Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě náhodou seznámí a začne flirtovat s Elisou, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě. Snaží se přesvědčit všechny, kteří ji sledují, že to je její bývalý milenec Alexander, který ukradl jednomu mafiánovi obrovskou sumu peněz. Francouzská policie i Scotland Yardem očekávají, že bude neopatrná a zavede je za Alexandrem. Ten dluží 744 milionů liber na daních a vyšetřovatelé se domnívají, že má po plastické operaci změněný obličej. Příběh pokračuje v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek, kde oba hlavní hrdinové zjišťují, že se zapletli do smrtící hry kočky s myší. (TV Nova)

Trailer 1

T2 odpad!

Rozpočet $100miliónovTržby USA $67,631,157Tržby Celosvetovo $278,731,369Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,469,684 //počet predaných kusov 159,507Tržby za predaj DVD v USA $19,357,421 //počet predaných kusov 966,024║ __Megatrapas roka 2010!__ UTRPENIE!!!___ Ako utopiť $100miliónov na ničom je fakt pekné, tento film nemá dej, nemá akciu, spád, nemá kúšček iskry, nemá proste nič, a samozrejme herci nemajú čo hrať.... a tie 3nominácie na Zlatý Glóbus to si fakt asi už robia srandu??? /videl v kine: 5%/ ()

Enšpígl

Co to jako mělo kurva drát bejt ? Jsem si připadal jak na propagaci high society a ne na filmu. Tohle bylo jak tělo bez duše a ještě ke všemu dost průhledný tělo. Chtěl bych hodnotit něco kladně, ale všechno na mě působilo tak uměle, chladně, bez života a co nejhůř, vykalkulovaně. Chemie mezi Angie a Johnnym je na bodu nula. Což v případě takových dvou herců je skoro až nepochopitelný. Chvílema jsem sice měl pocit, že Angie i Johnny chtějí hrát, ale že jaksi nemají co a tak to zabalili. A co měla být ta honička na straše, to vypadalo jak z loutkovýho filmu před 40 lety a ne jak akce z novýho milenia. Filme, styď se !!!!! ()

Malarkey

Johnny Depp a Angelina Jolie z plastelíny, příběh silný jako PVC a zpracování chabé jako papundekl. Pořád si ale nemyslím, že bych to musel hodnotit tak negativně, jak to tu hodnocené je. Nebýt až neuvěřitelně vypadající Angeliny, asi bych si na samotný film ani nestěžoval. Proč taky? Hraje v něm Johnny Depp, který mi ve filmu vůbec nevadil, celé se to odehrává v Benátkách, na které se hezky kouká. Co víc od toho chtít? ()

J*A*S*M

Bezdůvodně neustále osudově tvářící se Angelina nasedne do vlaku a podle instrukcí od svého geniálního zločineckého přítele si nabrnkne random nebožáka (Johnny Dý), který se tímto ocitne až po krk v problémech. Tím je zaděláno na svižný konspirační thriller, nebo na napínavou dobrodružnou komedii. Ale ne na obojí! Přesně o to se však scénář snaží, takže výsledkem je pak nudná strojená šaškárna, která politováníhodně mrhá talentem dvou hereckých hvězd. Angelinu ani Johnnyho sice osobně moc nemusím, ale určité dobré filmy už na kontě mají. V Cizinci se tvůrci bohužel spokojili s tím, že obě hvězdy na plátně prostě jsou - hraní netřeba. Šokující pointa pak dává ujetosti celého předchozího dění úplně nový rozměr a s konečnou platností film strhává do kategorie "druhořadý wtf výplach". ()

verbal

Předražený turistický průvodce Benátkami, kde nám krásy Stoky Grande unyle ukazují Johnny s vizáží penzionovaného homosexuála a Angelina s tělem somálské supermodelky. Celé to bučí náramně chytrým scénářem s pointou, která způsobí fanouškům mexických telenovel akutní záchvat překvapení! Avšak proti poslednímu přívalu Asslerovek (rozuměj romantických komedií s Gerardem Buttlerem) to účinkuje jako nový Brise - hyperosvěžovač žumpy. ()

• Herečka Angelina Jolie sa počas nakrúcania sťažovala, že Johnny Depp by sa mal osprchovať a nebola spokojná s jeho obsadením vo filme. Johnny Depp zas nazval Angelinu fúriou, ktorá chce mat všetko pod kontrolou a nie je schopná akceptovať predstavy ostatných. (maestrotatum)