poster

Minami shineyo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  미남이시네요

 • anglický

  A.N.JELL

 • anglický

  He's Beautiful!

 • anglický

  You're Beautiful

 • anglický

  You’re Handsome

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2009, 16x60 min

 • Ivuse
  ****

  Tak tohle byl můj první korejský seriál, a rozhodně ne poslední. Hned v prvním dílu jsem si seriál zamilovala :-D - je neuvěřitelné kolik roztomilých herců Korea vlastní :-D . Park Shin a Geun Seok jsou velmi pěkný pár, spolu jim to sluší, jen ze začátku jsem s tím arogantním klukem :-) měla trochu problém.... no ale postupem času obměkčil i mé srdce :-) Yonghwa i když tady mu to ještě moc nešlo, i tak jsem na něj ráda koukala :-) A Jeremy? no ten to prostě vyhrál na plné čáře :-D(13.3.2013)

 • Kimm2

  Já tohle vážně nemůžu ohodnotit. Nikdy nepochopím jak může být tenhle seriál tak neuvěřitelně populární. Dávala jsem tomu šanci několikrát a vždycky jsem to musela vypnout. Ději se prostě věřit nedá (neříkám, že v jiným korejských dramatech je děj uvěřitelný, ale tohle je pro mě trošku moc) a herci jsou strašně nesympatičtí. Hlavní herečka mi byla neuvěřitelně protivná svojí přehnanou snahou o roztomilost a hlavní krasavec mi vlastně vůbec krásný nepřišel. Jediné pozitivum na seriálu byl pro mě Hongki a částečně Uee, které jsem tu mrchu kupodivu dost věřila. Ani oni mě však nedonutili se na to dokoukat. Asi mi tohle prostě nesedlo.(3.1.2012)

 • ainny
  ****

  Ale jo, líbilo se mi to, ale něco málo do dokonalosti přece jenom chybělo. Kluci byli úžasní, i když se najde výjimka, Jeong Yong-hwa byl příšerný, tedy jeho postava, a já na místě Ko Mi-nam (no dobře Go Mi-nam), bych ho asi rychle odkázala do patřičných míst. Takhle začíná každý regulérní psychopat a žádná normální ženská by ho vedle sebe nesnesla dýl než hodinu. Možná i to je jeden z důvodů, proč se mi pozdější Heartstrings líbil mnohem víc. Tím druhým důvodem byl OST, který mě tentokrát zase až tak za srdce nechytal. Výjimkou byla snad jenom závěrečná skladba. Ale ani to nebyla pro mě nejsilnější scéna filmu. Ta přišla o něco dřív a bylo to Jeremyho "vystoupení z autobusu".(31.10.2012)

 • Pethushka
  ****

  V žebříčku korejských seriálů to sice není úplně 100%, pořád je to ale oproti americkým seriálům zázrak. Herecké obsazení pro mě bylo vynikající. Na Tae Kyunga jsem si musela chvíli zvykat, ale Jeremyho jsem si zamilovala na první pohled. Mojí největší hvězdou zářící je samozřejmě Go Mi Nam. Příběh krásný, ale místy trochu jednoduchý. Uvítala bych více zápletek a nástrah pro naše milence. Měla jsem na konci pocit, že ten boj o lásku bych docela snadný. Každopádně to nějaké svoje charizma mělo. A ta nádherná hudba.. ááách. 4,5*(9.9.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Začátek prvního dílu na mě zapůsobil humorem a (negativně) amatérskou kamerou. Během dalších dílů homor (subjektivně) lehce poklesl, kamera mi dál nevadila, zato mi dojem ze "seriálu" značně začala kazit ústřední komedie, která mi silně evokovala telenovaly. No, a jsme u kamene úrazu - tohle vlastně je telenovela. Sice korejsky milá, ale stylem se telenovele podobá - děj je dost roztahaný, časem divák vytuší, kdo co s kým, a zbývá jen "jak" - tj. dívat se jak se vše vyvine a bavit se, je-li čím. Zkrátka nápad, zápletka (co si přečtete v obsahu) je dobrý základ, ale provedení mohlo být lepší. 70%(22.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace