V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně. (L_O_U_S)

mota odpad!

Opravdu velice spatny film (na urovni home video telenovely), az jsem se musel hlidat, abych si v tom nevkusu nezacal rochnit a nepretocilo se mi hodnoceni na plne. ()

zelvicka. odpad!

Tak pro všechny fajnšmekry - tohle je TEN film, který je tak špatný, že je skvělý! Proto mé hodnocení chápejte i jako *****, protože během filmu jsem hýřil slovy jako "geniální", "excelentní" nebo "naprosto bruntální". Recyklace milostných scén! Detailní oslovení postav jmény, aby herci ani divák nezapomněl, kdo s kým mluví. Budete se smát, budete překvapení a vaše dívka bude týct jako zmrzlina pod horským sluncem a zaručeně ojede vašeho nejlepšího kámoše hned jak odejdete z místnosti. I don't want to talk about it. ()

geimz

Toto je dosť možno ten najhorší film, aký som videl. Ale zároveň je bohovsky zábavný, s kvantom nezmyselných replík, scén a "hercov", ktorí nevedia čo hrať. Takže je to zlý film? Absolútne nie, pretože zlý film by som si takto neužil. Právom kult. ()

jarmik

Dávám 3 hvězdy všem tvůrcům a hlavně Tommymu za to, že do toho šli. Je to příšerně strašné, ale jsem rád, že jsem to podstoupil. :D ()

Morlok

Tak strašně špatné a humorné zároveň. Nepopsatelné a nehodnotitelné; nechápu, jak může film někoho zanechat v jiných, než rozporuplných pocitech. ()

Henry007

Osudové romantické drama o charismatickém dobrosrdečném muži, který moc miluje svou snoubenku a chce adoptovat zbloudilého syna ulice Dennyho, který propadl drogám. Zpověď mužské generace o ženách a jejich intrikách. Ženy jsou totiž od přírody zkažené a někdo by s tím měl něco dělat. Nejvíce mi bylo líto dveří v tomto filmu, protože ty se chudinky nezastavily, pořád jimi někdo vcházel a s tím přicházely i dech beroucí dialogy a náhlá loučení, protože každá správná scéna musí končit odchodem postavy - nejlépe skrze dveře. Film, ve kterém jsou důležitější erotické scény více než expozice a vykreslení postav. The Room si budu pouštět pokaždé, když se svět změní v nehostinné místo, ve kterém se budu cítit nepochopen. ()

javaznenevim

Je to otřesné. Je to tak špatné, že kdyby někdo zkoušel natočit takhle špatný film záměrně, asi by to nedokázal. Otřesné herecké výkony, dadaistický scénář, který nedává nejmenší smysl, scény které na sebe nenavazují, případně jsou náhodně vložené do filmu bez jakéhokoli smyslu, dialogy ze kterých se chce divák zabít, náhodně přicházející postavy a události, které vždy něco udělají a zase zmizí, nevkusný výběr hudby, kamera která zabírá dvě ze tří povídajících si postav a k tomu kus zdi místo třetí postavy, zkrátka úplně všechno je dělané tak, že je to až neuvěřitelně zlé. Děkuji za geniální české titulky :D ()

cuchillo

Film je tak šílená slátanina, že je prostě boží! Představuju si, že si Tommy Wiseau najal na psaní dialogů učitele angličtiny pro začátečníky a místo lidského střihače opici, hrál jistojistě pod vlivem a do rolí obsadil herce z filmů pro dospělé (scénářem se tady musel taky inspirovat). Nic nedává smysl, chování hlavních hrdinů jakbysmet, ale je to náramně zábavná podívaná plná skvělých hlášek! A návyková! Musím to vidět znovu a znovu. Doporučuju! ()

Pevek2 odpad!

to je tak blbe az je to dobre. Aby se totiz povedlo nekomu sladit vsechny slozky filmu na stejnou uroven totiz neni jen tak jednoduche. A co na tom, ze na uroven velmi bidnou :-) ()

krvavamera

tak špatné, až je to dobré, velice specifickým způsobem. upřímný film, zcela jistě. a taky jediný film, ve kterém si muži vykládají v cukrárně nad matté o svém sexuálním životě, hodně vzdychají a házejí balónem. líhna hlášek a všeho možného ()

Perfo

Ano, je to sračka. Ale už jsem viděl daleko horší braky a na Vignerovo Skutečné mladí nic nemá a to dokonce ani tohle... ()

Maryinka odpad!

Ačkoli dávám odpad!, už dlouho jsem se tak upřímně nezasmála. The Room je prvním filmem, u kterého jsem se rozhodovala mezi 0% a 100%, nakonec vyhrála ta první varianta (přece jen - dát tomu stejné hodnocení jako filmům v mé TOP 10, to bych nepřekousla). Každopádně to stojí za zhlédnutí. Pokud chcete vidět paskvil, který má debilní dialogy, herce, režii a scénář, ale zároveň je neskutečně, ačkoli nechtěně, vtipný, neváhejte! ()

Dejvi21

Nejlepší nejhorší film všech dob - 5* a odpad v jednom - jediný špatný film, na který bych mohl koukat znovu a znovu. ()

Copcorn

Sledování The Room bylo pro mne neuvěřitelným zážitkem.Postavy bez sebemenších charakterů se nelogicky chovaly skrz naskrz celým dějem. Když jsme u toho děje. Zápletka lehce předvídatelná a srovnal bych to spíše s pornem sestříhaným do 90 minut obohaceným o pohledy do dáli a soundtrackem, který by se vážně hodil do jakéhokoli druhu porna. Na druhou stranu je to tak blbé a přehnaně vážné až to nabývá na vtipnosti a dozajista si to najde okruh specifických diváků, kteří tento film budou milovat právě kvůli výše uvedeným důvodům. Mezi Tento okruh spadám i já a proto tomuto bizarnímu počinu dávám 5*. A poslední výhodou je i to ,že film mne bavil i po několika zpětných zhlédnutí. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu