poster

Minami shineyo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  미남이시네요

 • anglický

  A.N.JELL

 • anglický

  He's Beautiful!

 • anglický

  You're Beautiful

 • anglický

  You’re Handsome

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2009, 16x60 min

 • Zelilu007
  *****

  Moje nejoblíbenější JK-dorama. Navíc nejlepší herci co znám všichni do toho perfektně pasují, a jejich výměna by celý seriál úplně změnila. Mé druhé chtěné setkání s Jang Geunem Sukem a mé první s Park Shin Hye. Tu jsem si tu velice oblíbila, tak jako zbývající bandu. Hudbu si zpívám každou chvíli. Nezapomenutelné scénky a ano je to tak trochu tellenovela, ale upřímně, jaký seriál mi kdy udělal tak moc úsměvů na tváři než ksichtíky od hlavních představitelů? Vím, že to není pro každého. Je tam spousta chyb, kamera ne úžasná, ale bez toho všeho by to nebylo Minami Shineyo :) Na to, že jsem to viděla jako druhý jihokorejský seriál hned po Sarang-bi to, je nezapomenutelný zážitek. Viděno už nespočetněkrát. PS: Doporučuji vidět natáčení ...však uvidíte.......:)(26.5.2014)

 • ainny
  ****

  Ale jo, líbilo se mi to, ale něco málo do dokonalosti přece jenom chybělo. Kluci byli úžasní, i když se najde výjimka, Jeong Yong-hwa byl příšerný, tedy jeho postava, a já na místě Ko Mi-nam (no dobře Go Mi-nam), bych ho asi rychle odkázala do patřičných míst. Takhle začíná každý regulérní psychopat a žádná normální ženská by ho vedle sebe nesnesla dýl než hodinu. Možná i to je jeden z důvodů, proč se mi pozdější Heartstrings líbil mnohem víc. Tím druhým důvodem byl OST, který mě tentokrát zase až tak za srdce nechytal. Výjimkou byla snad jenom závěrečná skladba. Ale ani to nebyla pro mě nejsilnější scéna filmu. Ta přišla o něco dřív a bylo to Jeremyho "vystoupení z autobusu".(31.10.2012)

 • Vavča
  ***

  Kombinace 1st Coffee Prince a japonského HYD, takže gender bender k tomu harémovka. Park Shin-hye v hlavní roli výborná, stejně jako Jang Geun-seok, i zbytek obsazení je fajn, zejména Kim Yu-jin v roli mrchy, která si hraje na roli světice a je soupeřkou hlavní hrdinky. Potěší i Hong-gi Lee v roli natvrdlého bubeníka. Problém je, že ingredience seriálu jsem už viděl jinde a mnohem lépe, ani vynikající sestry Hongovy žádné zázraky ve scénáři nepředvedly. Po čase je jasné, jak vše skončí, vedlejší bishík nemá šanci, což je všem jasné, v seriálu užijete legraci, pobavíte se, ale viděl jsem už lepší. Přece jen po delším čase a repríze musím uznat, že je to pořád nadprůměrná série a zvedám ze tří hvědy na 4 (únor 2019).(13.7.2015)

 • Pethushka
  ****

  V žebříčku korejských seriálů to sice není úplně 100%, pořád je to ale oproti americkým seriálům zázrak. Herecké obsazení pro mě bylo vynikající. Na Tae Kyunga jsem si musela chvíli zvykat, ale Jeremyho jsem si zamilovala na první pohled. Mojí největší hvězdou zářící je samozřejmě Go Mi Nam. Příběh krásný, ale místy trochu jednoduchý. Uvítala bych více zápletek a nástrah pro naše milence. Měla jsem na konci pocit, že ten boj o lásku bych docela snadný. Každopádně to nějaké svoje charizma mělo. A ta nádherná hudba.. ááách. 4,5*(9.9.2011)

 • Jirka_Šč
  ****

  Seriálu, na jehož konci bych nejraději zmlátil hlavního hrdinu, není prostě možné 5* dát. Ok, jinak. Nevidět před tímto patnáct jiných jihokorejských seriálů, asi bych byl nadšený. Oněch pět let, které uplynuly, je podle mě vidět. Dnešní seriály jsou méně natahovací a hlavní hrdinové když si v něčem nerozumí, vyříkají si to. Na druhé straně je You're Beautiful dobře zahrané (přestože jsem podobné typy herců už viděl - Just You, The 1st Shop of Coffee Prince). Dobře se na to dívalo. ■ Without Words od Park Shin Hye http://www.youtube.com/watch?v=7xmJDaDXKwM ■ Nejvíc se mi líbilo, když Park Shin Hye začaly vybuchovat v hlavě ohňostroje :).(9.10.2014)