Len jeden jediný americký hrdina získal hodnosti v špeciálnych vojenských jednotkách Zelené barety, elitných jednotkách námorného vojska SEAL aj ľahkej pechoty Army Rangers. Len jednému udelili postupne 16 ocenení Purpurové srdce, tri Kongresové medaily cti a sedem medailí prezidenta za statočnosť. Tým hrdinom je MacGruber (Will Forte). Pred desiatimi rokmi, keď zahynula jeho snúbenica rukou zloducha Cuntha, s bojom proti zločinu skončil. Ale keď sa dozvie, že ho krajina potrebuje, aby našiel jadrovú hlavicu, ktorú ukradol jeho úhlavný nepriateľ Dieter Von Cunth (Val Kilmer), neváha a vyráža do akcie. Jedine MacGruber totiž dokáže Cuntha zastaviť. Zostaví elitný tím odborníkov, medzi ktorými nechýba poručík Piper Dixon (Ryan Phillippe) a Vicki St. Elmová (Kristen Wiigová). Pod jeho velením vyrážajú dopadnúť zloducha Cuntha, aby ho doviedli pred spravodlivý súd. (TV JOJ)

Vilg

Dementní hovadina s nejvtipnější sexuální scénou na světě, po které se hlavní hrdina jede ve slipech omluvit hrobu. A hned na to další, při které ho šmíruje sběrač odpadků. Můžete mě klidně voklátit, ale docela jsem se u toho bavil. ()

Hapretor

Oh, my God! Toto má být vtipné, spíš ujetě trapné. Jedna z největších píčovin, co jsem kdy viděl. Opravdu blbost na entou. Jedna hvězda za pár letmých usmání a Vala Kilmera, který tady vypadá jako totální hovado. ()

Vakomlok

No je to blbost, no. Směska laciných sexuálních narážek, vyložených hloupostí, do svojí role naopak dobře pasujícího Willa Fortea, oplácaného Vala Kilmera a pár dobrých vtipů jako parodie na MacGyvera selhává. Na několika místech jsem se pobavil, u většiny filmu jsem se ovšem trochu styděl, že jsem to ještě nevypnul. Doporučuju jako kulisu k nějaké činnosti. ()

merigieren

šukací vtípky sou hodně hodně trapné, parodování MacGivera vyvolává spíš očekávání, jakou kravinu zas provede. Poslední kategorií vtipu jsou neobvyklé kravinky, třeba domácí C4, dík nim se ten film dá dokoukat, pořád je to ale dost nezáživné. ()

sbl

Tak takhle by měla vypadat parodie na akční filmy. Je to sice volovina jako vrata, ale mě to bohatě stačilo. Forte celý film trousí hlášky u kterých si člověk říká, že většího blbce není. Sice měl film několik hluchých míst, ale jinak akce je svižně a hlavně vtipně natočena. Takhle bych si představil akční film, který sní a vysere nějaký blázen. ()

PDcz

jménem zákona udělujeme 1* bod Občas (poslední dobou ale nějak častěji) se divím, jak může někdo vložit peníze do takového projektu? [X] Minus 4**** body Čeká mne hodnocení více filmů, budu stručný. Odebíráme 4**** body za ten film jako celek. [X] Jen taková řečnická otázka, bylo to vůbec o MacGyverovi??? ()

Toka

Tak tohle nefungovalo.. Co to je za frašku? Pochopil sem snahu o parodii na MacGyvera, ale vtip to trochu postrádá.. Uznávám, párkrát sem se zasmál, ale ten scénář je naprosto otřesnej, že by mě ty herecký výkony oslnily.. spíš naopak.. Oldschool soundtrack v novodobým filmu? Né, děkuji... A muže mi někdo říct, jak na konci filmu mohla nevybouchnout jaderná hlavice? :) ()

J. T. Kirk

Některé vtipy byly dost trapné. No a když se tyhle pokusy o vtip ve filmu oběví více než jednou, tak je zaděláno na pořádnou blbost. No abych pravdu řekl, tak jsem se pár věcem zasmál, ale každopádně to nezachránilo celý film. MacGyver byl o hodně vtipnější a pokud má být tohle pokus o parodii, tak promiňtě, ale nějak vám to nevyšlo. Zdá se mi, že Kilmer stojí za čím dál větší hovno. Je to první film, ve kterém jsem viděl Forteho a někdy to docela zvládal, ale jindy to zas byl propadák. ()

BOURQUE

Pán režisér, milí scenáristi, herci a herečky! Touto cestou by som chcel dať hlas môjmu nespokojnosti a sklamaniu. Myslím si, že seriál MacGyver vo svojej dobe nebol zlý a určite by si zaslúžil lepšiu paródiu v podaní celovečerného filmu. Vy ste vytvorili nejaký hybrid resp. monštrum, čo sa dá nazvať akože „film“ len veľmi ťažko. Dúfam, že na budúce si budete dávať väčší pozor! P.S.: 1 hviezdička patrí tomu odvážnemu človekovi, ktorý vydrží sledovať film od prvej až do poslednej minúty. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Blaogranas

Tohle je strašná kokotina a místama i fakt dost trapná, ale taky sem se mockrát pořádně zasmál, a protože jsem přesně takovou volovinu očekával, tak sem taky spokojenej. ()

darkreider odpad!

Žumpa, to je výstižné. Možno by si to aspoň jednu hviezdu za pár sympatických scén s Kristen Wiig zaslúžilo, ale Will Forte je strašne nesympatický retard. A to ešte dokážem byť kritickejší. ()

ZackSawyer

Vykutat vše z MacGyvera, nacpat tam absurditu, hulvátství, oplzlost a ujetost a udělat si prostě prdel z tohohle kultu :-) Parodie však mohla být ještě více absurdní. Mohu Vám vzít kabát či Váš Blaupunkt? :-D Nenáročná malina - kravina. ()

Viky.05

Naprosto trapna blbost, ktera hraniči s demenci. Nebyt několika povedenych vtipku(včetně celeru :D), tak to je jednoznačně odpad ()

MacGruber se vrátí do akce?

MacGruber se vrátí do akce?

27.09.2016

Šílená komedie MacGruber (u nás jako Super Mac), která před šesti lety zparodovala MacGyvera, byla těžkým propadákem. Film vydělal jen 9 milionů dolarů, v dalších letech o něj ale byl takový zájem,… (více)

MacGyver míří na plátna kin

MacGyver míří na plátna kin

14.11.2012

A na rozdíl od neúspěšné a ne moc povedené parodie MacGruber se tentokrát ponese ve vážnějším duchu. Tedy, pokud jste schopni brát vážně příběh o chlápkovi, kterého vysadíte s ešusem a nožem… (více)

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin