V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně. (L_O_U_S)

Adramelech

Nevím, jak tenhle film přišel ke špatné pověsti. Pravda, je to úlet, ale má přesah a je zábavný. Přitom spousta současných českých filmů je amatérských, hloupých, trapných, nudných, a nikdo se nad tím nepozastavuje, neboť prý je třeba „ocenit snahu“. Tohle v porovnání s nimi oslňuje námětem jak vystřiženým ze života, pronikavým psychologickým vhledem do mentality amerických žen a mužů, oduševnělými a nevyumělkovanými dialogy, civilním a nestrojeným projevem herců, romanticky uchopenými erotickými scénami a hlavně originálním režijním pojetím. Je to pozoruhodné dílo, ať už vzniklo díky rafinovanému tvůrčímu záměru nebo nějakým nedopatřením. ()

agass odpad!

Scénář, produkce, režie, hlavní role - Tommy Wiseau. Na tohodle pána by si měl dát každý fanoušek kvalitních filmů velký pozor. ()

Hyb_rid

Extrémně zábavná záležitost, obzvláště pokud tento film sledujete na streamu s dalšími desítkami lidí. Oh hai ha ha ()

orkadimenza

Film tak špatný, až to diváka ani nenaštve. Zasměje se nad tím, že už v 7. minutě vidí kozy, takže to může odhadovat na c-čkové až d-čkové porno, ale jakmile se ve třetině filmu už souložilo 4x, tak to slouží k zamyšlení. Zasměje se nad hláškami jako "I did not hit her. It's not true. It's bullshit. I did not hit her. I did not......Oh, hi Mark." (ano, nechal jsem se inspirovat trailerem na Disaster artist) nebo "Don't touch me motherfucker. Get out." A ten kdo se aspoň jednou nezasměje Wiseauovi, tak nemá smysl pro humor. Já jsem se zasmál nad vtipnými titulkami, které jsem měl k dispozici, protože mi při pátém sexu poradily "Klidně si odskočte na kafe, tohle bude na dýl." a dokonce jsem dokoukal závěrečné titulky, ve kterých jsem měl možnost dočíst se několika zajímavostí z natáčení The Room, jinak jsem ale film dokoukával ztěží. Brak všech braků to je zaslouženě, ale že bych jej měl nějak vynášet do nebes, to vůbec. Mojí hlavní motivací pro zhlédnutí byl totiž chystající se Disaster Artist, to teprve bude sranda. ()

Tristaver

Tohle je fakt těžký ohodnotit. Člověk se u odpadového filmu baví jako u pětihvězdičkové komedie. Úplně všechno je v tomhle snímku špatně, ať už nenavazující scény, předabovaný sex, hlavní hrdina mávající štábu... Docela chápu ten kult, který okolo tohohle vznikl, protože tohle je co do úchylnosti extratřída film. Fakt se teď o to víc těším na Disaster Artist. ()

janesX

Myslím že chápem prečo je to takmer kult. Tommy Wiseau (Johnny) je "cool". Je rozumný, má najlepší zo všetkých možných ľudských charakterov, a hlavne počas celého filmu vidieť že je zfajčený jak sviňa. No a na konci ... Film má byť vážny, ale vnímavému divákovi asi neujde, že sa pri natáčaní museli teda všetci poriadne baviť. No, určite to bola skvelá párty. ()

mclenin odpad!

Pri tomto fascinujúcom snímku je úplne jedno či by som hodnotil "odpad" alebo 5*, ono to vlastne vyjde narovnako. Tommy Wiseau je zjav na filmovej scéne (a to doslova - záver snímku "The Disaster Artist" uvádza, že nikto dodnes nevie, odkiaľ Tommy pochádza, koľko má vlastne rokov a odkiaľ nabral peniaze (nielen) na natáčanie), je to životný tragéd alebo génius nepochopený okolím ? Asi z každého niečo. Ako píšu mnohí užívatelia, "The Room" nie je vyslovene až tak zlý film ako napr. filmy z produkcie The Asylum, jeho "čaro" však spočíva v tom, že narozdiel od filmov vyššie zmienenej spoločnosti nejde o paródiu, ale berie sa smrteľne vážne. Zamýšľaná dráma s tragickými rozmermi však (ne)schopnosťou Tommyho skĺzla ku komédii a ja rozumiem tomu, prečo sa v zámorí stala doslova kultom. "The Disaster Artist" je k snímku výborným doplnkom, divák má exkluzívnu možnosť nahliadnuť do zákulisia "The Room" a snímok navyše naberie ešte jeden rozmer - autobiografický. ()

Milodar

Přetrpěno, čistě kvůli The Disaster Artist. Takových a podobných sraček jsou kvanta, že zrovna tento je tzv. kultovní je spíš dílem náhody. Tommy Wiseau je úkaz, který snad jediný trošku odchyluje toto veledílo od běžných sraček. I přesto ale nechápu, že se u toho někdo upřímně směje až brečí a recituje ty blbé dialogy. Jen díky The Disaster Artist jsem se občas bavil některými detaily. ()

Garfildka4

Nikdy jsem se u filmu tak nezasmála. Celou dobu se ten smích střádal a ve scéně s červenými šaty a flashbacky se už člověk neudrží a chechtá se z plných plic. Kdyby bylo jeho úmyslem natočit komedii, tak by to nikdy nemohlo být tak geniální. Je to tak primitivní, že to člověka neskutečně pobaví, jasných 5 hvězd. ()

santiamén odpad!

Něco mezi odpadem a plným hodnocením. Už dlouho jsem se takto nenasmála, ale nemůžu překousnout, že je tenhle unikátní "skvost" na čsfd v modrém. To si tvůrci opravdových filmů nezaslouží. Takže odpad, ale současně vřele doporučuju. ()

Svihadlo odpad!

No tak tohle fakt né, šla jsem do toho s tím že to asi bude nějaká podivná sračka, ale to, že při závěrečné sebevražedné scéně budu toužit po tom aby ten k***t raději vystřelil na mě, tak to jsem vážně netušila...stahování z kůže, třísky pod nehty, lobotomie bez fyzického zásahu...Můj život, tak jak ho znám, právě skončil... ()

Phorbo

Původně to byl pro mě strašněj odpad, že ani Uwe neumí natočit větší hovadinu. Jenže jsem si behem prvních 10-15 minut neuvědomoval vlastně o co jde. Info jsem si nečetl, o hercích jsem nic nevěděl, jenom jsem zahlídl skeč na youtube. Po nějaký půlhodině mě to příšlo až nějak na oko jasný, že takhle propadákovej film nebude natočen nadarmo a že výkony neherců/herců jsou tak hrozné schválně. Film možná má 44%, ale kdyby jsmě ho brali z objektivnějšího hlediska tak si nezaslouží ani 1%. Výkony, hudba, střih, kamera, samotný scénář a i režie jsou neskutečným výsměchem celosvětové kinematografie. Což právě dělá tendle film něčím tak zvláštním... ()

evil_ryu odpad!

Najhorší herecký výkon vo filmovej histórii. Je to jeden z tak zlých filmov, ktorý musí každý vidieť, aby vôbec pochopil, kde má filmová stupidita hranice. ()

Spacecore

Johnny is my best friend. :D Jedna z těch věcí pro otrlejší diváky. Po shlédnutí tohoto filmu obdivuju pana Tommy Wiseaua. Úplně vidím jak si sedl ke stolu a trošku sjetý začal psát scénář. "Hmm, to nemůže být tak těžké. Bude to komorní drama o nevěře. Johnny miluje Lisu. Lisa ho podvádí s Markem, Johnnyho nejlepším přítelem. Do toho jim kecá budoucí tchýně a okolo pobíhá přerostlý děcko Danny, kterého si chtějí adoptovat, i když je mu snad něco přes 20. No a celé se to zvrtne při Johnnyho narozeninovém večírku." Kult na hodinu a půl. Balancuje to mezi odpadem a totální genialitou, váhal jsem jestli dát odpad, ale musím dát pět hvězd, i když jsem se nesmál až tak moc, jak jsem očekával, podle komentářů. Spíš jsem nevěřícně zíral a opravdu se bavil každou absurdně napsanou scénou. Čekal jsem jak to celé vlastně dopadne no a konec byl epický. Film mě nezklamal, je to nejhorší film všech dob. Plan 9 From Outter Space je alespoň trošku sci-fi / horror film, tohle je jen .. film :D ()

RipperJosh

Kvalitativně odpad, ale zábava je to pětihvězdičková!:) Doporučuju napřed kouknout na recenzi Nostalgia critica, užijete si to pak víc. Nutnost pro každýho fimovýho fandu!:) A to neřikam nijak zlomyslně, já ten film mam fakt rád:)) ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu