Reklama

Reklama

Elise Clifton-Wardovou (Angelina Jolieová) sledují na každém kroku tajné služby. V tomto případě za vším hledej muže. Žena je totiž jedinou spojkou k v několika státech hledanému mafiánovi Alexandrovi. Ten leží v žaludku nejen tajným službám, ale i Reginaldu Shawovi (Steven Berkoff), mocnému gangsterovi, kterého Alexandr po letité spolupráci obral o mnoho peněz. Tajné služby věří, že pár bez sebe nemůže dlouho vydržet, a doufají proto, že muže budou moci při jejich setkání chytit. Předpokládají, že padouch bude mít změněnou podobu. Jednoho dne při snídani v pařížské restauraci obdrží žena od svého miláčka dopis s instrukcemi. Má nastoupit do vlaku do Benátek a mezi pasažéry si vybrat někoho, kdo by se mohl Alexandrovi podobat. Chtějí tím tajné služby zmást a odvést na falešnou stopu. Elise postupuje dle plánu a do oka jí ve vlaku padne sympatický cizinec Frank Tupelo (Johnny Depp). Frank je Američan, učitel matematiky, turista. Elise je okouzlující žena a muž se do ní na první pohled zamiluje. Pár spolu povečeří a těsně před Benátkami se rozloučí. Inspektor Acheson (Paul Bettany) ze Scotland Yardu ale mezitím zjistí, že Frank není jeho cíl a že jsou na falešné stopě. I přesto, že jeho nadřízený případ uzavře a přinutí ho pátrání ukončit, inspektor v misi pokračuje. Jiný agent v domnění, že Frank je skutečně ten správný cíl, tajně informuje gangstera Shawa o tom, že jeho nepřítel právě přicestoval do Benátek. Franka tedy čekají v Benátkách samé nepříjemnosti… (TV Prima)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (1 003)

Shit 

všechny recenze uživatele

S timhle Depp a Angelina šlápli krapet vedle, sice né úplně do hovna, ale těsně vedle něj určitě. Největší problém je asi v tom, ,že Florian Henckel von blablabla se snaží kombinovat akční thriller s komedií, ale nedokáže kvůli snaze o vtip a odlehčení z toho vyždímat napětí a komediální stránku zase pojímá jen tak zlehka, takže s ní ani pořádně nepobaví, navíc Depp nemá co hrát a Angelina Jolie na tom není o moc líp, takže se tam dvě hlavní postavy tak jako proplétaj, do toho průměrnej příběh, u kterýho je fakt obtížný aspoň předstírat zájem, jak to dopadne a rádoby hrozně napínavej a šokující závěr jen potvrdí, že tohle stačí jednou a dost. ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Předražený ekvivalent instantního fast foodu. Až na to, že si oba herci myslí, že když budou mluvit extrémně pomalu, napodobí hvězdy zlatého plátna jako Granta a Hepburnovou. Ve městě, které se potápí, se ale prohání dvojice retardovaných loutek s prošlou záruční dobou. Divák tedy paradoxně čeká, až konečně zmizí z plátna a objeví se tam někdo, kdo z karikatury své postavy alespoň nějakou jiskru vykřesal. Jako Paul Bettany, Timothy Dalton nebo Rufus Sewell. Což v praxi znamená, že ze 103 minut je snesitelných zhruba třináct. P.S. Nominace Deppa a Jolie na Zlaté glóby v herecké komediální kategorii je ostuda desetiletí. Zasloužili by shnilá rajčata. Nebo Zlaté maliny. ()

Reklama

gilmore_girl 

všechny recenze uživatele

Misto toporne Angeliny s neustale stejne dulezitym vyrazem ve tvari, za ktery by zaslouzila par facek, bych uvitala nekoho mene iritujiciho a lepe hrajiciho. Naproti tomu lehce oduly Johnny s prisernymi vlasy me svym pobihanim po strechach v pyzamu (stejne roztomilym zpusobem jako Jack Sparrow - po spickach a s ruckama pekne zvednutyma) bavil jako vzdy. Ale sam ten film utahnout nedokazal. Skoda, protoze ani konec nebyl vubec k zahozeni. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Už dlouho jsem neviděl takhle uondanou sračku. Něco jako kdyby se nudná část Casina Royale v Benátkách natáhla na celej film. Depp i Angelina jsou totálně dřevění a chvílema mi bylo z dění na obrazovce fakt trapně. Hlavně je to fakt blbě natočený. Ta honička na člunech je fakt výsměch. Vůbec se nedivím hlavnímu záporákovi, že uškrtil svojí gorilu, když nepřivedli Deppa v řetězech. ()

Brouk 

všechny recenze uživatele

Tak jak je to? Marketing to do nás pere, herci mluví v megagigasuperlativech, bulvár šílí.... a hle, tady je ten film.... Benátky a Paříž? Hm... to tady bylo... Zápletka? No jooo, po chvilce (asi 20 minut) prokoukneme..... A co teď stím? A tak to dokoukáme..... Hotovo, konec asi dobrý, všechno dobré? Ale kdepak... Čekal jsem víc (přitom je to kouktelný film!!!!), jo jo, ten marketing.... zase další bublina... splasklá bublina.... škoda. Opravdu. 50%... ()

Galerie (153)

Zajímavosti (25)

  • Angelina Jolie (Elise) k smrti nesnáší kuřáky a Johnny Depp (Frank) je zase známý vášnivý kuřák. Proto, aby se Angelina cítila v pohodě, u sebe neustále nosil lahvičku s ústní vodou. (Timak)
  • Když se Frank (Johnny Depp) ve scéně honičky přitahuje pod vodou rukama k lodi, dává je mnohem dál od sebe, než by mu pouta dovolila. (Pavlínka9)

Související novinky

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (více)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (více)

Reklama

Reklama