poster

Minami shineyo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  미남이시네요

 • anglický

  A.N.JELL

 • anglický

  He's Beautiful!

 • anglický

  You're Beautiful

 • anglický

  You’re Handsome

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2009, 16x60 min

 • Ceres
  *****

  I když už mám na svém kontě nějakou tu řádku asijských filmů, tak s TV seriály jsem žádné zkušenosti neměl. Proto jsem také k tomuhle přistupoval obezřetně a nic extra jsem od toho nečekal. První díl byl pro mě seznamovací, takže těžko jsem si mohl ještě udělat nějaký obrázek, ale i když dojem nebyl na první pohled nijak výrazně dobrý, zajímalo mě, jak se to celé bude dále vyvíjet. Následující 2. a 3. díl mě přesvědčil, že by to mohla být taková přijemná oddychovka, takže jsem se rozhodl, že se tedy na to už nějak dokoukám do konce. Což jsem samozřejmě udělal velmi dobře:-) Seriál se začal velmi dobře dále rozvíjet, což jsem byl ohromě potěšen. Hlavní zlom pro mě nastal v 7.díle, který se odehrával na venkově a který obsahoval nádhernou scénu, kdy Jang Geun Suk (Hyung-nim) a Park Shin Hye („fake“ Go Mi Nam) hovoří o hvězdách, které jakoby symbolizovaly jejich vztah. Totální direkt jsem však dostal na konci tohoto dílu, kdy Park Shin Hye zazpívá magickou skladbu „Without Words“, na kterou dokonale sedí výraz „explosive feeling of love“, tahle skladba je svým textem naprosto úžasná a řekl bych, že není mnoho lepších skladeb na „dané téma“:-) Další zásah jsem dostal v následujícím dílu a jelikož by moje slova byla příliš slabá a nedostatečná popsat, jaký jsem z toho měl pocit, raději bych celou nechal popsat slovy Park Shin Hye v ten daný moment: -„Mother Superior, my star is crying in the dark…what should i do?“- Herecké obsazení je dokonalé, kterému vládne Park Shin Hye, která je skvělá, nádherná, dokonalá…, velmi si mě získala. Další věc je dokonalý soundtrack, který seriálu hodně a to hodně pomáhá. I když nejsem moc příznivcem komerční sféry, tak když „to“ člověka dokáže chytnout za srdce, potom jde vše stranou, prostě dokonalé. Není nad song o lásce. I když se seriál ke konci hodně komplikuje, že člověk nabývá dojmu, že takhle to nedopadne dobře, je nakonec zažehnáno a vyšperkováno samotným Jang Geun Sukem alias Hyung-nim, který zpívá skladbu „What Should I Do?“ s dalším magickým textem, který je mířen na Piggy-Rabbit alias Park Shin Hye. Nádherný, jemný seriál o lásce, který si mě totálně získal a který si navždy získal místo v mém srdci. A i když seriál vyplněn spoustou „vaty“ (není to vlastně vůbec vada, jelikož to je prostě seriál), obsahuje velké množství nádherně magických romantických scén. Takže….ah….čert to vem, tohle je prostě srdcová záležitost, takže pro jasných 100% a plně zasloužených pět hvězd. Směle se řadím k těm dalším beznadějným lidem, co tomuhle seriálu propadli. – "I´ll tell you every day, so listen carefully.... i love you"(23.6.2010)

 • Ivuse
  ****

  Tak tohle byl můj první korejský seriál, a rozhodně ne poslední. Hned v prvním dílu jsem si seriál zamilovala :-D - je neuvěřitelné kolik roztomilých herců Korea vlastní :-D . Park Shin a Geun Seok jsou velmi pěkný pár, spolu jim to sluší, jen ze začátku jsem s tím arogantním klukem :-) měla trochu problém.... no ale postupem času obměkčil i mé srdce :-) Yonghwa i když tady mu to ještě moc nešlo, i tak jsem na něj ráda koukala :-) A Jeremy? no ten to prostě vyhrál na plné čáře :-D(13.3.2013)

 • IQ Tiqe
  ***

  Začátek prvního dílu na mě zapůsobil humorem a (negativně) amatérskou kamerou. Během dalších dílů homor (subjektivně) lehce poklesl, kamera mi dál nevadila, zato mi dojem ze "seriálu" značně začala kazit ústřední komedie, která mi silně evokovala telenovaly. No, a jsme u kamene úrazu - tohle vlastně je telenovela. Sice korejsky milá, ale stylem se telenovele podobá - děj je dost roztahaný, časem divák vytuší, kdo co s kým, a zbývá jen "jak" - tj. dívat se jak se vše vyvine a bavit se, je-li čím. Zkrátka nápad, zápletka (co si přečtete v obsahu) je dobrý základ, ale provedení mohlo být lepší. 70%(22.4.2010)

 • Pethushka
  ****

  V žebříčku korejských seriálů to sice není úplně 100%, pořád je to ale oproti americkým seriálům zázrak. Herecké obsazení pro mě bylo vynikající. Na Tae Kyunga jsem si musela chvíli zvykat, ale Jeremyho jsem si zamilovala na první pohled. Mojí největší hvězdou zářící je samozřejmě Go Mi Nam. Příběh krásný, ale místy trochu jednoduchý. Uvítala bych více zápletek a nástrah pro naše milence. Měla jsem na konci pocit, že ten boj o lásku bych docela snadný. Každopádně to nějaké svoje charizma mělo. A ta nádherná hudba.. ááách. 4,5*(9.9.2011)

 • Zíza
  ****

  Z jeptišky oprašující Davidovo pozadí od holubích výkalů slavným zpěvákem - raz - dva - tři - teď! Dorama, u kterého se nudit nebudete díky postavám a dejme tomu i díky příběhu; námět originální není, ale zpracování určitě ano :-) Co musím vyzdvyhnout je hudba - tím nemyslím tu, co hrají coby kapela (kterou si poslechnete tak jednou), ale všechnu mimo ni... :-D Ta věta nedává moc smysl, co?^^ Ale vraťme se k charakterům: Go Mi Nam/Nyu je zajímavý charakter, který se vyvine z naivní a světu neruzumící pobožné holky v slečnu, která si uvědomí sama sebe a která se nebojí mít svůj názor. Občas vás může štvát (možná přespříliš ronila slzy), ale je to srdnatá holka, kterou si oblíbíte. Její protějšek, Mr. Arrogant, se mi na začátku nelíbil, děsně mě štvala ta jeho emo patka a nechápala jsem, co na něm ty holky vidí, naopak se mi docela zamlouval klidný, čaj nabízející podržtaška, ten, co hraje na kytaru, a jehož jménu si nepamatuji. Pak si v mé oblíbenosti vyměnili role. Mr. Arrogant změnil účes a já pomalu začala propadat jeho osobnosti (ostatně jako všichni ostatní :-D) a Podržtaška mě opravdu štval svou přítomností; čeho moc, toho moc, fakt se s ním nedá soucítit a vůbec nic, člověk by si pomalu vždycky přál, aby tam místo něj bylo sluníčko Jeremy, který vždy scénu oživil a byla s ním legrace. Moje sestra se pak vždycky ptala, když nebyl dlouho na scéně: "No, kde je ten Jeremy? Proč tam ještě není? Co dělá?", takže je asi jasné, že jeho si oblíbit také není těžké. Hlavní mrcha byla dobrá, úplně jsem držela palce jejímu mozečku, aby jim vymyslela nějaký pořádný peklo, člověk si tak trochu přeje je potrápit. Proč? Masochismus? X-D Pozerat tento seriál není ztrátou času, a proto s čistým svědomím mohu prohlásit: "Podívejte se, je to zábava. Obzvláště některé hlášky Mr. Arroganta (nebo jak ho honilo prase, to byla legrace)." :-) Přeloženo.(13.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace