V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně. (L_O_U_S)

halberdier

Pravděpodobně nejbizarnější film, jaký jsem kdy viděl. Za normálních okolností jasný odpad, nicméně pokud si divák film pustí např. po láhvi vína, stává se z filmu najednou zážitek, který sledujete s otevřenou pusou. Herci jsou samozřejmě otřesní, ale to co předvádí Tommy Wiseau je něco neuvěřitelného a nezapomenutelného. Vše korunuje hudba, vystřižená jako z nějaké arkádové PC hry z 90. let. Kultovní film a odpad zároveň. ()

OwenBobby

Ten film je po všech stránkách tragický, ale při projekci s kamarády, kdy se házely lžíčky na plátno, řvalo se Ahoj Denny a Mezitím v San Franciscu, nám poskytl přímo královskou zábavu. 9/10 ()

vandamator

Jediný film který je tak špatný po všech stránkách že mě tím dokázal pobavit, kam se hrabe Ed Wood. Tohle je ten pravej nářez! ()

RMN88

Nejhorší film vůbec. ''You're Tearing Me Apart, Lisa!'' Btw. Jediný co si z tohoto filmu pamatuji je to, že Johny a Mark jsou nejlepší kamarádi :D. ()

MrEdDy

Tenhle snímek jsem si pustil na základě "Úžasnýho propadáku" a na tohle jsem koukal se zaujetím! Určitě dávám do skupiny "chci vidět ještě minimálně jednou" a chápu jeho progres na kultovní.. BTW tenhle snímek se splnění snu dvou kámošů a jaká byla cesta toho snu? Tak o tom už je právě Úžasný propadák. ()

bonovox

Toto nepotrebuje komentár. Kult ktorý patrí do kategórie must see...Neuveriteľné...samozrejme hviezdy platia naopak... ()

JindraLne

Jediné, co stojí mezi tímhle dílem a odpadem je Tommy Wiseau. Bez něj by to byl jen další zapomenutelný film, ale jeho "výkon" a ujetost tomu dává úplně jiný rozměr. Kdyby se někdo záměrně snažil něco tak strašlivého, tak neuspěje, na to je potřeba zvláštní dávka něčeho na hranici mezi genialitou a stupiditou. Proto dávám pět hvězd. Svých naprosto subjektivních pět hvězd, které mi nikdo nevymluví, protože jsem se u The Room bavil jako u málokterého filmu. ()

buchannon

The Room je ideální sledovat s flaškou roomu, ale jelikož room nepiju, dal jsem zavděk dobrému Rubinetu. U tohoto spektáklu jsem nevěděl, co si mám myslet a co mám cítit. Mám se smát, brečet nebo cítit lítost k Tommymu Wizourovi? Neopakovatelná směsice pocitů u neopakovatelného a absurdního veledíla. První polovina byla velmi výživná, v té druhé už "filmu" docházela šťáva, ale upřímně, já bych určitě nedokázal natočit lepší. Ale jaktože nezískal Zlatou malinu? Nedá se s jistotou říct, který "film" je nejhorší v dějinách: Robot Monster (1953) nebo Plan 9 from Outer Space (1959) nebo The Room. Každopádně vím, který "film" je nejhorší z mého pohledu: Sex, lži a video (1989) - bezdějová sračka, která nemá obdoby. ()

Hlavonozec

Zaručeně se jedná o jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl. Navzdory tomu, že je to absolutní sračka bez kousku talentované filmařiny, nedá se mu popřít kultovní punc. Navíc, ze všech těch odpadových sranců, které jsem ve svém životě viděl, by mi nevadilo se na Pokoj znovu podívat. Právě kvůli své stupiditě se jedná o perfektně bizarní, komický podkres k hektolitrům alkoholu. ()

Lilith03

Tento film je tak špatný až ho milujete a taky že jsou jen dvě skupiny lidí. Ti kteří to berou až moc vážně a nechtějí se prostě bavit, čekají něco kvalitního a pak ti, kteří to milují a zasmějí se. Nebereme život až tak vážně, některé filmy tady zkrátka nejsou od toho, aby získali filmová ocenění, ale aby pobavili nad tím, jak špatné jsou. A ať už to byl Tommyho záměr či nikoliv, tak se to filmu jednoznačně daří. ()

v.indruchova odpad!

Velice špatné. NIC nedává smysl. Špatně zahrané a trapné. Scény na sebe nenavazují. Někteří jedinci si užívají jak je to špatné a smějí se. Je to kvuli tomu že se oni sami cítí lepší když se vysmívají něčemu na samém dnu kvality? Ale takové vysoké hodnocení co tady je si to nezaslouží. Nezaslouží si to minutu vašeho času. Takovou hrůzu natočím i já i Arnoštek od chlívku z bývalého JZD. ()

arkim

najlepší najhorší film aký som kedy videla! odporúčam. aj niekoľkokrát. sem tam nejaká chybička v scenári, pár nedokončených side stories, stále viac absurdných dialógov, ktoré sa zarývajú až do žalúdka a vyvoláva veľa zmiešaných emócií a nepretržite zlé herecké výkony. vynikajúci film po akomkoľvek náročnom dni. ()

tuberatanka

Film je asi podobne priblblý ako argentínske telenovely, ale zato značne vtipnejší. "Mám-úplne-totálne-v-paži" herecký výkon režiséra a scenáristu Tommy Wiseaua stojí sám o sebe za to, bizarné repliky a dialógy sú už iba čerešnička na torte. Pozoruhodné sú aj nehorázne repetetívne erotické sekvencie postrihané z tých istých záberov tým istým spôsobom. Medzi "bad movies" som jednoznačne videl aj vtipnejšie, bizarnejšie či priblblejšie kúsky (viď Birdemic či The Man Who Saves The Earth), ale ani tento jeden rozhodne nenudí. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu