Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Gulde

Jak vidno, hodnocení tohohle akčňáku tu hodně klesá, což na jednu stranu i docela chápu, a možná k tomu přistoupím nakonec i já. Přesto se ale jedná o docela dobrej koncept, a už jen úvodní titulky člověka fakt navnadí. Bohužel řada těžkejch nelogičností, který nejen že ději a atmosféře nic nepřidávají, ale spíše ubírají, je tu docela rozsáhlá. Nějaký ústřední zombie pár se snahou o oplodnění mi tam vážně nedával moc smysl, i když chápu tu snahu ten zombie žánr trochu odlišit od konkurence zavedením vrstvy "lepších zombíků". Ale tohle moc nevyšlo. Přitom ústřední hrstka hrdinů působí docela sympatickým dojmem, a i to zasazení do nějakých hlubších, politicko-bezpečnostních souvislostí bylo docela fajn. Já mám tyhle filmy docela rád a leccos jim i odpustím, nicméně tady už to místy bylo trochu na hraně. Ale nutno poznamenat, že jsem se u toho bavil dobře i tak. ()

squawk

Film začne vlažně a pak už je to jen horší a horší. Postavy jsou komiksové karikatury a supertvrdá hláškující pilotka je definice "cringe". Z upoutávek je divák nalákán na trochu jiný děj, což je na škodu, jelikož jak může být věci prospěšné, když naštvete diváka hned po pěti minutách a pak už žádná spása nepřijde? No a na závěr dodám, že v tradičním hollywoodském duchu se některé postavy chovají až iracionálně tupě. ()

Muel

| Netflix | Malo to byť o dosť lepšie. Army of the Dead je silne priemerný, možno až podpriemerný zombie akčňák, ktorý sa snaží byť až tak cool, že vlastne nie je. Super nápady v úbohom prevedení s vyrušujúcou kamerou. Sklamanie to ale nie je, pretože som ani veľa neočakával. Snyder má u mňa vždy potenciál, ale nikdy ho nedokáže využiť naplno. A toto nie je výnimka. | Hodnotenie: 4/10 | ()

Eterninox

Příběh děravý jak řešeto a stopáž by se dala určitě pokrátit, ale jinak je Army of the Dead exemplární popcornovou zombárnou. Drsná akce, sympatické (ač jednoduché) postavy, zajímavá práce s kamerou a scénikou, atmosférický soundtrack, a překvapivě i emočně silné momenty. Kdo navíc něco ví o Snyderově osobním životě v posledních letech, nemohl neocenit katartický "rodinný" závěr. 70% ()

martinolcz

Podle traileru jsem čekal našlapanou pecku podobnou World War Z. Místo toho jsem dostal něco, kde scény s potenciálem byly zastoupeny rychlými sestřihy ve stylu Guye Ritchieho, které ale Snyderovi absolutně nefungovaly. Postavy nedostaly moc prostoru, což je ale dobře, protože jsem se za jejich trapné výlevy styděl a propadal se do křesla. Celé to bylo jaksi rozkouskované a zbytečné. ()

petikacka

Já tedy rozhodně nejsem příznivcem livedeathmovies, ale řekla jsem si, že to může být třeba brutální, černý a ironický masakr, tak jsem to zkoukla...No a nic, ale zhola nic z toho se tam nestalo, takže mi zůstala v hlavě i v tlamičce jenom hnusná pachuť trapnosti  tohoto veledíla. A to je strašně málo i když mám obavu, že to bylo taaak blbé, že se toho nebudu moct ještě hodně dlouho zbavit. Za mě 30% ()

PanTumnus

Jakože jo, Snyder si půjčuje kde se dá, hlavně tedy od Jamese Camerona a jeho Vetřelců, ale i tak mi celá premisa přišla natolik svěží a postavy zábavné, že mi to vlastně nevadilo. Plus konečně někdo se zombies udělal zase něco trochu svého. A jako někoho kdo tak trochu rozumí kameře a objektivům, mě zaujalo použití očividně starších a poškozených modelů. ()

Warhorr

Dlouho, dlouho jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdami a ani doteď si nejsem pořád jist. Pro mě osobně jeden z nejrozporuplnějších filmů v poslední době, který se mi kurevsky líbil ale taky mě v něčem pěkně sral. Nejdříve se nám k ruce dostávájí postavy tří jaksik opovržených ale ostřílených vojáků, kteří přijmou nabídku vyloupit casino v centru Las Vegas. A tak obraceč burgrů, automechanička a asi rehabilitační bratr sestavují své komando smrti o další členy - tajemný zmrd, was ist das Dieter, člen rodiny, strážný připomínající člena SS v koncentráku, youtuber a jeho pomocnice, pilotka a jakási novobodá Lara Croft. Prostě přesně ten typ lidí, který potřebujete abyste se dostali přes hordy zombíků pro miliony dolarů. Musím pochválit celkovou animaci na post-apo Las Vegas, tady si Snyder a další opravdu vyhráli. To stejné i s kostými a maskami zombíků, které jsou prostě parádní. V těchto aspektech si dali tvůrci fakt záležet. To stejné i s gore scénami, krve se tady prolije hodně. Co mě ale sere asi nejvíce tak jsou dvě věci. Ta první, že bych očekával klasické zombíky. Ti tady samozřejmě jsou také, jenže hrají spíše takovou vedlejší roli. Vládu nad zdevastovaným městem mají jakási inteligentní monstra, v čele s králem, královnou a jejich tygrem ( ten je však boží ). A i tato monstra dokáží mít zjevně city a chcou si založit rodinu, tohle není prostě nic pro mě. Druhá věc, na to, že má film dvě a půl hodiny, tak postrádám více akčnějších scén. Snímek má docela dost hluchých míst. Úvodní intro a prvních pár minut super, potom někdy uprostřed přestřelka v kuchyni a finální nálož posledních cca 35 minut. Na tak dlouhý film mi to přijde prostě málo. ()

majec4

Vedel som, ze to je stoka, no skusil som. Reci vsak neklamali. Neosobne, plytke, bez nejakej vacsej scenaristickej snahy. Bola to fakt slabota. Nebyt Bautistu, tak nemam komu fandit. Ostatni boli len cisto do poctu a vobec ma nemrzelo ked umierali. Nic som o nich nevedel. Pilotku by som ukoncil v prvych minutach misie, neskutocne otravna postava. Inak stoji za zmienku asi len Alfa, ktory to mal celkom fajne rozbehnute a jeho tiger, ktory vyzeral dobre. zozombikovany. :). Prequel asi vynecham. ()

Gastovski

Zbytečně moc dlouhá a skrz na skrz podprůměrá podívaná. Určité fragmenty, kdy se kosí zombie ujdou, nějaká ta krev taky potěší, ale když vše ostatní je tak ultrapitomé! A to i na očekávané béčko. Další problém byl, že netflixovské (nebo spíše Snyderovo) provedení Dannyho parťáků je nevýrazné, nudné a je vám u řiti, co se s nimi stane. Možná by film fungoval notně sestříhán, bez sračkoidních rodinných pout a místo wft "vážného" příběhu to natočit jako komedii. Stavět toto na roveň hravého Úsvitu mrtvých je názorová zvrácenost. ()

godycz

kdyby se nesnazil naplnit vsechny politicko korektni kvoty, nebylo by to tak dlouhy a tak nudny. naprosto hrozna kamera, nevtipny. ps: proc musi byt v kazdym filmu : tati tys tady nebyl kdyz jsem te potrebovala. co maji za morem za problem :)? ()

warrenur

Ked sa clovek zamysli, ako dlho je "zombie-tema" cele tie roky opakovane sfilmovavana, povacsine s klesajucim divackym uspechom, je zvlastne, ze sa Hollywood este stale snazi nieco v tomto opozeranom zanri dokazat. Tie iste hlasky, charaktery, neznicitelne dievciny a typci, akoze "twisty". Nudaaaaaa a predvidatelny gulas spolu s patetickymi daddy-daughter preslovmi. Nefunguje uz ani ako bohapusta zabava. Aspon na mna. Neodporucam. Zabity cas. ()

Mallyyy

Zase se mi jen potvrdilo, jak něco je přehypovanýho, tak z toho vznikne hrozná patlanina. Docela jsem se na to těšil, ale hned u prvních 30 min nastalo zklamání. Nezajímavé postavy, nevýrazni herci, hrozné dialogy i ten úvod se mi vůbec nelíbil. Nějaké nápady byly fajn, proto dávám 2*, ale rozhodně to už nepotřebuju vidět podruhé. ()

Chundys

Pávě, že se nekoná další Úsvit mrtvých. Vim, že jdu proti proudu ostatních, ale já se právě u Úsvitu příšerně nudil a tady se náramně bavil naopak. Pravda neni to tak parádní jako Světová válka Z, ale i tak to má koule, dost dobrou hudbu, relativně dobré úvodní titulky a celkem fajn příjemné a nenudící postavy! Takže jo, ono to prošlo a zatím jediné co se dá Snyderovi vytknout z jeho počinů je Sucker Punch a Úsvit mrtvých! ()

Bozvav

Strašná a debilní ptákovina, kde je dobrý jedině úvod a pak už jen velká šeredně vypadající nuda. Jako příčetný divák jsem nečekala strhující intelektuální veledílo, ale tolik zhovadilostí pohromadě, jako fakt? postavy se chovaly naprosto mimo, zombíci divní, děj na houby, spousta nudných plků, akce tupá. Vizuál tak digitální, až to hezké nebylo. prostě za mne jednoznačně totální brak, který starším bratříčkům nesahá ani po nemtrvá kolena. 30% max. PS: ani tygr po lobotomii to nevytrhnul ()

Extrakritik

Tolik nesympatickejch lidí pohromadě,to se snad vidí jenom v Amazonu. A ještě v tomhle gendrově vyváženém filmu. Všechno špatně. Efekty,herci,myslící a nadlicky silní zombíci. No zkrátka celé pojetí tohoto filmu bylo špatné. Styď se Zacku! ()

ViktorEl

Aj keď Snyder patrí medzi mojich najobľúbenejších režisérov musím ostať objektívy a nedať len z princípu, že je to Zack plné hodnotenie. Neviem, ale začínam mať pocit, že Snyder už nestojí pevne na zemi, ale lieta niekde v oblakoch. Ďalší tohtoročný film do zbierky, ktorý ma vyslovene sklamal. Čakal som viac. Príbeh nezaujímavý, tak ako hlavné postavy. Len jedna postava mi tam prišla sympatická, ale tá sa tam dlho neohriala a potom to už islo dole vodou. Nevhodne vybraná hudba, mizerný príbeh aj herecké výkony nestáli za veľa. Dĺžka filmu mi ani tak nevadila mám rád dlhé filmy len keby to stálo za to. Takto je to len tuctové zombie béčko, ktoré si pozriete, neurazí ale vracať sa k nemu nebudete. Je to taký priemer možno medzi 2-3, ale prikláňam sa k horšiemu hodnoteniu, pretože som čakal viac. ()

tomashrabek

Jasné, že to nie je žiaden Občan Kane, je to zbytočne dlhé, väčšina hercov je úplne mimo a scenár je síce prostý, ale deravý. Ja som sa bavil a toto je presne ten druh filmov, do ktorých by mal Zack Snyder investovať svoj talent. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (více)