmech). Dílo zkázy pak dokonává těžce děravý scénář, který zřejmě počítá s tím, že divák bude natolik uhranut barevnými mluvícími zvířátky, že nebude mít čas přemýšlet o nějaké logice nebo smysluplnosti. Ostatně co ale čekat od hollywoodského "money-grabu" který více než okatě kapitalizuje na velikonočních svátcích… 40%(25.9.2012)

Parádní oddechovka s praštěným zajícem :-)(28.10.2012)

• bobrux

Prvotřídní slátanina, ze které si milé děti vezmete ponaučení, že snem každého dospělého muže je stát se velikonočním králíčkem. No není to super? A celá tato moudrost je zabalena do hodiny a půl nudy a trapných scén, kdy z mluvícího králíčka je na prášky jen a pouze hlavní hrdina, ostatním zas tak divný nepřijde a berou jej jako samozřejmost. Jednu hvězdičku dávám za Hasselhoffovu hlášku na téma mluvících věcí (jedinou skutečně vtipnou větu za celý film).(2.8.2011)

• Jakubik

Tohle bylo opravdu strašně hloupé a naivní. Nesympatický animovaný hrdina, nohy podrážející si Mardsen a Cuoco a naprosto vylízanej Hasselhof tomu přidal třešničku na dortu. Od začátku dokonce je to neuvěřitelná nuda. Co stojí za zmínku je animace a soundtrack jinak je to brak a chudáci děti. Nikdy jsem moc tyhle hraný animáče nemusel vyjímku tvoří Space Jam kterej se mi líbil...(5.9.2011)

• KosiR_ksr

Nenechte se mást krátkou scénkou Mimoňů v úvodních titulcích, Hop má k filmu Já, padouch daleko. Je určen více dětem, hýří spíš lacinějšími vtipy (a je jich méně), zato je plný amerického klišé. Alespoň film nepřekypuje hloupostí či stupidními gagy typickými pro americké kasovní trháky v tento žánru, dokonce sem tam přichází s originálním nápadem. Podtrženo, sečteno: dobrým film pro děti (předškolního věku), ale není to moderní film pro celou rodinu.(14.11.2012)

• Olík

Pro dospělé příliš infantilní, pro děti příliš vatovité…..ale možná by jsme mohli něco vytřískal ze současné popularity Teorie velkého třesku a nepodstatnou rolí pro Kaley Cuoco nahnat nějaké plusové body. Ne vážně, nejde o úplně spatně vyzdobenou kraslici a třebas zrovna o velikonočním pondělku si po řízku se salátem dovedu trojkombinaci já, gauč a Hop docela jasně představit. Varoval bych spíše Jamese Marsdena, tudy chlapče cesta na hollywoodský Olymp nevede….ostatně to samé platí pro již zmiňovanou Kaley.(19.12.2012)