Reklama

Reklama

Minami shineyo

(seriál)
  • Jižní Korea 미남이시네요 (více)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Manažer skupiny Anjell trvá na novém zpěvákovi, neboť hlasivky Tae Kyunga začínají trpět. Rozhodne se vybrat mladého Mi Nama, který je znám svým božským hlasem. Ten souhlasí, neočekávaně však musí odcestovat do USA, což brání podpisu pracovní smlouvy. Manažer je zoufalý. Naštěstí ho napadne řešení. Mi Nam má sestru - dvojče Mi Nyu, která by mohla předstírat, že je svůj bratr. Je tu však menší problém, Mi Nyu celý život žila v klášteře a chce se stát jeptiškou. Přeci nemůže začít lhát! Přesvědčit se nakonec nechá, nezničí přece bratrovu kariéru. Navíc jde jen o podpis smlouvy, jen o chvilku předstírání. Nebo ne? (Zíza)

(více)

Recenze (32)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

V žebříčku korejských seriálů to sice není úplně 100%, pořád je to ale oproti americkým seriálům zázrak. Herecké obsazení pro mě bylo vynikající. Na Tae Kyunga jsem si musela chvíli zvykat, ale Jeremyho jsem si zamilovala na první pohled. Mojí největší hvězdou zářící je samozřejmě Go Mi Nam. Příběh krásný, ale místy trochu jednoduchý. Uvítala bych více zápletek a nástrah pro naše milence. Měla jsem na konci pocit, že ten boj o lásku bych docela snadný. Každopádně to nějaké svoje charizma mělo. A ta nádherná hudba.. ááách. 4,5* ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Seriálu, na jehož konci bych nejraději zmlátil hlavního hrdinu, není prostě možné 5* dát. Ok, jinak. Nevidět před tímto patnáct jiných jihokorejských seriálů, asi bych byl nadšený. Oněch pět let, které uplynuly, je podle mě vidět. Dnešní seriály jsou méně natahovací a hlavní hrdinové když si v něčem nerozumí, vyříkají si to. Na druhé straně je You're Beautiful dobře zahrané (přestože jsem podobné typy herců už viděl - Just You, The 1st Shop of Coffee Prince). Dobře se na to dívalo. ■ Without Words od Park Shin Hye http://www.youtube.com/watch?v=7xmJDaDXKwM ■ Nejvíc se mi líbilo, když Park Shin Hye začaly vybuchovat v hlavě ohňostroje :). ()

Reklama

Vavča 

všechny recenze uživatele

Kombinace 1st Coffee Prince a japonského HYD, takže gender bender k tomu harémovka. Park Shin-hye v hlavní roli výborná, stejně jako Jang Geun-seok, i zbytek obsazení je fajn, zejména Kim Yu-jin v roli mrchy, která si hraje na roli světice a je soupeřkou hlavní hrdinky. Potěší i Hong-gi Lee v roli natvrdlého bubeníka. Problém je, že ingredience seriálu jsem už viděl jinde a mnohem lépe, ani vynikající sestry Hongovy žádné zázraky ve scénáři nepředvedly. Po čase je jasné, jak vše skončí, vedlejší bishík nemá šanci, což je všem jasné, v seriálu užijete legraci, pobavíte se, ale viděl jsem už lepší. Přece jen po delším čase a repríze musím uznat, že je to pořád nadprůměrná série a zvedám ze tří hvědy na 4 (únor 2019). ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Začátek prvního dílu na mě zapůsobil humorem a (negativně) amatérskou kamerou. Během dalších dílů homor (subjektivně) lehce poklesl, kamera mi dál nevadila, zato mi dojem ze "seriálu" značně začala kazit ústřední komedie, která mi silně evokovala telenovaly. No, a jsme u kamene úrazu - tohle vlastně je telenovela. Sice korejsky milá, ale stylem se telenovele podobá - děj je dost roztahaný, časem divák vytuší, kdo co s kým, a zbývá jen "jak" - tj. dívat se jak se vše vyvine a bavit se, je-li čím. Zkrátka nápad, zápletka (co si přečtete v obsahu) je dobrý základ, ale provedení mohlo být lepší. 70% ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Z jeptišky oprašující Davidovo pozadí od holubích výkalů slavným zpěvákem - raz - dva - tři - teď! Dorama, u kterého se nudit nebudete díky postavám a dejme tomu i díky příběhu; námět originální není, ale zpracování určitě ano :-) Co musím vyzdvyhnout je hudba - tím nemyslím tu, co hrají coby kapela (kterou si poslechnete tak jednou), ale všechnu mimo ni... :-D Ta věta nedává moc smysl, co?^^ Ale vraťme se k charakterům: Go Mi Nam/Nyu je zajímavý charakter, který se vyvine z naivní a světu neruzumící pobožné holky v slečnu, která si uvědomí sama sebe a která se nebojí mít svůj názor. Občas vás může štvát (možná přespříliš ronila slzy), ale je to srdnatá holka, kterou si oblíbíte. Její protějšek, Mr. Arrogant, se mi na začátku nelíbil, děsně mě štvala ta jeho emo patka a nechápala jsem, co na něm ty holky vidí, naopak se mi docela zamlouval klidný, čaj nabízející podržtaška, ten, co hraje na kytaru, a jehož jménu si nepamatuji. Pak si v mé oblíbenosti vyměnili role. Mr. Arrogant změnil účes a já pomalu začala propadat jeho osobnosti (ostatně jako všichni ostatní :-D) a Podržtaška mě opravdu štval svou přítomností; čeho moc, toho moc, fakt se s ním nedá soucítit a vůbec nic, člověk by si pomalu vždycky přál, aby tam místo něj bylo sluníčko Jeremy, který vždy scénu oživil a byla s ním legrace. Moje sestra se pak vždycky ptala, když nebyl dlouho na scéně: "No, kde je ten Jeremy? Proč tam ještě není? Co dělá?", takže je asi jasné, že jeho si oblíbit také není těžké. Hlavní mrcha byla dobrá, úplně jsem držela palce jejímu mozečku, aby jim vymyslela nějaký pořádný peklo, člověk si tak trochu přeje je potrápit. Proč? Masochismus? X-D Pozerat tento seriál není ztrátou času, a proto s čistým svědomím mohu prohlásit: "Podívejte se, je to zábava. Obzvláště některé hlášky Mr. Arroganta (nebo jak ho honilo prase, to byla legrace)." :-) Přeloženo. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama